Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalciao4

Perfumiki... zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość natalciao4

Cześć! Jestem dystrybutorka perfumików z FM i chciałabym poznac jakie zapachy najbardziej sie wam podobają. Zapraszam do dyskusji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich do kupowania FM. W tej chwili do 6 kwietnia przy zakupie perfum FM otrzymasz żel pod prysznic z danej nuty zapachowej gratis! Promocja sa objete nie wszystkie zapachy, ale te które firma wybrała jako najlepsze. Jesli byłby ktos zainteresowany prosze o kontakt. gg 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Nie kupuje tanich podrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikt cie nie zmusza do kupowania tych perfumików, a tanimi podróbami to raczej nie są. No, ale kazdy ma swoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Znam te "perfumiki" i to sa tanie podroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soory, nie będę z toba na ten temat dyskutowac, mysl sobie co chcesz, ale chyba nie znasz tanich podrób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
to sa niestety podroby:) powachaj oryginalny zapach po paru godzinach a powachaj tez z fm. bedziesz wiadziala o czym mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
jezeli chodzi o oryginalne to bardzo lubie armani code i leau par kenzo z meskich fahrenheita i euphorie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Tanie - malo kosztuja. Podroby - nieudolnie nasladuja zapachy znanych firm. Czy perfumy FM nie spelniaja ktorejs z tych definicji?? Mam w domu z 5 nieotwartych pudelek z tymi "perfumikami", bo moja kuzynka obdarowuje nimi wszystkich naokolo. Moze je wykorzystam w smigus-dyngus, bo do niczego innego sie nie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
poza tym jestem głupią nudna starą cipą i chodziaz zlewam sie oryginalną chanel to nikt nie chce nawet na mnie napluć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Oho, autorka sie zdenerwowala, albo jakis podszywacz uzywa tych "perfumikow" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentowac waszych wypowiedzi, bo masa ludzi zamawia te perfumy i sobie chwala. A tak jak napisałam wcześniej każdy ma swoje zdanie i prosze je uszanowac. Ja na temat waszych wypowiedzi tez sie nie wypowiadam. A to na temat starej cipy nie ja napisałm Soory, nie bede sie zniżac do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale dla mnie
one śmierdzą.Tania podróba z kiosku.Wiem , bo moja kuzynka ciągle się nimi "zlewa" i capi na kilometr.Każdy ma swój gust.Ale jakby mnienie było stać na normalne , orginalne perfumy to nie kupowałabym żadnych a zwłaszcza tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Zalozylas topic to sie wypowiadamy. jesli sie ludziom podobaja, to niech kupuja, kazdemu podoba sie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalciao4
tak jak napisałam jestem dystrybutorką i muszę komuś upchnąć to śmierdzące badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zapachy firmy Coty
oraz z Pumy,Adidasa oraz niektóre z Oriflame:-)Nawet niektóre z Avonu są ok;-)Aha i jeszcze dobre i niedrogie są zapachy z Yves Rocher.Tak wiec nie trzeba wydawac 300 zł ani kupowac podób aby fajnie pachnieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zapachy firmy Coty
no i jeszcze się przyczepię:-PNie mówi/pisze się "perfumiki" a TYLKO I WYŁĄCZNIE PERFUMY!!!To tak na przyszłość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpok.
mi sie podoba zielona herbatka z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 114
114 z FM i co Pani Nad Niemnem ? nie jest to kopia niczego a pachnie pieknie , trwale i nawet moj mały synek uwielbia jak "mama" pachnie :) może nie stać mnie na szlencze ceny opakowan duaglasowskich bo mam kochansze wydatki , ja FMki polecam jak najserdeczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Jezeli perfumy za 30 zl dla Ciebie pieknie pachna to gratuluje, prosze tylko nie psikaj sie nimi za mocno jak sie wybierasz wsrod ludzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahrenheit lub euphoria
tylko TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 114
nad niemnem - ziajasz złościa ... aż bije od twoich wypowiedzi , nie jesteś obiektywna , szydzić potrafi każdy .Przykre ,ze sznujesz tylko swoje" aż zółte od złości" zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Nie zieje zloscia, te "perfumiki" sa mi obojetne, bylebym ja nie musiala ich wachac, niestety moja babcia sie nimi psika, a masz racje, sa trwale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
I one naprawde mi sie nie podobaja :P Cala rodzina sie z nich smieje, tylko babcia ich uzywa jak idzie do kosciola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze sie nie podpisywac moim loginem, poniewaz nie upycham nikomu tych perfum, akurat nie jestem tego typu osobą, a by komus na siłe cos wciskać i a co dto tych ś...ba... to sie nawet nie wypowiem. Nie wiedziałam, że mozna byc aż tak złosliwym by napisac cos takiego i jeszcze sie podpisac czyims loginem. A ty \"nad niemnem\", jesli te perfumy ci nie odpowiadaja to po co jeszcze piszesz na tym forum, wyraziłeś swoja opnię i ok, nie musisz dodatkowo obrażac osób, które je kupuja. Jesli stac cie na perfumy za 200 i 300 zł. ok, wszyscy to juz wiedzą. Nie musisz sie tym przechwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki \"pikpok\" i \"ja mam 114\" za fajne wypowiedzi i chociaz troszke obrony, bo kurcze przyczepiła sie jakas \"nadgorliwa maniaczka\" i nie potrafi sie stąd wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×