Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotnaopinia
Dane podajemy dopiero w procesie rejestracji na Panelu ( zabezpieczony protokołem SSL/ bezpieczne połączenie ) i w przypadku braku aktywności uczestnika są one usuwane w ciągu 30 dni zgodnie z naszą polityką prywatności. Szanujemy prywatność i opinie naszych uczestników. Jeżeli ma Pan/Pani jakieś pytania zapraszam do kontaktu: karol.krawiec@panel-istotnaopinia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam teraz w lutym 2018 dla firmy PHU GiG, początkowo jest wszystko super w rozmowie telefonicznej, później e-mail za e-mailem, kontrole w supermarketach są fatalne, ponieważ, gdy pracuje przykładowo 40 pracowników, wymagają każdego skontrolować. Nie jest to możliwe, ponieważ ludzie pracują na zmiany, a część osób na magazynie. Nie jest to wykonalne. Oni w rozmowie telefonicznej koloryzują, zatajają sprawy, a później jak przychodzi do wypłaty pieniędzy, rozpoczynają się pretensje/prośby o wyjaśnienia itd. Na samym wypełnianiu ich Ankiet i dokumentacji sprawy straciłam 3 godziny przy kompie. Tyle samo w terenie. Porażka, jak mi nie zapłacą, idę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moi kochani można stracić pracę przez tajemniczego klienta jak to wygląda jak zawalisz pierwszy raz to po premi potem nagana i wet z pracy starasz się jak mozesz a tu przyjdzie taki jeden bo chce sobie dorobić ma zły dzień i już po tobie co z tego że się uśmiechasz wylazic z siebie czy tacy ludzie wogole mają jakieś sumienie ja nawet jakby ktoś mi zaproponował taka pracę to robiłabym tak żeby wystawić jak najlepszą ocenę bo nikt nie wie jak to jest być sprzedawca i męczyć się z klientami którym trudno czasami dogodzić bo choć pokaże im się 10 rzeczy to i tak będzie coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że nie wiesz, na czym polega praca TK. On nie ocenia źle sprzedawcy, bo sam miał kiepski humor. Musi sprawdzić określone standardy, czy są spełnione. To one są bezlitosne dla pracowników (a i czasem dla audytorów też, bo wymaga się od nich naturalnego zrealizowania scenariusza wizyty, który z normalną, przeciętną wizytą ma niewiele wspólnego). TK ma zwykle 1-3 pytania, w których może opisać swoje subiektywne wrażenia z wizyty. Pozostałe kilkanaście-kilkadziesiąt to pytania o realizację standardów wymaganych przez firmę. Albo są spełnione albo nie. Nieraz zdarzało mi się, że pracownik, który w moim odczuciu obsłużył mnie wspaniale, dostał ocenę 65%, bo nie polecił jakiegoś produktu i nie zaproponował kredytu. A z kolei inny dostał 95%, bo wspomniał o wszystkim, co trzeba, tylko zrobił to tak niespójnie i nielogicznie, jakby na odwal, że wcale nie byłam ukontentowana jako klient. Mało tego, odpowiedzi TK są skonfrontowane przez nagrania audio, które TK czasami wykonuje podczas wizyty lub monitoring. Jeśli będzie koloryzował "po znajomości" to niestety, straci zaufanie firmy i może zapomnieć o kolejnych zleceniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałem :) Pracowałem na Panel Istotna Opinia. Fajny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Miałem na początku co do tego wątpliwości ale zawsze podobało mi się, że mogłem napisać do osoby która odpowiadała na różne pytania związane z pracą., Niedawno dostałem pierwszą kasę i dalej robię ankiety więc wszystko wydaje się fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie jestem zadowolona z pracy na panel-istotnaopinia, a przetestowałam kilka!! Na poczatku troche sie obawialam, bo bardzo malo opinii na temat firmy i samej pracy, ale musze przyznac, ze nie zaluje podjetej wspolpracy. Uczestnicze teraz w drugiej kampanii i tak sobie dorabiam na studiach. Za pierwsza dostalam w terminie wynagrodzenie i najwazniejsze,ze tyle, ile bylo podane na poczatku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek94
Ja mam tylko jedną uwagę co do panelu istotnaopinia... myślałem, że będę zarabiał miesiąc w miesiąc ale niestety to tak nie działa... sporo się czeka za akceptacją zadań przez co wypłata nie jest co miesiąc i trzeba trochę za kasą poczekać... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwietniu rozpoczęłam nieprzyjemną przygodę z Panel-istotnaopinia.pl. Miałam do wykonania 20 ankiet profilowych, 1 ankieta tajemniczego klienta i do tego przetestowanie 6 banków gdzie musiałam założyć konta. Wszystko wyglądało ładnie, poza tym, że na sprawdzenie ankiet trzeba czekać 28 dni roboczych, a wypłata jest do końca kolejnego miesiąca. Biorąc wszystko pod uwagę, wypłatę można dostać po około 3 miesiącach. Po ukończeniu ankiet dostałam informację, iż ankiety dotyczące banków są błędne. Mianowicie minimalna kwota transakcji kartą wynosi 200 zł, a panel wykonał mi wcześniej przelewy na te konta do 10 zł. Okazało się, że logowanie do bankowości internetowej musi być w odstępie 72h. Szkoda jednak, że nie dostałam wcześniej informacji o minimalnej kwocie transakcji i o odstępach logowania do bankowości internetowej... Czyżby było to działanie celowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! ja dopiero zaczynam pracę na panel istotna opinia. Teraz czekam na kurierów co mają przyjechać z umową, żeby zacząć te testowe. Dla mnie wszystko wygląda spoko, umowa podpisana, szkolenie było, kontakt z opiekunem też jest. Mam nadzieję że się nie sparzę, bo potrzebuję zarobić trochę kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam pracy w Istotnej opinii ale wszystko wyszło źle ankieta zakończona, kasy nie widać na koncie telefon jaki miałam nie odbiera ode mnie połączeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_92
Ja pracuje właśnie na Panelu Istotna Opinia i od samego początku nie mogę narzekać na brak kontaktu. Mój opiekun nie zawsze ma czas aby odebrać telefon ale bardzo szybko odpisuje na moje wiadomości e-mail i SMS. A co do wynagrodzenia to właśnie wystawiłam wczoraj rachunek i czekam na moje pierwsze pieniądze. Jak na razie wszystko w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, mam pytanie na temat tego czy ktoś współpracował z firmą DACH- NET ( za pośrednictwem strony wyraz- swoją- opinie ..coś takiego) i podjal proponową prze nich prace tajemniczego klienta, audytora, ankietera. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Ich ofertę posiada moja znajoma ze strony typu olx. Nie chce by ją naciągnięto..piszcie swoje opinie. Ofertę przedstawiono jej bardzo konkretnie i jest to praca w prawie 90% zdalna. Zatem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skan dowodu prosze o wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja właśnie dzisiaj znalazłam ofertę na olx wysłałam cv o 8 rano, o 15 babeczka już zadzwoniła opowiedziała szczegóły. Najbardziej boję się zakładania kont w bankach, inwestowania własnych pieniędzy itp. Czy ktoś miał takie sytuacje? Firma Medianet, ktoś coś słyszał? Ogólnie, opłaca się? Jestem studentką tak btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz zakładać konta to już jest to oszustwo, będziesz robić za słupa ,także nie będzie pracy a tylko kłopoty. Poczytaj sobie w necie o różnych typach takich oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ,wszyskto racja. Od kiedy tajemniczy klient to tez obowiązkowe zakładane kont w wielu bankach ..wiecie może jak na tym zarabiają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Net Media P. PSIUK działająca we Wrocławia, zarejestrowana w czerwcu 2018 proponuję taka pracę właśnie przez panel Istotna Opinia. Pytanie do ludzi z jakiej firmy trafili do tego Panelu w lutym, kwietniu? Czy myślcie, że ktoś się podszywa pod tą firmę? Co zrobić jak już ktoś podpisał umowę o dzieło i założył kilka kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzez dowod w banku to po 1. A mozesz takze zalozyc konto na chron pesel.pl dostajesz wtedy alerty jezeli ktokolwiek bedzie probowal wyludzic na Ciebie kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja logowałam się do tych kont na szkoleniu z moim liderem. Czy to podejrzane? Nastraszyliście trochę. Musiałam podawać swoje dane, pesel, wszystko ma się odbywać za pośrednictwem kuriera którego mam ocenić, brzmi wiarygodnie... ? Czy oszustwo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez jaki panel? Firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie panel-istotnaopinia.pl mam zlecenia, tam były linki do banków aby założyć konta i po założeniu załączyć link z potwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowałam po tym jak miałam ogarniać te banki i dziękuje ..po co robić sobie problemy? Rozumiem jakby to był jeden bank ale nie każdy możliwy .. Dla mnie podejrzane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaa nie wiem teraz co robić, umowy nie podpisałam. Co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa z jaką firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEDIA-NET Przemysław Psiuk z siedzibą przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego 4/19 kod pocztowy 50-078 we Wrocławiu strona https://panel-istotnaopinia.pl/ oznaczona jako bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ktoś próbował? Do mnie tez się odezwali ale sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma świeża, bo od czerwca. Może do banków napisać lub zadzwonić czy pracują z tą firmą w ramach testowania kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzykuj jeżeli tak bardzo chcesz ale myśle ze jeśli nie jest ci to potrzebne to po co ..stwierzilam ,ze mam to gdzieś a banki mogą dawać chyba kary za usunięcie konta..a będziesz chciała je usunąć prędzej czy później bo stworzysz takich kont 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kary. Po prostu wypowiadam umowę o konto,pewnie z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×