Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

maly blad;) valvijka- ja Ci nie pomoge...musza sie odezwac dziewczyny, ktoe biegaly, zeby sie odchudzac. moge tylko powiedziec, ze jezeli bedziesz regularnie biegac i stosowac diete to na 100% schudniesz. A o rozbudowywaniu sie miesni juz pisalysmy kiedys:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam biegac i ja :d od wczoraj, ale to bardziej smiechu warte było,biegałam cos około 10 minut takim ni to truchtem ni to sprintem...i padłam :D znaczy sie nie padłam, ale musiałam zwolnic do spaceru...moja kondycja jest fatalna, okropna, poszłam do domu wtedy ;p i moje pytanie brzmi... czy moge tak robic? to jest, biegac dajmy na to minut 7, a pozniej przez 2 isc na piechote a pozniej znowu biec az sie zmecze bardziej? ja sie nie znam na tym wogole, biegac nie lubiałam za czasow licealnych, ale teraz chcialabym sie przemoc no i ...co raczej nie bedzie odkryciem, zrzucic troche kilogramow roznych rzeczy probowałam, szukam swojego ulubionego sportu..poki co, to cwicze callanetics i pilates, ale to raczej an rzeźbe, przydałby sie jakis trening cardio, wiec sadze ze bieganie bedzie najlepsze... buty i dres ma chyba kazdy :) luuh, ale sie rozgadałam, mam nadzieje jednak ze ktos to przeczyta i cosniecos podpowie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz tak robić. Nie poddawaj, a zobaczysz, za jakiś czas będziesz miała super kondycję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby, oby! przez ostatnie dwa dni miałam takie okropne zakwasy na łydkach i przy kostkach, ze ciezko było chodzic, dzisiaj jest lepiej, wiec wskakuje w dresy i siup, bieg po zdrowie ;p nikt tu juz nie biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
hej dziewczyny.Mozna sie dołączyc? ja biegam juz od dobrych pary lat. Uwielbiam ten sport ale jak zaczynałam to bylo ciezko. Teraz trenuje i dopinguje brata bo mu sie przytyło mocno. Jak macie pytanka to z checia pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agita
Hej Anka006 Ja juz dzisaj po bieganku. Ładne 50min po lasku. Fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelooo:) no o mnie nie zapominajcie bo ja oczywiscie trenuje, tylko w akademiku nie mam internetu niestety i trzeba czekac az weekend nadejdzie:) w sumie teraz mam czas roztrenowania po sezonie i od listopada-grudnia zaczna sie prawdziwe treningi i wybiegania dwugodzinne nawet:O nie lubie tego, ale trzeba, zeby cos osiagnac:) gabela-> gdzies na tym topiku zamiescilam link do planu dziesieciotygodniowego. nie zaczynaj za mocno bo to sie zle skonczy. i nie biegaj codziennie jak na razie-2 dni to minimalna przerwa, jezeli wczesniej nic nie robilas. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnimy o Tobie, Maluuuta. Współczuję, nie mieć dostępu do internetu... A co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, serio ciezko jest bez netu...w sumie kolezanka ma komputer wiec czasami zajrze, ale wiadomo, ze to nie to samo co bym miala swoj:) a studiuje gospodarke przestrzenna...Ty tez studiujesz (przepraszam jezeli wczesniej pisalas a nie doczytalam)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny! Jesteście tam? już nie biegacie? Ja dziś po tygodniu pobiegłam, bo wreszcie lepsza pogoda, no i wyzdrowiałam. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeej:) ja mam pazdziernik ptrzeznaczony na relaks, a poza tym to powyzej kostki jakas kontuzyjka sie przyplatala:O mam nadzieje ze przejdzie mi do listopada:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja biegam. Dzis w ta piekna pogode to sama przyjemnosc!! A od jutra zaczynam prace w nowym miejscu i mam stresa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście tam? Już nie biegacie? Ja biegam, chociaż zrobiło się zimno. Przynajmniej się zahartuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to fajnie ze plywasz..tez bym poplywala, ale na basen jakos nie lubie chodzic:O ja kupuje nowe ubranka i biegam, tylko ta dziwna kontuzja sie przyplatala, ale moze bedzie ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Dla mnie też trochę już za zimno na bieganie, bardzo nie lubię zimna.. :( za to również chodzę na basen, i ćwiczę na orbitreku. CZasem mam załamki, ale ogólnie jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprinterka
Widzę,że nawinął tu się mój ulubiony temat związany z bieganiem.ja trenuję w klubie już od roku i biegam sprinty.Najlepsza forma spędzania wolnego czasu.Oczywiście treningi są mozolne i ciężkie,ale zawsze to podnosi mnie na duchu w najgorsze dni.No i od biegania są ładniejsze nogi i pupcia xD.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sprinterko:) a ile masz lat?? jakie masz treningi?? liczysz wylaczniena trenera, czy moze sama tez prosisz o zmiany w planie treningowym?? jak to u was w klubie jest? moze orientujesz sie jakie treningi wykonuja u Was dlugodystansowcy?? no i oczywiscie zyciowki jakie masz?? hehe duzo pytan, ale ciekawa jestem bardzo, bo sama jestem w klubie:) vega- ja wczoraj kupilam sobie bluze -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=260242911 i spodnie-> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=260242908 ale wiadomo, jak dla osob ktore codziennie nie biegaja to to jest bez sensu wydatek. Wiec polecam na cebulke-kilka warstewek na siebie i na wierzch cos co pohamuje wiatr i mzawka przez to nie przesiaknie:) oczywiscie opaska lub czapka do tego obowiazkowo w zimie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vega, dawno cię nie było:) Jak orbitrek? Fajnie ci się ćwiczy? A basenik fajna sprawa, miesiąc pływania 2 razy w tygodniu i ładnie zaczynam się wysmuklać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×