Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
ej co tu się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Madzia...posadziłam słoneczniki i te niebieskie też, będzie dobrze:).......ej weźcie nie smutajcie plizzzzzzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jakkolwiek będzie Magda...ej nie jestes dzieckiem przecież, weź się w garść! uśmiech i optymizm, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uszy do góry !!!! będzie dobrze... jak nie on to może inny monter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
hehehehe....może zainstaluj sobie kablówkę..jeśli nie masz.... ej, przeciez wiesz, nic na siłę...może ma kogoś. a może jest nieśmiały, zaskoczyłaś go i się chłopak zwyczajnie zbiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie opcja ze sie zbiera na odwage. To bardzo realne, wiec uwierze jeszcze troche, ok? Moze miesiac?!?!Tak, poczekam miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc ? hmm... za dlugo chyba na czekanie ja bym mu dał tydzień a jak nie to niech się wypcha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie rozpedza.... tak!tak! w koncu zaskoczylam go i moze jest tak oszolomiony i szczesliwu ze zbiera sie na odwage.to musi byc to. hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
tak potrzebują chłopcy? rozpędu? hmmmm wiecie chyba Kill Billa dziś obejrzę....pierwsza część super, na drugą zbierałam się do kina z byłym chłopakiem, tak sie zbeiraliśmy, że już nie było w kinach...a potam na dvd....jakoś okazji nie było...a teraz ani chłopa ani dvd....ale za to TV sie zlitowała i dziś może się wreszcie zbiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie wiem, chyba polsat, nie lubię telewizji, i atpię, że się zbiorę....a kryminalni ja nie wiem o co chodzi...znaczy wiem, że jest coś takiego, ale....wiecie, biegałam dziś ponad godzinę...supero pogoda...udany dzień:) chwalę się skoro mnie nikt nie zapytał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, lezenie?!?!?! nie ma jak duza dawka slonca i ruchu. jak dla mnie. a lezec to ja lubie ale z fajna ksiazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
super się czuję...ale jutro to będe jednym zakwasem:) a rowerek też lubię, ale dojedzie do mni edopiero za tydzień:) a Ty Kornik to uprawiasz "łersarkling"?hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiohi ano tak szalonko :D:D a gdzie pojechał twoj rowerek ? hmm.. ludzie dochodzą rowerki dojeżdżają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
na pewno z taką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
oj sobota...coś się skosmaciły myśli naszemu Kornikowi wrrrrrrrr:) nhmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadam słodkiego więc zostaje mi only babeczka z krwi i kostek :P a wam tylkko słodkości w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×