Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

MINETKA = ORGAZM ?

Polecane posty

Gość rafal690
moJa dzieWczyna chCE ale NieMamy GdZie tio RobiC hehE. ;) WieC ją tylko MastUrBujE ,,, FaJnie Się KrĘci hihI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PizdochlapWielki
Ja sie niechwale , ale jeszcze niebylo dziewczyny , kobiety ktora by przy mojej minetce nie doszla, lubie gdy dochodza i sie spuszczaja mi prosto na jezyk , moge je wtedy ssac jak dzidzius cycek hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minetka jest szczególnie intymna,bardziej intymna niż sam stosunek a ponadto jest niewyobrażalnie przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuutnnaa
a ja nigdy nie dochodz:( niewiem jakie to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
Nie umie mi zrobić porządnej minetki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
do orgazmu mogę sama dojść, muszę coś wyobrazić intymnego, przychodzi mi to łatwo, taki żar, to jest cudowne przeżycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
Ja tez zawsze dochodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 21212121
ja bym chciala wiedziec czy macie tak ze jak dochodzicie po minetce to macie uczucie ze teraz to wy powinnyscie wypiescic partnera , bo "orgazm za orgazm" ja tak mialam w swojej glowie i nie moglam sie wyluzowac po swoim orgazmie bo uwazalam ze teraz to od razu moja kolej. a czasem mialam ochote tylko na minetke i isc spac( ani go przed i po nie piescic i sie nie kochac) faceci tego oczekuja? ze orgazm za orgazm? ps.mialam jednego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
oglądałam filmy o minetce, było setki tak samo, wstydziłam się patrzeć na to, dziewczyna ma rozłożone nogi , a chłopiec liże te intymne miejsca, nie zrobiłabym tak nigdy, wolę już dotyk i pocałunki niż to , żeby ktoś mnie tam lizał, nie jestem psem tylko człowiekiem, nie podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
gdy pierwszy raz moj facet mial mi zrobic minetke bardzo sie krepowalam ale w koncu sie zgodzilam i nie pozalowalam:D mialam taki orgazm jakiego nigdy w zyciu nie zaznalam:D rece mi zdretwialy i zaczelam si epotem smiac...az moj kochany sie mnie spytal co mi sie stalo czy sie z niego smieje:P bylo bosko...ale niestety jak narazie nie zaznalam po raz drugi takiej przyjemnosci:( mam nadzieje ze kiedys znowu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
bo to jest wstydliwe, ciekawe jak to jest gdy ma się okres, otwór jest różowy i okropny, niedobrze mi ,nie lubię pokazywać narządów płciowych, nie sprawia mi to przyjemności, to zbyt intymne, nie czułabym się dobrze psychicznie, o minetce słyszałam dużo pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista
do wszystkich - jebnieta jestes dziewczyno idz juz spac lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nie jestem jeb........., jestem w porządku, jestem ładną dziewczyną, zwykła jak wielu ludzi, nielubię minetki i koniec, mam prawo tak mówić i koniec, niekażdy musi robić to co wy, niepodoba mi się i już, wielkie mi rzeczy, nie jestem łatwa, chłopcy mnie lubią, żałuj , że mnie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra weź nie
pierdol...nigdy tego nikt ci nie robił wiec skąd mozesz wiedziec ze nie lubisz? Boze kochany dlaczego dziewczyny sa tak glupie w tych czasach? A wiesz czego ja nielubie? Siedziec gołym tyłkiem na pierścieniach saturna. Nigdy nie bylem na saturnie, po prostu nie lubie i koniec. To twoje rozumowanie, identyczne. Ty masz inne powódki niz nie i koniec ale jestes zbyt prosta zeby to wyrazic. Co to za wytlumaczenie ze to zbyt intymne? A przelecenie we wszystkie dziury to jest po Bozemu i to jest mniej intymne niz pocałowanie cipki? Prosze cie, zajmij sie jakąś pracą fizyczną. IQ adekwatne akurat do szufli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
świat nie konczy się na minetce, są różne rodzaje seksu, wolę coś innego, mogę przeżyć orgazm sama, wiem, że on nie jest najważniejszy w życiu, dla mnie liczy się miłość i czułość, a ja mam w sobie coś, co przyciąga ludzi, wdzięk i niewinność, wystarczy, że uśmiechnę i powiem miłe słowo , oni wtedy patrzą na mnie zainteresowani,lubię rozmawiać z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nie denerwuj się tak, nie jestem jak te wsystkie dziewczyny, jestem trochę starsza od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
usta to co innego niż stosunek, nigdy nie zrobiłabym minetki i koniec, NIEWSZYSCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
nigdy nie zrobilabys bo nie jestes lesbijka, ja bym zrobil na siłe i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
wiesz ja nie jestem głupia, są jeszcze na świecie dziewczyny co mają rozum ,mój chłopcze, ty zajmij się swoim słownictwem, bluznisz jak młodzież po piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Bo jestem młodzieżą po wódce. Zająbym sie tobą stara panienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nie taka stara, 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
jestem uparta i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
a ja niechce cie gwałcic ani nic, tez wole milosc. Wlasnie tak bym sie tobą zajał. Juz zapomnij o tej minecie niechcesz to nie. Będe cie nosił zamiast tego, juz ci nie daruje, odszukam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nie lubię wódki, tylko wino i suszone daktyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
typowe dziewuchowe zachcianki, ok kupie ci daktyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
oo, przestraszył sie odszukania i uciekł maluszek biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
gdzie będziesz mnie szukał, nie znasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
nie wiem, zajmie mi to cale zycie, ale znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
po co to ci wszystko, nie interesujesz się mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×