Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

ja też mam taką nadzieję ale znowu dygam (a masz Bubusie :P ) że jak nawet odzyskam to on i tak sie nie odezwie bo nie bedzie wiedział ze mam ten numer i juz mogł wykasować.Ale wiem wiem ze szukam problemów i dygam :P więc ciii.... :) Priorytet to wycieczka do Ery :) A zresztą tak sobie mysle optymistycznie że kurde moze sie jednak spotkamy na tej imprezie niedłuo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałała:D nic mi sie nie chce:D desz pada... a jak BUbus u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskrawa szarość - mam taka nadzieje ze sie spotkacie:) fajny/ladny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu, hehe, co sie moze u mnie dziać :P Pogoda tez beznajdziejna. O widze rozmowa o facecie bedzie to ja lepiej brykam juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajny i przystojny i z ogromnym poczuciem humoru :) Facet którego trudno znaleźć na dyskotece :) I dlatego tak wariuję :D Dzieki wam za rady i w ogóle :) U mnie tez pogoda paskudna.I nuda...Włąśnie sciagi robię z fizy i odswiezam topic co chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nudze... to zazdroscze kolegi :P... a ja mam jutro ostatni dzien wolnego, i we wtorek do szkooooly, ehhh.... szkoda, fajnie bylo seidziec w domu:P BuBus- ty nie uciekaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa o jakims facecie to sie nie wtrącam :P sam za przystojny nie jestem wiec nie bede sie tu nic wypowiadał :P Ale rozmawiajcie sobie ja sobie poczytam hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. ja to spadam. ide na dwór. buziakiii DO NASTEPNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dygam :P Tylko ja sie na temat facetow nie wypowiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widać jednak jestem :P ten był dobry o tym facecie ale uciekł Ci rozmowca :P ja sobie bym chetnie poczytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam mówic o kobietach ? :P nie znam sie na kobietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe nie, jakiej zlośliwosci, ale musze brykać juz z forume ;) Milego wieczorku ;) trzymaj sie cieplo paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa! Załamałam się ;( głupotą. M nie odzywał się prawie 3 dni i w końcu napisałam mu, że łamie mi serce. A on co?! Że \"nie odpisywałem, bo nie mogłem się wtedy spotkać i bałem się ci to powiedzieć, nawet nie wiesz jak mi głupio było\". Śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci bardzo.Troche niepoważny ten facet jest-bałem się Ci powiedzieć...?Dziwnie to brzmi.Trzymaj sie i pisz jak masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie - wybacz mu, i go zrozum. ja bym tak zrobila... wiecie co? wynikla mala sprzeczka z A. niewiem o co poszlo... on nagle od mnie z pretensjami. rozmawialismy o tym ze ma o sobie zle zdanie. Ja 23:44:58 ciesze sie ze rozmawialismy, ale nie ciesze sie ze weszlismy na dosc przykry temat A 23:45:00 ?? A 23:45:58 i teraz wumie moja wina ze weszlismy na ten temat moja wina ze nie jstem taki jak oczekujesz wszytko moja wina Ja23:46:38 beznadziejny wniosek Ja23:46:52 zadna twoja wina, w niczym Ja23:47:30 nie doszukujmy sie winnych, nie ma co A 23:47:46 mowisz caly czas ze ja cos zle robie ze czegos ci nie mowie ze nie zachwuje sie tak jak powinienem A23:48:14 jezzce chyba nie uslyszalem od cibe czegos takiego zeby mnie podnoslo na duchu no nie wiem co kolwiek A 23:48:37 ja sobie nie przypominam Ja 23:48:40 zamurowało mnie A23:48:44 naprawde bardzo cie lubie Ja 23:48:45 i nie wiem co powiedzieć A23:49:12 i naprawde chce zeby bylo cos wiecej miedzy nami niz do tej pory jest A23:50:06 ale naprawde czasem takie sytuacje odrbinke mnie zniechecaja Ja23:52:42 czuje ze ta rozmowa skonczy sie zle , dlatego koncze ja, i zadzwonie jutro, dobranoc A23:52:58 no tak bedzie najlepiej A 23:53:00 3maj sie A 23:53:04 dobranoc extra, nie?! .... jejku, rozplakalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor dobry :P Jolie kopnij go w d*** jak Ci takie wyrzuty robi :P kto tu ma byc wsparciem dla kogo ? Ty dla Niego ? czy on dla Ciebie ? bo jak dla mnie to ta druga opcja ;) sory ale tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jolie* nie płacz.Akurat w tym wypadku zgodziłabym sie z Bubusem.Nie dlatego ze A.mowi Ci o swoich problemach ale dlatego ze Cie o cos obwinia.A z tonu rozmowy wynika ze nie ma zupełnie do tego podstaw.Ja na Twoim miejscu chyba bym nie chciala w to brnać,bo bym sie zwyczajnie bała że on kiedys bedzie wszytsko co złe zwalał na mnie.ale to Ty go znasz najlepiej a my Ci tylko na podstawie tego co piszesz mozemy doradzic.Trzymaj sie cieplutko i nie martw...choć domyslam się ze cieżko Ci jest na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ten dzisiejszy dzien dla wszystkich nie był udany ;/ Własnie sie nie dogadałam z kolega przez gg.Niby nic ale to pierwsza nasze takie niedomowienie i jakos przykro...Ale to nic.Idę spać.*jolie* i Fajnie trzymajcie się i nie martwcie tymi facetami.Dobranoc wszystkim ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jolie* - Wybaczyłam, bo nie potrafię inaczej. Powiedziałam mu, że kiedy przypominam sobie chwile spędzone razem, to oddałabym za niego wszystko. Może nie rozumiem i nie umiem jeszcze wielu rzeczy, ale tym razem czuje, że go po prostu kocham. On zerwał ze mną i nie odzywał się, bo - jak powiedział - nie wie czy zaakceptuję to, że nie ma dla mnie tyle czasu na ile zasługuję. W każdym razie, jak już się spotkamy, chcę z im porozmawiać o wszystkim, powiedzieć, żeby wrócił... :) Wiesz co... Wygląda na to, że ten A ma niezły tupet! Ale nie mówię, żebyś dała sobie z nim spokój, bo to trudne. Poczekaj do następnego razu, niech powie o co mu chodzi. Może jakoś się wybroni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubus - dzieki :) Jaskrawa Szarosć - dzieki :) nasza tez byla sprzeczka pierwsza i tez tak dziwnie... hmm a to dobry Twoj jakis kolega? Fajnie - dzieki :) fajnie ze mu wybaczylas:) spotkaj sie i tak jak mowisz porozmawiaj z nim itp.. a jak kochasz to tez ci na pewno teraz ciezko.. CIesze sie ze moge na was polegac😘 wy oczywiscie tez na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×