Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

MINETKA = ORGAZM ?

Polecane posty

W moim wykonaniu ta teza jest zawsze prawdziwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzza
a ile wam zajmuje doprowadzenie dziewczyny do orgazmu ? i jakie macie techniki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem chyba jakas dziwna.:P Mnie jak chłopak (oczywiscie mój :P:P) podnieci, to trzy razy wystarczy ze przejedzie reka po łechtaczce i mam orgazm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
Ja też szybko dochodzę ,ale zanim zrobi mi minetke rozpieszcza mnie calusią.A potem to już odlot nie panuje nad krzykami bo po co,to go jeszcze bardziej podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku najgorsza jest ta niechęć po orgaźmie na seks :o dlatego wolę się kochać bez orgazmu łechtaczkowego, za to mieć podczas seksu. A potem to sobie sama mogę dac orgazm łechtaczkowy :P Zawsze kij ma dwa końce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu1234
Ja robie to tak: sciagam delikatnie majteczki lasce mojej potem bluzke staniczek i wszystko do naga ona jest podniecona i w tedy latwo zrobic dobrze dziewczynie jak tez jestem podniecony ! delikatnie masuje jej pip.ke potem jezyczkiem i sie rozbieram jak sie rozbiore juz to mi stoi lega na lecach ona klenka na mnie tak aby jej pupcia i pi.peczka byla nad moja glowa i ona mi robi loda a ja jej minetke~! a potem to juz jazda posuwam jaaa ash milo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playboyka
Albo popros psa by ci pozadnie wylizal... ja mam psa gdy jestem sama z nim w domu to rozbieram sie stawiam szeroko nogi i wolam psa on gdy mnie zobaczy gola to odrazu do mnie z hujem skacze wiec musze mu powiedziec ze chodzi o co innego .... i wtedy zaczyna lizac... minety robil mi striptizer chłopak przyjaciel... kolega i tata ale nikt nie robil tego tak dobrze jak moj pies psy sa w tym naprawde dobre sproboj a sie przekonasz aha zapomnialam dodac ze cipe lizaly mi 4 rozne psy i kazdy robil to bosko i dochodzilam w szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty nastka glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyur665
moja dziewczyna uwielbia jak robie jej minetke jest wtedy taka podniecona delikatnie wiercąc jezyczkiem w cipeczce .....a jak łdnie pachnie ojeja tylko sprawa jest taka nie moge doprowadzic jej w ten sposób do orgazmu ..........dziewczyny pisac które miejscem mam sie najbardziej zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizujmy-ja lubie minetki ale orgazmow przy nich nie miewam i nawet sam krol minet nie pomoze!a wspolne lizanie mmmmniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Ja swojej pani robie minetkę od czasu do czasu ale jak już jej zrobię to ma taki orgazm ze prycha i wali mnie po głowie.....Z początku sie jej nie podobało al pozbyła sie wstydu i po minetce chce jeszcze żebym w nią wszedł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Mila gros lubisz jak robi sie tobie minetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Jasne masz racje .....zupełną racje......ja uwielbiam swojej kobietce robić .Sam wtedy jestem rozhulany.....Więcej byle takich kobiet....Ale napisz czy po patelce lubisz jak jesteś no wiesz......D-MA.......n.......a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
czy ta minetka nie jest niehigieniczna, brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
wolałabym ,żeby chłopiec włożył mi go do pochwy niż to wszystko, penisa pierwszy raz widziałam jak miałam dziesięć lat, to było na kolonii, pokazał go mi bez wstydu , a ja powiedziałam , że jest głupi, że nie robi się takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Oj to źle zrobiłaś a co do niehigieniczności to dlaczego? jeżeli dwie osoby sa higieniczne to jest super.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraskaera
a czy nie boli Was w pewnych momentach? To jest tak wrażliwe miejsce ze czasem odczuwam ból, oczywiscie mowilam o tym swojemu partnerowi. I tak dochodze, ale jak juz wspomnialam momentami odzczuwam taki mały, dziwny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
tO COŚ ŹLE TOBIE TYM JĘZORKIEM TAM WYWIJA ZE CIĘ BOLI A NIE O TO TAM CHODZI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraskaera
No własnie ale to co on moze robic nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Mozę za mocno tam ci tym jęzorkiem.....ale ty wo gole lubisz jak twój partner pieści cię w ten niekonwencjonalny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraskaera
Oczywiscie bardzo to lubie i zawsze dochodze do orgazmu. Tylko własnie momentami chyba za mocno pieści mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFCIU
Nikt nic nie pisze o minetkach...........oj..........Ja tez już nie pisze bo powiecie ze jestem jakiś zbokuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×