Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

Gość alla241
Ja tak pocichu tu zaglądne bo aż boje się zapeszyć OD DZIŚ ZACZYNAM BIEGAĆ zaraz przyjdzie po mnie kolega i razem sobie pobiegamy on już od 2 miesiecy trenuje więc pewnie marnie przy nim wypadne hihi ale nic dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura------> orbitrek super, ale zostaję na arzie na poziomie 20-25 min, bo mnei czasem kolano boli :( nie chce przedobrzyć. A żeby nie było zbyt monotonne, to robię sobię interwały i jest ciekawiej, szybciej spalam kalorie i tętno się znacznie podnosi :) A do biegania nie mogę się zmusić :(( jest takie zimno... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już niestety nie codziennie, tylko czasami, ale codziennie ćwiczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam 3 razy w tygodniu wraz z żoną. Zaczynaliśmy we wrześniu od 10-tyg. marszobiegu. Teraz biegamy 30 minut na bieżni plus dwie przebieżki sprintem (w sumie wychodzi ok. 5-6 km). Niestety na zewnatrz się nie da biegać... zimno, mokro i niepzyjemnie. Byle do wiosny. Może pomyslę o maratonie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek - no to pieknie:) a ja? ja sie obijam 😭...niestety nie z mojej winy, kontuzja sie przyplatala a lekarz nie potrafi mi pomoc i smaruje mascia biore tabletki a stopa dalej boli, wiadomo ze bez stopy biegac sie nie da, proste i logiczne, trzymajcie kciuki od grudnia postaram sie ruszyc i przygotowywac do sezonu:) pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i jak tam bieganko, nikt nic nie pisze czyli nikt nie biega??:P ja juz 4 tydzien treningow zaczelam i wszystko jakos sie uklada po mojej mysli, tylko czasami nie chce mi sie przebierac i wychodzic, ale jak juz wyjde to i biegne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na koniec zimy. Póki co pływam i też jest fajnie:) Mam plan żeby jak pogoda stanie się bardziej sprzyjająca bieganiu, biegać sobie tak z 3 razy w tyg na zmianę z basenem i to powinno mnie utrzymać w dobrej formie. Tak już się przyzwyczaiłam do aktywności fizycznej, że muszę coś robić, bo zwariuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na lepszą pogodę. Jednak pamiętam o sporcie. Codziennie ćwiczę, jestem chyba już uzależniona, jak nie poćwiczę, źle mi z tym. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maluuta dzis byla sliczna pogoda!!!! u mnie tez 8 km poszlo nawet sie nie zorientowalam!!! mam nadzieje ze taka pogoda sie utrzyma jak najdluzej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
hej Dziewczyny :) mam pytanie do aktualnie biegajcych he he... czy strasznie zimno jest jak sie biega?? bo ja chce zaczac znowu biegac (tak jak na wakacjach codziennie) super :) heh tylko nie moge sie z domku ruszyc jak mysle jak jest zimno na zewnatrz... ;) a i ile czasu biegacie i czy codziennie?? :) a tluszczyk sie spala chociaz troszke?? no bo ja musze... he he jak ktoras mialaby troszke czasu to prosze o odp :) Pozdrowionka :) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka1984
Witam, ja biegam "systemem" a wyglada on tak: biegniesz ale spokojnie nie galopem przez 1min potem spokojny marsz tez 1min po tym biegniesz 2min spacerujesz 2min, potem 3min biegu i 3min marszu, i jeszcze raz taką seryjkę przebiec. Poźniej jak juz sie wzmocni wydajność organizmu mozna biegac po 3min i marsz 1min i tak 6 razy. Polecam ładnie się ciało modeluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
hej:) a i jeszcze mam pytanko... czy nogo przy bieganiu moga sie troche wyszczuplicz czy tylko urosna mi miesnie??;/ prosze o odpowiedz. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeccka-> pisalismy juz o tym tyyyyyle razy o co pytasz. a ogolnie to polecam bieganie nawet jak jest chlodno, po prostu ubior cieply i jest cieplutko:) ja uwielbiam biegac zima:D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze nie czytałam całego wątku, ale mam tylko małe pytanko :P :) w jakim tempie biegacie? jakiś truchcik spokojny, czy szybki bieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od treningu:) i truchcik i tempowki i kros....roznie przeroznie:) a tak w ogole jak tam bieganie?? ostatnio choroba mnie dopadla i 10 dni przerwy, do tego na antybiotykach. znowu trzeba zaczac wolniutko po przerwie. dzisiaj tylko 25\' wybiegania..ehh pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie. w związku z moim noworocznym postanowieniem postanowiłam zrzucić kilka kilo biegając. ale jest mały problem- jestem strasznie leniwa, a z kondycją u mnie nie jest najlpiej, więc chciałam prosić Was o radę. Ile powinnam biegać na początek, a z czasem o ile zwiększyć dystans? Oraz ile robić brzuszków i po jakim czasie można będzie zauważyć efekty? Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEGACIE CZY NIE
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska_84
hej dziewczyny!ja jestem jak na razie początkująca biegam dopiero tydzien staram się codziennie chociaz czasami pogoda mi na to nie pozwala...ale juz widze efekty oprócz tego chodze od pon do czwartku na godzinke aerobiku takze zawsze latwiej. na początek zaczełam uskuteczniac interwały (marszobiegi) 10min bieg - 3 min marszu i tak 30 min.jak na razie dłuzej nie daje rady moze jak kondycja bedzie lepsza to wydłuże swój trening...pozdrawiam wszystkie zapalone biegaczki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ FITNESKA, JAK NA POCZATEK TO ZA WIELE. powinnas wybrac sobie 3-4 dni w tygodniu i wtedy np biegac albo aerobik. ale gdy robisz to jednoczesnie - obciazenie bedzie za duze i po prostu bedziesz zmeczona, przestaniesz biegac i na tym to sieskonczy. wiec ostroznie, ostroznie a z czasem mona zwiekszac wysilek. polecam strone www.bieganie.pl DLA ODCHUDZAJACYCH SIE---> http://bieganie.pl/?show=1&cat=27&id=528 no i na koniec dodam, ze nadal trenuje, kontuzja ustapila prawie do konca wiec jest dobrze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cozalogin
Hej ! Ja biegam prawie dwa lata tzn biegam tylko przy temperaturze powyżej 10 st C a zima cwiczę na stepperku. Biegam prawie codziennie rano, na czczo bo podobno organizm na czczo szybciej spala zapasy tluszczyku, w czasie gdy po posilku musi spalic w pierwszej kolejnosci spozyte weglowodany (krazace sobie w waszej krwi po jedzeniu). Biegam zawsze ok4,5 km poniewaz mieszkam w Krakowie i biegam zawsze wokół Błonii (oczywiscie dobiegam do nich i wracam do domku rowniez biegiem). Co do stroju to polecam spodenki neoprenowe- nie sa drogie a pomagaja w miejscowym (uda i brzuszek) spalaniu tluszczu- a przynajmniej w pozbyciu sie cellulitu. Pół godzinki przed bieganiem zazywam jakiegos futburnera (w tym momencie jest to thermal pro evolution) bo zwiekszaja wydolnosc i rozniez pomagaja w spalaniu tluszczyku. Uwazam (jak wiele przedmówczyń) że bardzo ważne są odpowiednie buty. Dobre sportowe firmy wykonuja obuwie z przeznaczeniem do biegania bo drogach. Jest to ważne bo można sobie pożądnie zniszczyć kolana biegajac w obuwiu bez potrzebnej amortyzacji (chyba ze biegacie jedynie po bieżniach wylozonych zwirem drenem itp. Na koniec pamietajcie ze nalezy sie porzadnie porozciagac najlepiej i przed i po bieganiu. Przed- by uniknac kontuzji, po (gł łydki) by uniknąć zbytniego przyrostu mięśni. Trzymam za Was kciuki bo naprawdę warto biegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×