Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

ja przechorowałam rekolekcje, a miałabym tyleee czasu wolnego. A tak to leżałam w łóżku :-( a jaka impreza sie szykuje? ja mam we wtorek :-) nie lubie tak w trakcie tygodnia, ale żadną nie pogardze :-p a moje nałogi.. hmmm.. z tych najgorszych to palenie. No i jedzenie słodyczy w nocy i jak sie zdenerwuje ale z tym nie walcze bo mam sporą niedowagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza - domówka :) mam nadzieje ze bedzie fajnie :) palisz? ja czasami.. zalezy od humoru.. ale ni nalogowo słodycze!! ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza - domówka :) mam nadzieje ze bedzie fajnie :) palisz? ja czasami.. zalezy od humoru.. ale ni nalogowo słodycze!! ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza - domówka :) mam nadzieje ze bedzie fajnie :) palisz? ja czasami.. zalezy od humoru.. ale ni nalogowo słodycze!! ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :-( nie wiem czy nałogowo, ale jak się wstaje i myśli o tym żeby zapalić to chyba jest już źle. Ale głównie chodzi o finanse, cholera mnie bierze jak myśle ile wydaje na fajki A słodycze... mmm... tabliczka białej czekolady o drugiej w nocy to jest to :-p i uwielbiam owocowe cukierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie na pewno :) Ach słodycze...też mogę sobie tak powzdychać z racji łakomstwa ;) Nie palę, strasznie nie lubie dymu papierosowego. Ale sie dzis ciężka czuję,objadłam się nieprzyzwoicie :D Ale to chyba przez zblizające się \"trudne dni\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie nie ciagnie do slodyczy, ale czasami mi trza:) jejku, jeszcze musze wlosy wyprostowac! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, biała czekolada jest super. :-) i właśnie zobaczyłam że mi się skończyły zapasy :-( lece już, czas na dłuuuugą kąpiel i trzeba wreszcie otworzyć jakiś podręcznik 💤 miłego poniedziałku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałyśmy same:D mało tych 18tek na forum.. no chyba ze nie chca sie przyznac... a to taki swietny wiek.. :) jaki masz styl ubierania się JAskrawa szarosc, i jak Ci na imie?:) 🌻 pa cambria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imie mi Marzena.A styl ubierania..hm powiedzmy ze typowy dla nastolatków.Dzinsy,adidasy i jakaś fajna bluzka(bolerka,koszulki,bluzy rozpinane itp itd...;) ) oczywiście potem w szkole okazuje sie ze za krótka ;) Fazę ostatnio mają z tymi ciuchami w szkole.A jak wprowadzą mundurki to będzie odjazd kompletny :D A Twój styl,imie i gdzie mieszkasz bo nie odpowiedziałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Ola, i z okolic Lublina pochodzę. moj styl? tez.. dzinsy, bluza, bluzki, i jakies tam pierdoly:) no ja mam mundurek w szkole:/ i musze nosic, jest glupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i jak jest?Ale tylko bluzka czy cały strój?Plis powiedz mi jak to wyglada,bo u nas w szkole są rózne opcje,którymi nas straszą :) A ja myslałam że to tylko nierealne pomysly...zaczynam sie bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tylko mundurek, taka niebieska kamizelka a z prawej logo szkoly, taka szmata:D powaznie ale nie wiem czy ebdzial miala taka sama, bo to zalezy od szkoly, co wybiorą, u nas mialy byc rozne, ale zdecydowali sie na taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,dzięki :) Pewnie coś innego nam wymyślą z ich pomyslowością :D Nic nie umiem na jutro ale co tam.Uśmiech od rana i moze mnie nie zapytają :D Lecę się kąpać i pewnie spać.Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Nie bylo mnie tutaj caly dzien, czyzby juz o mnie zapomniano?:) Mam nadzieje ze nie , ale bylam w dzien na spacerku, potem wrocilam wieczorem i ogladalam Taniec , oglada ktoras ? Co do imprezy to ja tez juz sie nie moge doczekac! Teraz kiedy post tak jak wiekszosc z was nie imprezuje, w sumie nie ma to dla mnie znaczenia ze jest Post ale moja kumpela wlasnie ta przyjaciolka ona nie uznaje imprez w tym czasie i ... przeciez sama nie pojde ;) Eh, tez prawie wogole dzisiaj nie zajrzalam do ksiazek, a ostatnie 3 dni tez nie chodzilam do szkoly, jutro bedzie masakra :( Dziewczyny mam problem, moze ktoras z was mi doradzi... otoz prawie codziennie susze i prostuje wlosy, zrobily sie one jakies takie suche, matowe i rozdwajaja sie , nie wiem co z tym zrobic :( prostuje moze 5 - 10 min ale musze, bo jak nie to mam takie napuszone a wogole wole proste wloski :( uzywam odzywki Pantene ale i tak ... sa takie brzydkie te wlosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pechowa szczesciaro 😘 hmm... moje tez sa suche, moje tez sa matowe, i rozdwajaj sie ale to wsyztko przez prostownice, ale ja tez nie moge zyc bez prostownicy.. jja co 2 dni prostuje, eh... a my o Tobie nie zapomnialysmy:) ja nie.. nawetgdzies tma pozdrowienia wysylalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... nie chce jutra, jestem samotna, nie mam zadnych przyjaciolek, a nie chce sama siedziec wiedzac ze one sie smieja itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×