Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

Gość gość
ja biegam dosc czesto ale ograniczylam sie tylko do bieżni w klubie bo na dworze bardzo mi sie zle biega przy niskich temperaturach, gardło i płuca mnie bolą. W Saturn Fitness maja bardzo dobry sprzet i przy okazji trenerów pod ręką i duzo lepiej mi sie trenuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia349
Nie porównuj biegania na siłowni do biegania na zewnątrz. To drugie jest na pewno lepsze i przyjemniejsze. Ale mam do Was pytanie czym się nawadniacie? Bo dowiedziałam się, że powraca sprawa Oshee o nieprawdziwej zawartości kolagenu w napoju. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/oshee-polska-zada-od-faktu-sprostowania-tekstu-o-klamstwie-na-etykietach-grozi-procesem-sadowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegam, biegam i to już kilka dobrych lat ;) Ale tylko w lesie, bo miałam problemy ze stawami. Jak się zaczyna i jest się laską dobrze zainwestować w stanik, bo biustowi się dostaje od "skakania". Ja już miałam kilka staników i najlepiej jak na razie sprawdził mi się yajlee. Poza tym (i to chyba najważniejsze), dobre buty! Na dodatek sama mam platfusa, dlatego miałam trochę problemów z wyborem, ale od dwóch lat jestem wierna nike. Bieganie bieganiem, ale warto się do niego przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam kiedyś biegać ale jak zaczęłam to mnie po kilku metrach w klatce kuło i miałam okropną zadyszkę. Wyszło, że mam wadę serca. Co ciekawe jak biegnę pod górę to nic mi się nie dzieje. W Bieszczadach mogę pokonywać szlaki biegiem, a na równinie padam po 500 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś biegałam, ale w tym roku przerzuciłam się na jazdę na rowerze. Dzięki przyczepce kidgoo 2 mogę zabierać dzieci na przejażdki. I bieganie i jazda na rowerze pomogły mi zrzucić kilogramy po ciąży. https://wozimysie.pl/qeridoo-kidgoo2-2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×