Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

Gość I_am
Zalezy do czego Ci te buty potrzebne. Inne sa buty do zawodow. Inne sa buty na miekkie podloze,inne na twarde. Sa buty ktore maja mocna amortyzacje. Tego jest cale mnostwo.Nie mozna jednoznacznie komus polecic. Przede wszystkim buty powinno sie dobierac pod katem budowy stopy i ruchu nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z butow to polecam asics. ogolnie najbardziej chwalone przez biegaczy i w sumie niedrogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
biegam amatorsko, ale i staram sie startowac w roznych imprezach biegowych, np teraz pobiegne w human race. zwykle biegam na stadionie na biezni, choc czasem zdarza sie i po parku. przeczytalam juz kilka artykulow o butach biegaowych i mam jeszcze wiekszy metlik niz mialam. te najki wygladaja ciekawie. biegal w nich kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejzi
ja tez biegne na Human Race :) buty zakupilam miesiac temu i trenuje w nich kilka razy w tygodniu, wszystko z nimi gra, wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mararyna
Też potwierdzam, że asics to najlepsza firma. całe życie w asicsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! powiedzcie mi proszę ile dziennie kilometrów biegacie? jestem początkująca i chce wiedzieć na ile mogę się porwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
lejzi, a jakie masz buty?? ktores z tu wymienionych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
6km to strasznie dużo!!!! ja biegam 2-3km a i tak uwazam to za niezly wyczyn :) :) zastanawialam sie czy dam rade pobiec w human race, ale chyba dopiero w przyszlym roku ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
Mam pytanie do tych dziewczyn, które już dłuzej biegają. Ostatnio jakby opadły mi siły. Biegam od maja, tak około 3 - 4 km rano. Zawsze było fajnie, super kop energii na cały dzień a jeszcze słońce - po prostu cudownie. Teraz przebiegajac ten sam odcinek męczę się a jak robię przystanek na ćwiczwenia, to kapie mi z głowy pot niczym deszcz, twarz mokra, oczywiście ciało też. Czy to normalne, czy to przemęczenie czy moze wpływ hormonów, bo musiałam ostatnio brać duphaston? Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być spowodowane tymi hormonami. U mnie stopien przemęczenia związany jest również z pora dnia. Rano nie zmęczę sie tak bardzo a przebiegając ten sam odcinek po południu jestem zalana ;-). A może po prostu zaczęłaś więcej pic i organizm nie zatrzymuje wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
Tak też myślałam o tych hormonach - nic nie pomogły a tylko masę szkód. Ale tak jest jak lekarze wypisują hormony na "pałę", bez badań. Pić to więcej nie piję, nawet chyba mniej. Ja po południu nie biegam, bo cięzko mi się zmobilizować po obiedzie. Jeżdżę rowerem, ale też tak sportowo - szybko i daleko. Albo Nordic. Kocham biegać rano z pustym brzuszkiem. Później taki fajny dzień. Jeśli za kilka dni będzie lepiej, to bezwzględnie hormony zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrmand
Nie martw sie! mi tez zdarzaja sie takie kryzysy... grunt to sie nie poddawac i nie rezygnowac. ja zawsze pod koniec jesieni mam straszny spadek formy.... no i na wiosne. Ale staram sie biegac regularnie, moze troche mniej intensywnie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
i jak?? kto w końcu pobiegł w Human Race??? my z kumpelą byłyśmy, super atmosfera, a dystans tez się jakoś dało zrobić choć ja to przyznam szczerze ledwo ledwo :) no ale warto b yło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaa
A tak w ogóle biegł ktoś z was na nike human race ? jak wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy trzymać kciuki:) Powodzenia! Ja teraz z powodu przeziębienia nie biegam, ale myślę, że za kilka dni powinnam znów ruszyć do biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrie85
Czy ktos tu jeszcze biega???? :))) Jak biegacie w taka zimna pogode-5 stopni? jak sie ubieracie itp Mnie ostatnio lapal bol gardla po bieganiu-oddycham ustami, ale teraz juz organizm sie przystosowal:)) ps.biegam od kilku miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
noo a ja niestety narazie przestałam biegać, ponieważ mam tak że jak 2 dni pobiegam to jestem chora:/ i tak caly czas. ale od dxzisiaj znowu sprobuje sie lepiej ubierac i w ogole boo ja chce juz biegac:)i trzeba jakis kilogram zrzucic ;) pozdrawiam Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaopatrzylam sie w dobre rzeczy dla profesjonalnych biegaczy. Trafilam na dobra okazje o za same ciuszki i na zime i na lato zapłacilam ok 220 zl. Niedawno kupilam niezle butki i biega sie superowo. Teraz juz jest dosc zimno wiec zakladam czapke i rekawiczki. Odnosnie chorowania- oragnizm sam sie zahartuje. wazne zeby nie biegac w bawelnie, bo wtedy czuc pot na calym ciele i ławo sie przeziebic. najlepsze sa materialy wchlaniajace pot( np fit dry, lub z takimi malymi otworkami :)) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam biegaczy! biegałam w zeszłym roku po lotnisku,pas startowy razy ,dwa,miałam wrazenie ze jest cudownie .Puste lotnisko i ja. W tym roku zaczełam biegac po parku około godziny czasu interwałem. Doznaję naprawde wspaniałych wrazen.Nie naleze do szczupłych,ale mam nadzieję ze sie to zmieni. Bedę szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Witajcie Dziewczyny! Powolutku robi się ciepło. Zaczynamy biegać, tzn. ja ;) Kto jeszcze?? Pozdrawiam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Przez tą zimę trochę mi się przytyło... :/ Całe szczęście, że idzie lato... Będę biegała i chudła ;) Dołączcie do mnie. hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja w weekend byłam biegac po godzince. ciesze sie ze wraca pogoda na bieganie.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegamyy
Jeśli chcę schudnąć to wystarczy że będę tylko biegała, pare razy w tygodniu i jadła ostatni posiłek o godzinie 18 ? Bo tak w sumie to nie chce mi sie jakiś drastycznych diet stosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Tak to wystarczy (mi to wystarcza) pierwsze efekty można zauważyć po 2, 3 tygodniach...potem to juz szybciej waga leci w dół. Super. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegamyy
Dowiedziałam się że po takim bieganiu trzeba zjeść normalnie kolację. Nie jedząc można sobie tylko zaszkodziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś biega bardzo amatorsko (ja jestem totalnie początkująca) w lasku bródnowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×