Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

no właśnie jeszcze nie wiem, zależy od pogody i nastawienia znajomych ;) ino troszkę skosztowałaś ? hmm.. no to git ! :P jeśli lubisz słodko kwaśne sałatki to właśnie z buraczków(w zalewie octowej) polecam :) moja ulubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się ;) no na lany poniedziałek musi być piękna pogoda :D cza dziewczęta pooblewać hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest stańczyk
jakos go nie widac od jakiegos czasu wie ktos moze co sie z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja monter czeka poki co na odpowiednie wiatry i prady,czyli wszystko co najlepsze przede mna i przed nim,spoooookojnie. ito mowisz,ze bedziesz lal dziewczyny?!?!?hmm, brzmi kuszaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka i winko ? i to mają być święta ? :P phiii ta dzisiejsza młodzież :D mówie Ci uschły na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie uschly kochany korniczku. salatka, wonko i pyszne ciasto. I morze nadziei, radosci i optymizmu.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze powiadasz... ;) mogę się w nim wykąpać ? ;) no dobra ;) niech Ci będzie, nie uschły-szalonka to git dziewuszka i na pewno pieknie pielęgnuje kwiatuszki :) no to gratulacje stańczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spac,jeszcze jutro do pracy i wooolne!!! Dobrych snow, ciesze sie korniczku,ze twoj optymizm powrocil. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje.Oooo,moglby sie monter przysnic, naprzyklad jakis sen proroczy,ja i on i dzika plaza... Dobranoc korniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja to mam zapłon..wszyscy sobie poszli..tylko ja w kuchni szaleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak nudne święta na kaffe ;) ehh.. życie życie jest nowelą :D nie żebym był fanem Klanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×