Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Gość osiemnastek
no nie wiem czy jest piekne;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara.T
Mimoza89 jaką diete stosujesz ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara.T
No nie wiem czy takie piękne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... cz ja wiem... Piękno to rzecz względna. Właśnie nie wiem już co mam zrobić. M kiedy powiedział, że wszystko za szybko się potoczyło, powiedział też, że zależy mu na mnie etc. Nawet potem mimo że nie jesteśmy już razem, przytulał się do mnie, w sms\'ach nazywa mnie \"malutką\", \"maleńką\"... A kiedy się spotykamy... wszystko jakby lekko przygasa. Ja nie potrafię być \"twarda\" i tulę się do niego, nie potrafię bez niego żyć ;) A on nic, jakby przestało mu na mnie zależeć. Nigdy nie wracamy do czasów, kiedy byliśmy razem. Jednak czasem daje mi do zrozumienia, że tęskni. Kiedy to się skończy? Kiedy wreszcie znowu będziemy razem? Kiedy powie, że dostatecznie mnie poznał i chce wrócić? Przecież wie, że ja dla niego wszystko! Zrobiłam mu babeczki, zabrałam do kina, słucham jego żalów, wybaczam kiedy nie może się spotkać, zaprosiłam na imprezę i na koncert Red Hotów... I nie chcę go trzymać na dystans, bo znam jego sytuację i problemy, nie potrzebny mu jest kolejny obowiązek \"starania sie o mnie\". Kiedy będę z nim razem, szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
wlasnie wrocilem z dworu i przyroda pogoda itp jest piekna tylko dla mnie do szczescia potrzebny jest jeszcze jeden czynnik :/ale coz;] tez lubie red hotow nice;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam z kolezanka na wagarach, siedzimy sobie i podchodzi do nas jakis koles w wieku ok.27lat, i pyta sie nas \"czy macie panie ochote na kawe?\" a my na to NIE! co za frajer:D... jutro sie spotykam z moim wlasnie kim? kolega na razie.. ciekawe jak to bedzie.. moze cos sie wyjasni.. zaniedbujecie moj topic!! to nie tak mialo byc.!! czekam na poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fajnie: porozmawiaj z nim powaznie! w koncu masz 18lat, a jak nie masz to bedziesz miec!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
brawo dla ciebie Jolie;] dobrze ze splawilyscie tego starucha nie lubie jak takie stare konie sie biora za mlode panie;) zbedan konkurencja ot co niech sobie w swoim wieku szukaja;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie... ale jestem zmeczona.. o mamo.. dzis spotkalam sie z nim znowu... eh.. cos nie umie mnie zainterseowac soba.. a szkoda.. jejku, ale mam jeszcze czekac! .. chce byc z kims.. czy on nie moze sie zdecydowac, czy moze nie chce.. grr... nie chce go pytac za kogo mnie ma.. dopiero 5x spotkalismy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jestem :) wczoraj akurat poszlam i moglam isc na 18stke kumpeli z gimnazjum. nielze bylo,choc ludzi nie znalam no ale:D niestety najciekawsze osobniki zajete. yyy teraz sie kuje matmy... oby mnie wychowawczyni zwolnila z jakiejs lekcji abym napisala, z niej poprawe,ktorej ostatteczny termian byl dzis... zaobserwowalam tez ciekawe zjawisko... pewna znana wam z opowiesci kumpela :P po lekcjach jak wyfrunela ze swą przyjacioleczką pod szkole... ta druga walnela tekst,ale musze sie uczesac(zawsze wyglada jakby z lozka wstala) a pod szkolą stal moj \"niedoszly\" gdzies rozradowani poszli... o co k./..a chodzi.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo\'s jednego osobnika,ktory szczegolnie mnie zaintersowal... tzn. wyglad zewnetrzny styl (cos a\'la rockabilly et cetera:P) mozliwe ,ze zajety,ale kolezanka sie swego chlopaka popyta... mam przecieki,ze generalnie zainteresowania mamy podobne choc stety niestety mieszka w domu niedaleko tego mego i sie znają \"bylego\" :O fajnie nie ma co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...;/ miało być już dobrze i znowu nie jest.Były sie odezwał,zaprosił na urodziny.Odmówiłam ale jednak przypomnial o sobie.Do tego mój przyjaciel wyjechał i nie bedzie go do konca tygodnia.Z przyjaciółką też dzis sie jakos nie mogłam dogadać.Ale weekend będzie super,tak sie pocieszam:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
przytulam ale nie wspolczuje;] bo nie wiem jak to jest pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
ech jakos teraz nie chce mi sie cieszyc ech;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i Chłopcy ;) Właśnie czekam na przyjaciółkę i przed nami kosmiczny weekend :D Wreszcie jakiś optymizm we mnie :) A co u Was? Buuuziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. fajnie ze bedziesz miala fajny weekend. ja wlasnie wstalam, jakis facet przyszedl do nas.. i zeszlam na dol, z mysla ze zjem sniadanie.. i powiedzial mi ze przytylam:( odechcialo mi sie jedzenia, odchudzam sie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
to ja tez podbijam;] w koncu weekend moze w koncu sie z nia spotkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osiemnastolatkowie :) Jak mija długi weekend?U mnie nuda.Przeziębiłam się na tej ostatniej imprezce,do tego jeszcze niezbyt udana była:( Co u was?Czemu nikt nie zagląda?Czyżbym tylko ja zanudzała się w domu przy kafeterii ;) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ladnie... naprawde nie ladnie.. az do tego stopnia zaniedbac topic?! ehh u mnei wszytsko ok. poluije na faceta ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w niedzielę na bardzo fajnej imprezie :D Ale cóż... Bez M, ogólnie tak jakoś słabo jest. Uczę się cały czas fizy, zaraz jeszcze chemii (ta cholerna izomeria optyczna! - trzeba być świrem, żeby to umieć). A z M spotkam się w sobotę dopiero... Chyba wreszcie z nim porozmawiam od serca, bo już wytrzymać nie mogę bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spotykam sie z A w sobote Fajnie - chyba mamy en sam problem... spotykacie sie, i Tynie wiesz za kogo on cie ma?traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjgounhbur
A moj chlopak ma 27 lat i jest najbardziej odpowiedzialnym, dojrzalym, czulym i troszczacym sie o swoja dziewczyne chlopakiem na swiecie! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×