Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość Beautiful
To dobra wiadomość ? Coś Ci napisałem na maila żebyś miała jaśniejszy obraz mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań krzyczeć
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beautiful-odpisze Ci jutro ok?Bardzo fajny mail,ale krotki!!!! Kornik-oblewamy i to do rana!Ale sie ciesze, szczerze mowiac to zasluzylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
proszę państwa! wreszcie jakies konkretne propozycje;) gdzieście się podziewali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jak to co tęskniła..... tak tylko nóżki obtoknęłam;) jak się tydzień zaczął? Madzia widzę.....kolorowo, u mnie też słonko...o dziwo, po zmianie czasu na letni poświeciło i w pracy tak źle jak przypuszczałam nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
kwiatki rosną spokojnie....przypominajcie mi, żebym podlewała, nie wiem, co z nich wyrośnie. mam nadzieję, że nie zmarzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonka podlałaś kwiatki ? :D Co wyrośnie to wyrośnie... może siakieś chwasty ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moga zmarznac, to sie nie moze stac.Te kwiatuszki sa moim talizmanem,prosze tam na nie chuchac i dmuchac... Tydzien zaczal sie super,ale dzien dlugi nie?I na rowerku dzis do pracy smigalam,ech... teraz to juz moze byc tylko lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie bój nic! urosną, jeszcze się będziecie wpraszać, żeby móc zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
śpij Kornik, jutro chyba dużo dłubaniny masz...heheh karaluchy:P....ech te chłopy... Magda nie zmarzną...już nie powinno być przymrozków chyba yyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
pewnie, że zapraszam...ale jak wyrosną..będzie ślicznie, jeszcze bratki do donicy przed drzwiami...i ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie przymrozkow, no cos Ty. Slodkich snow Kornik Szalonko, a jak tam ogolnie u Ciebie?nastroj serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie pytaj dziś proszę, wszytsko oki, tylko....dziśmiałam spotkanie trzeciego stopnia z......kimś kogo strasznie długo nie widziałam i nie powinnam spotkać (Warszawa jest za mała:) wrrrrr...byłam z nim dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spac szalonko.Wiec dobrej nocki i milego jutrzejszego dnia. Jesli jutro bedziesz tu jeszcze okolo 23.00 to pogadamy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
szczerze....jest ok, tylko...dziwnie jest przejść obok siebie, długa historia i już na szczęście skończona. tylko, no własnie nie ucieknę od pewnych spraw....zostawiłam go kiedyś, nie chciałam walczyć. ale jak ja się cieszę, że ten uparty móżdzek tak się wtedy uparł, teraz niczego nie żałuje:) ale wspomnienia jakieś są... mimo wszystko:P A poza tym...jest ok, dzielnie się trzymam...głowa w górze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, ze sie trzymasz, to jest najwazniejsze. Glowa w gorze i z usmiechem w kolejny dzien. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
oki znikam również......ja ślęczę przy kompie, muszę projekt robić:( więc wracam do robotki, a jutro lecę na koncert, więc będę szaleć, jak to szalonka:P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ej....kwiatki kiełkują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×