Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mażyłam o córci

chciałam córci, będzie syn

Polecane posty

kleszcz101 ale ten kalendarz chiński to raczej tak z na pół żartem chyba. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić,że tak łatwo byłoby planować płeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartitkaaM.
Może są mamy, którym jest wszystko jedno, ja jestem inna. Marzyłam o córeczce, mam córeczkę i jestem szczęśliwa. Nie chcę synka- zdecydowanie nie chcę. Nie mogę się przekonać do małych chłopców, nie mogę ich polubić, nudzą mnie ich zabawy, z dziewczynkami jest inaczej. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe, ale zaraz po zdrowiu ważna była dla mnie płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmb
obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży - strasznie się z niej cieszę i nawet nie zastanawiałam się kto mieszka w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejstraaa
Strasznie dziwne to co piszecie......... Jak mozna kochać dziecko ze względu na płeć????????? To co napisala poprzedniczka o małych chłopcach to okropne. To samo mamy synów lub te które marzą o synach mogłyby napisać o małych dziewczynkach..........ale po co? Gdyby wasze dzieci były chore inaczej byście patrzyły i po prostu Bogu dziękowały za dziecko.aż mnie zatrzęsło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejstraaa
Martitkaa-obyś nigdy nie miała problemów ze swoją wymarzona córcia... Bo myśle,że ci jeszcze niejeden numer wywinie i zatęsknisz za chłopaczkiem;) chłopcy sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartitkaaM.
a chłopcy nie wywijają numerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
ja też chciałam córeczkę i mam :-D Mąż też marzył o córci, bo u niego w rodzinie same chłopaki. A jak poszliśmy na usg i zapytaliśmy w trakcie badania o płeć to facet najpierw nie chciał mówić, a potem powiedział : "no widzę, że będzie dziewczynka, ale prosze się nie martwić. następnym razem uda się chłopak". hehehe! nie wiem, czemu myślał, ze tak chcemy chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskalka
chłopcy chyba sa ogólnie mniej skomplikowani i łatwiej im w życiu. lepiej mieć syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzyłam o dziewczynce. Przystąpiliśmy do starań na kilka dni przed owulacją i udało się.:D Potem w ciąży było mi już wszystko jedno, ale skoro są metody, które pozwalają chociaż na te 90% zaplanować płeć dziecka, to czemu nie skorzystać? Z chłopca cieszyłabym się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svfdvv
mi tam wszystko jedno, byleby nie było na razie dziecka ;D a potem też mi wszystko jedno, może być nawet syn, byle było zdrowe, no i przydałoby się też niegłupie, i szczęśliwe itd itp a każda płeć ma swoje zalety :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez z mezem marzylismy o corce. A wszyscy wokolo wmawiali mi, ze urodze synka :O Na poczatku nie moglam sie oswoic z mysla, ze moze byc chlopak. Ale to dla chlopca szybko znalezlismy imie i teraz coraz czesciej mysle, ze bede sie cieszyc z dziecka niezaleznie od plci. Chociaz najwczesniej za miesiac sie dowiemy na usg, co sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzylam o dziewczynce chociaz w rodzinie rodza sie same dziewczynki, jest ich juz cztery, dziadek marzyl o wnuku, wszyscy mi przepowiadali ze tym razem bedzie chlopak, a ja chcialam dziewuszke, chcialam ja ubierac w sukieneczki, bawic sie z nia lalkami... no i chociaz oboje z mezem chcielismy dziewczynke po pierwszym usg oboje mielismy przeczucie, ze to jednak bedzie chlopak. dalismy dzidziusiowi na imie jasio i zaczelismy myslec o nim jak o chlopcu. rodzina zachwycona, nadszedl ter,min porodu i.... haha! - mamy wymarzona coreczke!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×