Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

MINETKA = ORGAZM ?

Polecane posty

Dominiko, to zależy od waszych dotychczasowych relacji. W prawdzie minetka i lodzik to jeszcze nie całkiem sex, ale może spowodować, że oboje lub przynajmniej jedno z was poczuje, że chce to powtórzyć lub po prostu się bzyknąć. Myślę, że najlepiej o tym porozmawiać i nie traktować tego jak jakieś tabu, szczególnie że jest już coś na rzeczy. Gdybym ja był tym facetem, to myślę, że chciałbym to powtórzyć. Kiedyś miałem dziewczynę o twoim imieniu. Sex nie wychodził nam za specjalnie, ona mało się angażowała, o lodziku nie było mowy. Ale uwielbiałem robić jej minetke. Jej zapach, kształty... no po prostu poezja. I zawsze dochodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu gg
nigdy tego nie próbowałem proszę znajome panie aby pozwoliły mi się wylizać ale chyba sie wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu gg
nigdy tego nie próbowałem proszę znajome panie aby pozwoliły mi się wylizać ale chyba sie wstydzą jestem dyskretny atak bardzo tego pragnę tego smaku i każdej kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu gg
TAK Bardzo pragnę spróbować tego smaku obydwu dziurek i kazdej kropelki proszę znajome panie ale one się wstydzą jak temu zaradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniceseksu
Polecam dobry poradnik jak zrobić idealną minetke Można go pobrać tutaj: www.mineta.tajemniceseksu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperm1976
minetka... coś co uwielbiam... całowanie i lizanie wilgotnej szparki mhmmm... mniam... nie ma wiekszego dla mnie podniecenia niż kobieta która wije sie w rozkoszy... pisczie na mail kiss Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperm1976
minetka... coś co uwielbiam... całowanie i lizanie wilgotnej szparki mhmmm... mniam... nie ma wiekszego dla mnie podniecenia niż kobieta która wije sie w rozkoszy... piszcie na mail sperm1976@wp.pl polecam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ;P
Nie, to nie jest jednoznaczne ;p Mam 36 lat, a orgazmu podczas samej minetki chyba nigdy nie miałam. I proszę mi nie pisać, że to znaczy, że nigdy nikt mi nie zrobił dobrej minetki :D bo partnerów miałam kilku, z całkiem niezłymi umiejętnościami - to znaczy, ze dla mnie minetka jest dobra jako gra wstępna, ale do orgazmu zbyt delikatna - jeśli się nie dołoży sporego udziału palców ( a to już wszak palcówka, a nie minetka :D ) lub klasycznego seksu/wibratora to przy minetce najwyżej nabiorę apetytu na porządne rżnięcie albo się miło zrelaksuję i... usnę :D Nie warto myśleć stereotypami, ze KAŻDĄ kobietę to rzuca na kolana ;P ...co nie znaczy, ze nie jest przyjemne ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macc
Z mojego doswiadczenia wyglada to tak ze chyba wszystkie kobiety z jakimi to robilem niechetnie sie na to zgadzaly.............ale tak jak kazda miala opory tak samo kazda pozniej miala nieporownywalny z niczym orgazmy, cożwidac taka juz kobieca uroda:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkuska
ja dochodze za kazdym razem jak mi robi moj minetke i to momentalnie:-) uwielbiam to uczucie:-) z mila chcecia bym teraz dala sie porwac na minetke:-* a i czasem pomaga sobie paluszkiem i wtedy jest lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieję podczas
orgazmu chłopak myśli, że zwariowałam o mało nie udusiłam go nogami tyłek latał jak szalony niezła jazda na koniec wskoczył we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońMJ
hehehe po doswiadczeniu zebranym po wielu latach nauki wiem że nie ma bardziej złotego środku na minaetke jak gra zimno ciepło i żeby laska wybrała sobie intensywnosc pracy jezyka od jeden do dziesieciu i pokazała palcem miejsca gdzie mam włozyc język!!!Naprawde każda laska jest inna i każdej podoba sie co innego wiadome też żeby najpierw rozgdrzac cipke trzeba delikatnie zaczynac z mniejszymi intensownysciami dopiero po parunastu minutach mozna wejsc na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi19
mój chłopak jest w tym mistrzem jak on to robi czuję się wtedzy jak w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pieszczenie miejsc intywnych tak zwanej pozycji 69 to chyba noemalność!! To znakomita gra wstępna ktora pobudza i podnieca zarówno konieety jak i mężczyzn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to zależy...Szczerze to jeszcze nigdy nie doszłam do końca palcem..Jakos mnie to nie rusza..Owszem uwielbiam to,ale nie az tak,zeby sie tym na maxa podniecac..Ale jak robi minete to hohoh..Yeah jest zajebiście..Zawsze wtedy dochodze ...No i nie można pominąc szczegolu iz fantazjuje ^.^To mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem kobieta szybciej dojdzie orgaznu gdy partner robi jej minetkę. Wówczas język pieści cały kobiecy wzgórek co sprawia kobiecie przyjemność. Język jest lekko szorstki i właśnie to sparwia kobiecie to cudowne doznanie!! Mie też sprawia przyjemnosc gdy w ten sposób zaspakajam partnerkę. Oczywiście wzgórek musi być wygolony na zero! Depilacja miejsc intywnych to dzisiaj normalka dla większości par!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi19
Jarek jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliv_Ka
Moja kumpla, odkąd urodziła dzecko, dochodzi tylko podczas minetki i to bardzo szybko. Jej facet często po normalnym sexie, musi Adzię zadowalać języczkiem. A ja za to częśto podczas minety tracę w ogóle ochotę na sex, a innym razem dostaję niesamowitego orgazmu i nie mażadnej reguły - nie wie w ogóle od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piotr
Ja jestem prawiczkiem ale marze okobiecie ktoraby doproeadzila mnie jezykiem do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×