Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość gość
i czego pisze bzdury jak chce reklamować coś innego niż zioła tybetańskie to niech pisze na innej stronie, a tu niech nie miesza. Strona o ziołach tybetańskich jest aktywna i to żadna ściema - 6 kg mniej . pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Nie wierzę już w ani jedno słowo na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę tylko w Alli i tylko z www.alli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alli to syf nad syfy. Moja sąsiadka brała i umarła. Nie jedzcie tego, bo to pewna śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję zioła 4 tyg. Przykro mi, ale nie schudłam jeszcze nic, a odżywiam się racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka2010
e... :) to u mnie lepszy wynik:) bo po 4 tygodniach 5,5kg a teraz po prawie 4 miesiącach waga pokazuje że schudłam 16kg. Ważyłam się w pracy na innej i też to wyszło tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ciebie lepszy, bo to wpis sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Alli, ludzie po tym umierają. Przeczytajcie doniesienia amerykańskich naukowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie glupot nie pieprzcie ze po ALLI sie umiera ;/ jak by ktos umarl po tych tabletkach zaraz media by trabily, a jest to normalnie dopuszczony lek/suplement do sprzedaży w aptekach. Zeby lek mogl zostac sprzedawany w polskich aptekach przechodzi jakas kontrole ;/ dzizas. A odnosnie zilek - NIC NIE DZIALAJA! Alli z reszta tak samo - tez nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK JEST.....ziołka pierdólka, Alli srali , Linea Adipex i Meridia do srida a Alveo i Lida do kita..... NIC NIE DZIAŁA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wszystko to wyciąganie kasy od naiwnych. Niestety też do nich należę. Kupiłam ziółka i dałam się nabrać jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala42wawa
tak czytam te posty i nie kumam, przecież to topik ziołach tybetańskich a nie o alli czy innych tabletkach. Czy zioła tybetańskie na każdego działają czy nie to inna broszka, ale ja schudłam na nich do tej pory 9,80 kilo a stosuje je 3 miesiące. A jeśli chodzi o tabletki to odradzam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie zaczęłaś chudnąć i z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala42wawa
z zasady nie odbieram telefonów o niezidentyfikowanym numerze oraz nie odpowiadam anonimowym pseudonimom.Robiąc wyjątek, zaczęłam chudnąć po 4 tygodniach a startowałam z 79 kilo przy 165 centymetrach i 42 latach.Chcę dojść do wagi 59-60 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Nie podpisuje się, bo cały czas ktoś od Alli się podszywa i przerabia wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina
Niestety po 3,5 miesiącach picia ziół, wydaniu ponad 1000 zł musze stwierdzić, że one nie działają. Co więcej, te początkowe 3 kg , które spadły, teraz wróciły. Czyli nie schudłam absolutnie nic. Mam 52 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina
Zdecydowanie teraz przejdę na Alli - www.alli.pl. Znajoma z pracy przez ten cały czas jak ja piłam zioła piła Alli. Schudła 28kg a ja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna prawda. U mnie po ponad miesiącu ani kilogram nie spadł. Jest mi bardzo przykro, że uwierzyłam w czyjąś uczciwość. Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolciak
Co za bzdury z tym Alli. Stosowałam i ani grama nie schudłam a na Tybetańskich ziołach które piję drugi tydzień na wadze 3 kg mniej. Na mnie ziółka mają dobry wpływ i jestem zadowolona. Zobaczymy jak dalej bo kupiłam na dwa miesiące za 500 zł żeby taniej wyszło ale nawet jak to by było tylko 4-5 kg to będę zadowolona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bzdury. Tylko smutna prawda. A Alli działa naprawdę. Szkoda że dałam się namówić na te zioła a nie od razu zastosowałam Alli. Człowiek ma 35 lat i dalej jest głupi a przecież wystarczyło Alli które jest znane i doceniane przez wiele kobiet na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alli przez które umierają kobiety na całym świecie. Poczytajcie w Internecie, są na ten temat badania naukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaDwor
na prawde nie chce byc posadzona o reklame ale ja pije ziola tybetanskie juz ponad dwa miesiace i schudlam 10,5 kg wiec staje w obronie a alli to bardzo niezdrowa chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowałam z picia ziół, natomiast zostało mi 1,5 paczki, jakby ktoś chciał to prosze podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka44
A czy ta cała paczka jest oryginalnie zamknięta i ile chcesz za paczkę bo tej otwartej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka44
Odpowiedz jak najszybciej bo kończę 4 opakowanie z końcem tygodnia i chcę zamawiać najpóźniej po jutrze więc jak się dogadamy co do ceny kupię od Ciebie. Mój email : biedronka-44@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy schudłaś po tych 4 paczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarkisa
A u mnie na razie po 2 paczkach 3,5kg. Chciałabym bardzo tak z 9kg jeszcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu u mnie po 2 paczkach 0 kilogramów. Nie jem słodyczy, odżywiam się racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam jeszcze napisać, że po tym czasie picia tych 2 paczek na tabletkach Alli, moja koleżanka schudła 19 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×