Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

fajnie - dobry pomysl :) ja jutro ide do fryzjera nie wiem co chce zrobic z wlosami ale cos pokombinuje:) musze sie zmienic:P patrzacaa - nie zapominaj o nas i buziak 4you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskrwa Szarość
*jolie*a ja tam nie chcę żeby sie spełnił ten sen :D No to pewnie juz śpisz;) "Fajnie" ale masz fajnie ;) U mnie nawet niestety nie ma takich sklepów z takimi markami,też mnie nie stać ale popatrzeć można;)Patrzącaa fajnie że wpadłaś :) Też się trzymaj i nie przesadzaj z nauką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki i Chłopcy w liczbie jeden ;)Ale mamy znowu śliczną pogodę :) Akurat na lody truskawkowe,tudzież inne :) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. poszłam spac o 22,a wstalam o tera:D zapomnialam pojsc do szkoly, jeeaa :D heh, fajna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lody.... ide po nie wlasnie, tylko ze wczoraj zjadlam i mnie gardlo bolalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) Ja tez wstalam 6:10 i mialam zamiar isc do szkoly, ale przyjaciolka pisze mi ze nie idzie to ja tez nie poszlam ;P Eh ;P Nie chce mi sie siedziec w szkole , a zaleglosci juz i tak mam ;( ciezkie zycie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki czy Wam nie za dobrze?Ja już wróciłam zmęczona ze szkoły ale tak się zastanawiam czy moze jutro by sobie wolnego nie zrobić i jechać na zakupy.Trzeba to przemyśleć :D To jak minął dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mej sytuacji uczuciowej to pewien osobnik,z ktorym nawet nawiazalam kontakt , zostal \"odbity\" perfidnie przez mą dobrą kolezanke... do tego ma ignorancja , slowa ze mam go w d... wypowiedziane przy jego kumplu i wielce sie zalamal... ich zwiazek niby sie rozpadl (mial na studia wyjechac) ale wrocili do siebie :> biedaczeka caly czas \"chowa sie\" przede mną na gg... choc nie bombardowalam i nie bombarduję go wiadomosciami... :O wkrotce na przekor ide na 18stke jego kumpla z klasy (mam nieoficjalne zaproszenie) ale bedzie zdziwko.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to do konca tygodnia urplopik :PP a zakupy... w sobote! :) kurtka, bluza, i takie tam bajery :P oczywiscie z siostrunią:) zaraz ide na dworek.. 🌻 some bizarre. bedzie wejscie smoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba :D jestem w jego klasie \"slynna\" lamaczką serc,niewiedy czemu. zawsze sie na mnie gapią,a teraz jak wejde z kolezanką rownie slynną to zdechną... i utrapi ich zasadnicze pytanie: kto jej dal zaproszenie :D dzis jest mecz Polska_Armenia,wiec moze tak szalec nie bedą... ja zakupy mam w planach:jakis plaszczyk,buty itp, ale sie zobaczy. pogoda boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie a z jakiej okazji masz taki urlop ? :P Ja wlasnie czytam streszczenia \"Nieboskiej Komedii\" \"Kordiana\" i \"Potopu\" bo jutro mam z tego test probny maturalny, potem jeszcze fizyka i moze jak mi sie bedzie chcialo to troche niemca. Mam nadzieje ze podolam! Dodajcie mi otuchy ;P Jutro bedzie ciezki dzien.. oby do piatku! Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zakupow ja juz zakupilam kurtke na wiosne, biala z paskiem ;) buty.. szukam czolenek na lekkim obcasie ale nic fajnego nie moge znalezc, no i czekam na kase bo dojrzalam w Promod taka sliczna bluzke.. musze ja miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczesciara---> dasz rade...3mam kciuki :D co do zakupow tez musze sie wybrac..jakies balerinki nowe by sie przydaly...dzis po lekcjach bylam poogladac, ale nic ciekawego nie znalazlam...kurcze...niby stolica, a niczego fajnego nie moglam znalezc :/ a jak juz znalazlam, to za 180 zl. :| co do szkoly, to nawet spokojny dzien dzis byl :)...jutro bedzie gorzej...czwartki u mnie to tragedia...same najgorsze i najciezsze lekcje.... no ale pogoda motywuje do zycia i do usmiechuuu :)))) buziaki :* wpadne jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.. ja to kupilam juz balerinki za 90zł w deichmanie. jestem zadowolona z nich, mimo ze mnie juz obtarly :D ale nie ma takich butow ktore jeszcze mnie nie obtarly:) do calkowitego szczescia musze sobie jeszcze kupic : kutrke, jakies drobizagi do niej typu czapka z daszkiem szaliczek ladny i takie tam pierdoly, torebke:D no i bluze jakas ladnom :) o jak mi sie nic nie chce, a urlopik z okazji świeta LEnia :D a ja nim jestem P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zrobiłam taaaki rajd :D Byłam w trzech centrach handlowych. Widziałam piękną, letnią sukienkę w Zarze. Super buty w Benettonie. I szorty... Ach... Na szczęście mama wraca jutro, więc w piątek się obkupię :D Ale jutro zaczynają się normalne lekcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja juz porobilam notatki, teraz sie ucze i na chwile weszlam :) Ja tez nosze balerinki :D U mnie tez jutro ciezki dzien, nie znosze czwartkow w szkole... Na dodatek odezwala sie do mnie dzisiaj osoba, ktora wywoluje u mnie smutek i teraz mi smutno.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest smutno. Ojciec w Kenii... Mama w Poznaniu... A w domu babcia :( Chciałabym, żeby mama już wróciła. No... Jutro sprawdzian z polskiego - nie chce mi się uczyć do tego :P Jak sobie pomyślę, że jutro mam 2 chemie i matmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho:P gdzie jest jaskrawa szarosc?! .. widze dziewczynki sie zakupują, a ja dopiero w sobotke:) juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój ojciec jest w domu, to też nie jest miło, ale nie chce mi się o tym pisać. Nie jest taki najgorszy. W każdym razie z mamą odbijemy sobie wszystko w piątek: najpierw zakupy, a potem na maraton filmowy :D Tylko, że jeszcze z tą cholerą się muszę spotkać, co się Michał nazywa :P Ciekawe, czy znowu będzie mnie przepraszał za niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh faceci... lipa :) ja jestem na razie wolna i sie ciesze:) wierze ze moja druga polowka nie wpadla pod samochod:P i kiedys do mnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... ale z nim już nie jestem. Myślę sobie, że jednak strasznie głupia jestem. Gapiłam się dzisiaj na jego zdjęcie jak sroka w gnat i się rozpłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razem byliscie? hm... po co sie patrzysz!! i po co wyjesz!! ja zawsze klade jak najdalej wszytskie rzeczy zwiazane z nim, chociaz mnie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!A ja juz w łóżeczku:) Ale okropnie się czuję,brzuch mnie boli i w ogóle :( Jutro bym sie do szkoły nie wybrała ale...poprawa z bioli i kartkówka :( Te czwartki są jakieś feralne ;) A ja na zakupy dopiero za tydzień...buu :D Też pochowałam rzeczy zwiazane z byłym,choc na półce mam kilka jeszcze ale nie zaglądam i nie przeglądam ich.Młoda i głupia byłam,nie ma co wspominać :D A ja w domu z rodzicami i nie jest źle,jakoś ostatnio dogadujemy się lepiej :) *jolie* znowu mi sie przyśnił ten kolega dzis i o cudzie odezwał sie po tygodniu nie pisania.Normalnie wywołałam go chyba we snie ;) Mam nadzieję że dzis już nie będzie mnie meczył w nocy bo dłużej koszmaru nie znieeese,mimo że jest przystojny :D Buzkam i życzę dobrej nocki bo lece z powrotem do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×