Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhh

moja dziewczyna jest homofobką

Polecane posty

Gość ehhhhh

Że jest homofobką, to wiedziałem od dawna, przecież nie bede się wtrącał do jej pogladów, ale wczoraj miarka się przebrała - mój kolega jest gejem i od jakiegos czasu niezbyt się z tym ukrywa i ma z tego powodu dużo nieprzyjemności, no i dziś wpadł do mnie, była akurat moja dziewczyna, no to jej go przedstawiłem i powiedziałem jej o jego orientacji, bo chciałem zobaczyć jak zareaguje, a ona na to, że jak dla niej to pedały mogliby nie istnieć, lepiej żeby ich w ogóle nie było i że jeśli jest gejem to na pewno ma jakiś syf, więc lepiej niech sobie pójdzie. No i on bez słowa odwrócił sie i wyszedł. Nie podoba mi sie to. Ale jak próbowałem zwrócić jej uwagę, to ona reaguje dość agresywnie, i mówi, że czemu ja się w ogóle zadaje z pedałami. No i nie wiem co mam teraz zrobić, jak mam sprawić, żeby przynajmniej była troche grzeczniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz że jestes
chamofobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman g_
nie zadawaj się wiecej z tym kolesiem i git bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo ttyyyyyyyy
widac ze dzieci z gimnazjum skonczyly juz lekccje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggg
Twpje dziewczyna jest niewychowaną, ograniczoną intelektualnię idiotką... ot co !! Wstyd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jesteś pierdalniętym lewakiem. 1) Nie ma czegoś takiego jak homofobia. No, może jest - ale w małych ilościach. Qrwa mać, jak czegoś nie LUBIĘ to nie znaczy, że mam FOBIĘ. Fobia to nieprzezwyciężalny, irracjonalny STRACH. Wiem, bo sam mam łagodną akrofobię i nic, NIC nie zmusi mnie do podejścia do niezabezpieczonej krawędzi, o ile jest wyżej niż 3 metry nad gruntem. Fobia to choroba psychiczna. Nielubienie homoseksualistów to inna para kaloszy. Ale, oczywiście, lewica musi kraść co się da. Również pojęcia. 2) Nawet jeżeli nie lubi \"pedałów\", to mogłaby być grzeczniejsza. Chociaż, w sumie, wasz związek będzie karą dla was obydwojga. Ejmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Nefrytowy Drabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouhce
taka dziewczyna to skarb w tym zboczonym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
jakkolwiek bedą tłumaczyć homofobię kraby i inne skorupiaki,nie da sie zaprzeczyć ,ze tej dziewczynie na pewno brakuje ogłady i kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja dziewcyzna to może
jest jakaś z najoma Giertycha lub Wierzejskiego:-PMoże ona należy do mlodziezy wszechpolskiej:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może.
jest znajomą Gierycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo ciekawa dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
I moherowy beret u mnie zostawiła. Sam nie wiem co mam teraz zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Wystawię na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo ciekawa dyskusja
nieudany podszyw. Jak miała zostawić mocherowy beret, skoro to nie ona odeszła, tylko ten gej, idioto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sennna
Dobrze, że go nie opluła jak skin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogldy poglądami
ja np nie trawię obściskujących się par w autobusach ale nie mówie od razu na cały pojazd jak to obleśnie wygląda gdy sobie jęzorami po migdałkach jeżdzą a ja jestem skazana na to patrzeć tak samo twoja dziweczyna, nikt jej nie każe akceptować, ale swoje żałosne i średniokonstruktywne uwagi niech zostawi dla siebie... dla mnie tacy jak ona to kompletnie niewychowane buractwo:o najwyraźniej ty uważasz podobnie - i tak jej powiedz - na pewno będzie jej miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
A ona została na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo ciekawa dyskusja
Tego się dzisiaj nauczę: nieudany podszyw to wtedy, gdy ktoś chce uchodzić za inną osobę, ale widać,że nią nie jest. Udany podszyw to wtedy, gdy ktoś chce zażartować i specjalnie pisze tak, aby było widać, że to ktoś inny napisał. To jest zagmatwane, ale muszę się tego uczyć. A jutro będę zwalczać swoją śmiertelną powagę, zawsze brakowało mi dystansu. A pojutrze powinnam powalczyć ze swoim chamstwem, w końcu nazywanie kogoś idiotą nie świadczy o mojej klasie, lecz jej braku. Ale to dopiero pojutrze... Nieee, zawsze na wolną sobotę wypada mi zwalczanie swojego chamstwa. Pech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Wpadłem na pomysł żeby się przełamać i spróbować seksu z moim kolegą gejowskiego, jak się okażę ze sam nim będę to ona nie będzie mogła mnie nienawidzieć i przęłamie się w ten sposób wzięliśmy kamęrę i raz w kakao on mnie przebolcował a raz ja niego a kasetę wysłałem jej pocztą przesyłką specjal;ną. Już się nie mogę doczekać co powie. A bolcowanko nawet mi się podobało. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhh
Noi tak wyszło o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal-Europejczyk.
no cóz wzorowy tolerancyjny i idacy zgodnie z unijnymi dyrektywami obywatel zakonczyl by znajomosc z taka ksenofobka , antysemitka, faszystka i homofobka znajomosc natychmiastowym trybie a takze sprawie tej nadal urzedowy bieg w odpowiedmnich organach zajmujacych sie i eliminujacych ten problem z zycia w euroraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jeszcze można
Ojcu Rydzykowi to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefrytowy nie goraczkuj sie
Nie musisz lubic homo, tak samo jak Murzynow i Zydow, ale z tego powodu nie bedziesz nikogo nazywal 'czarnuchem', albo 'zapraszal' do gazu, prawda? Homofobem tez cie nikt nie nazwie, jesli po prostu przyjmiesz do wiadomosci, ze homoseksualisci istnieja i maja prawo spokojnie zyc. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak Przedmówczyni zionęła tolerancją. Wiadomo: jak się komuś nie podobają gejparady (i homoseksualizm jako orientacja polityczna) - to i rasistą i antysemitą musi być. I młodym nazistą. Do Twojej informacji, anonimie: przyjmuję do wiadomości, że homoseksualiści istnieją. Uważam, że mają prawo żyć po swojemu. Ale, ponieważ nie podoba mi się - jak napisałem wyżej - homoseksualizm jako opcja polityczna, od czasu do czasu różne postępaki mianują mnie homofobem. Co, ponieważ mam autentyczną, choć łagodną akrofobię, trochę mnie drażni. Bo lubię, kiedy słowa zachowują swoje znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Żuć ją ...jest ograniczona źle wychowana już mniejsza z tym gejem ale ona jest po prostu głupia ..pewnie gdybyś jej nie powiedział to normalnie by z nim gadała itd. a jak ona patrzy na ludzi z góry z tak błahych powodów i traktuje ich jak śmieci to równie dobrze jak będziesz miał kolegę który ma rudą albo czarnoskórą dziewczynę to też będzie ich wszystkich obrażać bo ona ma takie widzi mi sie i jej się nie podoba.Skoro sam zadajesz się z homoseksualistami to pewnie jesteś tolerancyjny i domyślam się inteligentny czemu chcesz być z taka idiotką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zamieszkala
"Żuć ją " :D :D :D Tylko dokładnie! Obniża pH w ustach! Zrotflowałam się pod biurko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy zrotflować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×