Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Podobno wrozki istnieja,ale kto wie.. Kornik-podobaja ci sie rude?A jakies dodatkowe wymagania? Ja sobie dzisiaj zrobilam kolor o nazwie jasny opalizujacy blond.Hmm, wyszlo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ruda i wystarczy :D jaki opale co ? co to za kolor :D matko swiet sie przewraca do góry nogami hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ech ja tradycjonalistka..... więc kiedy to piwko, bo jak się uprę!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Słowa nie przychodzą łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mam jakichś upodobań może być tyci tyci albo fest duzia ;) a kolor wlosków też może być nawet zielony hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kiedy piwko ? hmm... może po swiętach co ? ;) jak sie upre to... ? co szalonko ? no powiedz korniczkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik-nie badz taki zamkniety w sobie, na pewno musi miec cos wyjatkowego. A niebieskie wlosy moglyby byc? Piwko chocby zaraz, chociaz nie-ja wole wino, byle nie to tanie za 4 zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ech....po świętach, w grudniu po południu....pifko lub jakieś cuś...nie ma co tu tak na pusty żołądek jacyś chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonko żebyś Ty mieszkała za płotem :P a Ty prawie na końcu swiata mieszkasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja to bez faby jestem, naturalnie(póki co) blondi, szczególnie po słonecznym lecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlonka ja też bez farby jestem ;) nie ma to jak natural :D ino ktoś mi cały czas na siwo kilka wlosów maluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
i boso po trawie( ja chyba zboczona jestem, zawze boso:P dobry mi koniec świata...sam środeczek:) i śpiewać..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły zestaw nam się tutaj zrobił, czarownica i wróżka a wódka na smutka:) po trawie..........hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
widać kto romantyczny a kto zwyczajnie szalony;) i śpiewać cudnie i biegać boso, bez wyjątków:) nie idziecie spać łobuzy? chyba nm humory dziś dopisują..prawda sąsiedzie Korniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×