Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Jaskrawa Szarosc ja mam, planuje studiowac germanistyke albo dziennikarstwo dlatego bardzo pilnie szkole sie z niemieckiego, wiem wiem - glupi jezyk zaraz powiecie ;) Bardzo duzo osob go nie lubi... a ja odwrotnie, mysle ze to chcialabym robic, ale zanim zaczelabym studiowac chce wyjechac jako opiekunka do Niemiec, w praktyce podszkolic jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co chciałabym robić...jeszcze mam czas..chyba... pechowa ja tam niemiecki lubię, natomiast angielskiego nie rozumiem wogóle,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez fajnie :) Mam rodzinę w Niemczech,powiem Ci że do tego jezyka też da się przyzwyczaić,nawet gdy się nic a nic nie rozumie :) Zawsze gdy są u nas i gadają z kims np przez kom słysze tylko sz..h...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw myślałam o weterynarii, póżniej o kosmetologi, czasem zastanawiam się czy nie pracować zawodowo w boksie, bo to jest moje hobby i po części chciałabym...ale wiem że to nie zaowocuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie rozumiem angielskiego ale muszę zacząć bo to mój maturalny język :) Ale mam fatalną anglistkę,dlatego muszę zacząć więcej czasu na naukę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzacaa
a czy 17-stka tez moze przylaczyc sie do rozmowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z gór tyle że tego mniejszego kalibru bo świętokrzyskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja chyba chciałabym pojsc na administracje, albo prawo.. ja sie ucze angielskiego, i francuskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzacaa
milo mi, Agata jestem ;) ide zaczernic nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mojego narzeczonego skończyła administrację a teraz siedzi za biurkiem w gminie... Mnie by chyba taka praca nie satysfakcjonowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie ;) widze, ze rozmowa o jezykach, maturze etc... ja ucze sie ang. i francuskiego ( z tym drugim dopiero zaczynam zabawe i cos czuje, ze po LO skoncze z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta po francusku to tylko \"Bonżur Madam i Żitą...\" :) I co umiem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umiem jeszcze \"że ne komprą pa\" [nie rozumiem] :D tego zdania najczesciej uzywam na francuskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy znajomosci duze, wiec nie bede siedziala za biurkiem w gminie. francuski...oj... nie cierpie tego jezyka!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×