Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nałogowianka

Uzależnienie od konkretnego jedzenia Wasze nałogi

Polecane posty

Gość gruuuuba
Pyszny świeżutki chleb z chrupiącą skórką z masłem i plastrem żółtego sera:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb ryżowy, chrupki, kukurydziany ( czasami zjadam paczkę dziennie) cola zero ( niestety pije codziennie ) guma orbit ( jak już kupie to idzie cała paczka w pół dnia) i kefir 0% Piątnicy ( mało kalorii i jest pyszny;)) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serki wiejskie lekkie
owoce czekolada z toffi, kokosowa, karmelowa, z migdalami itd batony - 3bit, mars, snickers, twix - czyli te ktore maja najwiecej kcal:) kanapki z ogromna iloscia masla i serem żółtym albo szynką, salata pomidorem i ogorkiem oczywiscie staram sie tych wszystkich rzeczy nie jesc. no chyba ze jest dzien obżarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzaleznionaaaaaaa
dzien bez jogurtu naturalnego, kefiru albo maslanki NIE ISTNEJE DLA MNIE. drugie miejsce serki grani i twarogi chude. trzecie miejsce owoc: jablko, śliwka przoduja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórka skórka
orzechy wszelakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzk1818
a ja nie mogę od dłuższego czasu poradzić sobie z pizzą!! 5 pizz na tydzień to norma!! Czasami myślę żartobliwie że gdyby pizza była człowiekiem, to poszedłbym z nią na solówe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owm.........
oliwki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadassa
po pierwsze chleb,po drugie slodycze . wiecej grzechów nie pamietam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutelka1989
no a ja chyba sie uzaleznilam od diet...paranoja. Jem same zzdrowe rzeczy: soczewice , gotowany filet z kurczaka, owoce, warzywa. Nie jem pieczywa , słodyczy, ziemniaków a nawet mięsa które kiedyś tak uwielbiałam . Mój najwiekszy problem- przesadzam z ilością:( przed chwilą skończyłam jeść 2 kg śliwek ...<szok> zimą zawsze zjadam 2 kg jabłek dziennie. Tłumacze sobie że to lepsze od słodyczy no ale żołądek to ja mam pewnie taki wielgachny ;/ zawsze jak siedze na necie to tylko szukam co jest zdrowe i niekaloryczne a czego jesc nie powinnam...nie radze sobie z tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuś
..a ja uwielbiam nektarynki..i codzienni muszę zjeść ich kilka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oichuy
chcialabym byc uzalezniona od jablek a nie od papierochow:o ja jestem uzalezniona od czerwonej herbaty, dzien w dzien wypijam od 2 do 3 dzbankow plus woda mineralna. i pije tylko to nie liczac raz na jakis czas kawy czy piwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxzzz
ja niestety jestem uzależniona od coca coli light. minimum 1l dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftrfyfgv
- serki wiejskie lekkie od 6 lat - kawa z mlekiem p od 8 lat - pepsi zero od pół roku wszystko jem/pije przynajmniej raz dziennie Dawniej : - jabłka - śliwki - płatki ryżowe - surówki !!! wenecka, wiosenna, żydowska itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba iaaa
SLONECZNIK :) mniam codziennie go wcinam, co zabawniejsze odkad zaczelam jesc slonecznik minela mi ochota na slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amino zupeczki
Amino pomidorowa i Vifon rosół ♥.♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.farmaceuta.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielet ryby
Jabłka /nawet teraz jem jedno / i kawa ,czarna parzona po turecku....Kocham to...mogłabym żyć tylko tym bo nic innego nie potrzebuję do szczęścia i egzystencji. ..to moje nałogi i nic innego. Inne żarcie jem tylko po to żeby przeżyć ale ogólnie do szczęścia potrzebne mi nie jest jak tamte wymienione powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje uzależnienie jest chyba najdziwniejsze z tych co przeczytałam otóż nie mogę przeżyć dnia bez paru kubków skruszonego lodu,nawet teraz leżę z kubkiem lodu pocieszam się tylko ze to lepsze niż słodycze lecz każdy się dziwi☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arbuz! Zawsze się mówiło, że to "słodka woda" a ostatnio przeczytałam tu http://terapiasokami.pl/sok-z-arbuza że jest właśnie bardzo zdrowy! Mam wymówkę do uzależnienia ;) W ogóle tu jest dużo ciekawych rzeczy o zdrowej diecie, polecam sobie poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jesteśmy firmą, która chciałaby założyć fundację pokazującą jak ludzie z przeróżnymi problemami(od alkoholizmu po fobie, depresje) poradzili sobie z ich rozwiązaniem. Chcemy pokazać społeczeństwu, że z każdym problemem da się walczyć. Szukamy osób, które mogłyby podzielić się z nami swoimi historiami, przeżyciami, jak poradzili sobie z daną sytuacją, czy ułożyli sobie już życie na nowo(TO WAŻNE!). Chcemy jeździć po Polsce szukając takich ludzi, by dzieląc się swoimi historiami pomagali tym samym innym. Oferujemy oczywiście umowę o zachowaniu anonimowości podczas wywiadów bądź też nagrań. Dlatego, czy byłabyś zainteresowana chęcią podzielenia się z nami swoją historią? Jak ułożyłaś sobie życie po tym wszystkim. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Magdalena Deptuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa ze śmietanką, chałwa,orzechy laskowe w czekoladzie, ekler z bitą śmietaną, lody w czekoladzie z migdałami, truskawki w bitej śmietanie :) :) :) I na optymalnym żywieniu mogę to wszystko jeść i od paru lat nie tyć!!! A kotlet czy rybka w panierce na maselku to poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja piszę że nie tyć. W tych paru latach schudłam ok. 40 kg i po wejściu na moje czwarte piętro nie padam na fotel tylko normalnie oddycham! Jestem uzależniona od tego jedzenia i przeszczęśliwa z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awokado, bez dodatkow... albo tylko lekko posolone. mogłabym jeść kilka razy dziennie. powstrzymuje mnie cena i swiadomosc jakie jest tluste. I pomidory... musze miec codziennie, obojętnie jakie. swieze, z puszki, suszone...zjem wszystkie. jesli sa smaczne, slodziutkie to jem jak jabłka i absolutnie nie mogą być posolone... posolony pomidor mnie obrzydza :P Jak nie mam w domu pomidorów, to już o 7 rano jestem w warzywniaku obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×