Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

oj prędzej czy później by Ci się znudziło ;) ja hmmm.... słodka tajemnica ;) potrzebuje spokoju i wsparcia w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tam w sumie trochę po zapominałem jak to jest we dwoje... ;) ehh ta skleroza postępuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) na każdego przyjdzie czas... ;) nawet na kornika ;) bo ileż można czekać ? już chyba czas ławki rezerwowej przeminął... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z monterem to musisz dalej robić obczajkę ;) bo może chłop zajęty ;) ciacha tak mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak,tyle,ze nie ma kogo podpytac,ale to nic, w koncu sie dowiem,poki co bede drazyc -zobaczymy co bedzie,cokolwiek sie stanie bedzie ok. Ale nie obraze sie jesli by z monterem sie udalo.a co tam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby sie udało, tego Ci życzę z całego serca :) pytajcie a sie dowiecie :D szukajcie a znajdziecie ;) ...szukom szukom i nicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze,ze sie uda!!!!musi musi musi!!! glowa do gory Kornik,kto bedzie wierzyl jak nie my?!?!?no kto?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Być może tak ale być może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry ? Magdusiu ja cały czas nos trzymam w chmurach :D i gonie do przodu non stop ;) wiadome że będzie dobrze, ba będzie bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Jestem na tak ale są pewne granice. Na nie przyjdzie czas jeśli nie spełni się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ciesze sie że Ci się podoba ;) ja też znikam bo to już prawie piątek, Wielki Piątek ;) spokojnych snow wszystkim pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich;-) chciałam sie przedstawic;-) jestem Kasia ... tak tak wlasnie ta Kasia;-) Milo Kornisiu ze o mnie myslisz czasami hihih Fajnie sie was czyta i załuje że moj topik umarl;-) ale to dlatego ze Kornis zwial własnie tu;-) ale co ta, przezyje;-) Wesołych Świąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
hallo everybody, żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiat j Kasiu ;) wcale nie zwiałem :P inni pouciekali a sam ze sobą nie będę pisał :P zawsze możesz do nas dołączyć :P Co słychać u wesołej gromadki ? placki popieczone dywany wytrzepane ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co??? moge od czasu do czasu was odwiedzac??;-) I sie troszke powymądrzac???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz korniku ze nigdy nie jadlam salatki z buraczkow?hmmm,moze najwyzszy czas sprobowac? a jak plany na swieta?wyjezdzasz w bieszczady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×