Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z kamieniem

Usuwanie kamienia nazębnego ...

Polecane posty

Gość ksija89332
Usuwanie kamienia nazębnego absolutnie nie boli i można go wykonać w każdym gabinecie. Ja jednak tak czy siak polecałabym te sprawdzone. Osobom z Krakowa polecam zerknąć do gabinetu Villa Dentica. Jest tam fantastyczna obsługa, a gabinet wygląda bardzo nowocześnie, co pozwala dodatkowo się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Usuwanie kamienia nazębnego bywa nieprzyjemne. Od dłuższego czasu regularnie chodzę do Villa Dentica, gdzie usuwanie kamienia nie jest takie nieprzyjemne jak u poprzednich stomatologów. Myślę, że to wszystko zasługa dużego doświadczenia stomatologów i dobrego sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Też ciekawi mnie cena - jest bardzo drogi? Często chodzicie na takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka

We Wrocławiu w Maxdent płaciłam 150zł za usunięcie kamienia z tego co pamiętam. Mają nowoczesny gabinet przy Hallera i zabieg okazał się skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie kamienia powinno się robić regularnie. Dzięki temu zęby wyglądają lepiej i rzadziej się psują. Jeśli mieszkasz w Bełchatowie, możesz sprawdzić gabinet www.platinumdental.pl. Wykonują profesjonalne zabiegi usuwania kamienia w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Ja osobiście miałam bardzo duży kamień nazębny i miałam z tego powodu często problemy z dziąsłami. Zdecydowałam się  na usunięcie kamienia nazębnego w tym gabinecie “SaNdent” w Sopocie i nawet niedrogo zapłaciłam bo 200zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gabrysia napisał:

Ja osobiście miałam bardzo duży kamień nazębny i miałam z tego powodu często problemy z dziąsłami. Zdecydowałam się  na usunięcie kamienia nazębnego w tym gabinecie “SaNdent” w Sopocie i nawet niedrogo zapłaciłam bo 200zł. 

Przeciez skaling jest darmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem w trakcie leczenia zębów w Centrum Demed i szczerze mówiąc myślę, że to jedna z lepszych klinik w Warszawie. Bardzo dokładnie i bezboleśnie. Jest to godne polecenia miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Demed w Warszawie, profesjonalnie zajęli się moimi zębami, skorzystałam z oferty skalingu, piaskowania i polerowania, polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×