Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość GrazynaStepien
Zafirinda mój email: stempinox@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOLA
SPRZEDAM JEDNA CALA PACZKE ZIOL-ZAMKNIETE i pół paczki juz otworzonej mylifeinthenetwork@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutten
Cześć wszystkim. Kolejne 1,4 kg mniej i czuję się bez zmian czyli dobrze. Samopoczucie radosne bo zawsze w życiu doceniam to na co nie liczyłam a otrzymałam. Pozdrawiam Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna17
Piję ZT od 2 tygodni schudłam 1,5kg wiem że i tak nieźle ale mam nadzieję tracić więcej .Danuten czy stosujesz dodatkowo jakąś dietę? Ja staram się trzymać zaleceń ,jem jabłka jak piję zioła.Ale jakoś przeraża mnie długość picia tych ziół ,tak jak piszą dziewczyny 4 miesiące, 6 miesięcy.Ja też dam radę ale to jednak szmat czasu no i te jabłka,jak dawałyście radę jeść je przez tyle czasu, nie to żebym ich nie lubiła ale obawiam się że w końcu mi zbrzydną.No dobra dość marudzenia trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec46
Luna17......nie tragizuj, mój metabolizm zmienił się już po około 30 dniach a po 3 miesiącach osiągnęłam wagę która mi a bardziej mężowi odpowiada. Wyglądam dobrze i nie chcę więcej schudnąć, jestem już po 45-ce i za chuda nie wyglądałabym dobrze. Mąż w grudniu 2013 kazał mi zastopować zioła. Nie chce stracić ładnego biustu to podstawa. Przestałam 15 grudnia i nic nie utyłam do dzisiaj a nawet jeszcze zleciało dodatkowo 2,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta39
stosuje te ziola niecale dwa miesiace i schudlam 5,5 kg , mi nie zalezy zeby szybko schudnac , bo boje sie ze bede miec zwisajaca skore na brzuchu a slyszalam ze po powolnym chudnieciu skora sama sie ujedrnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutten
Cześć wszystkim. Luna17- nie stosuję dodatkowo żadnej diety. Dzisiaj dodatkowo 1,2 kg mniej. Pozdrawiam Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kogo na allegro kupujecie zioła tybetańskie? To po nich tak chudniecie? Potrzebuje zrzucić 5 kg ile czasu trzeba pic? Ile opakowan kupic? Jestem nowa i zielona w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta39
do gosc , ja nie kupuje na allegro tylko w sklepie internetowym pod adresem : www.odchudzanieziolatybetanskie.pl , w moim przypadku schudlam po nich 6 kg przez dwa miesiace , to 4 opakowania , dokupilam jeszcze 4 bo potrzebuje schudnac jeszcze 5-6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie zioła kosztuja ? Gdzie kupić najtaniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta39
500 zł za 4 opakowania , na stronie sklepu są różne ceny w zależności od pakietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarama
Hejka..... BYŁO - 96 kg DZIEŃ - 112 (4 miesiące) WAGA - - 17 kg (rozklad na miesiące -2, -4,-6,-5 kg) CEL - oj daleki jeszcze.......tak z 3 miesiące może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaXM
Tamarama gratuluję wytrwałości no no :) Mówiąc Twoim językiem to u mnie, dzień - 35 waga - -4,8kg cel - 26kg pozdrawiam sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiSiu
Po ciąży cudownych i ślicznych dwojaczków stałam się duża. Tak mówi mój "mężuś". Fakt 29kg większa dupa jest. Mam duże nadzieje co do tych ziół bo koleżanka z pracy stosowała je i bardzo fajnie schudła. Na razie ja po 3,5 tygodniach zmniejszyłam się o 5,7kg. Ale to podobno nie chudnięcie a tylko utrata wody bo organizm najpierw oczyszcza się z toksyn. Tak powiedział mi sprzedawca Pan Krzyś podczas rozmowy telefonicznej. Aby nasz metabolizm był szybki jak kiedy byłyśmy młode to najpierw musi oczyścić się z wszelkich trucizn zgromadzonych przez lata. Prawdziwe chudnięcie z tłuszczu jest podobno dopiero kiedy metabolizm staje się szybki a to ma miejsce dopiero w większości przypadków dopiero od połowy drugiego miesiąca. Ja zakładam sobie kuracje pół roczną i tak też uważa koleżanka. Chyba tak musi być jak tak wszystko analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOstra
Hej. Po obejrzeniu programu o tych ziołach i ich podobno dobroczynnym działaniu zdecydowałam i zamówiłam dzisiaj te cudo. Myślę że do końca tygodnia dostanę. Czekam niecierpliwa, bo jak już je zamówiłam to bym już dzisiaj chciała mieć hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOstra
A jak u was po dwóch miesiącach ? Ile kilogramów ubyło ? Mam 28 lat i prawie 4 dychy nadwagi beeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnaostra mam podobny wiek bo 30 lat, ja po prawie trzech miesiacach schudlam do tej pory niecale dziesiec kilogramy.ale co fajne sporo ubylo tez centymetrow tam i uwdzie:) oraz znikl celulit prawie caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dag72 pisałaś jakis czas temu o aronslim, nie chwalisz się czyżby nie było efektów? jestem ciekawa bo zastanawiam się nad zakupem tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagg72
Na Aronslim schudlam 34 kg w 30 dni, to niesamowity produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miesiąc 34 kg, to chyba niemożliwe a juz napewno niezbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, nie da sie schudnać 30 kilo w miesiąc czyli kilogram dziennie - chyba ze za pomocą środka który rozwali caly organizm a z tego co podaje producent aronslim jest srodkiem naturalnym - ktoś wciska nam tu kity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karli
ja też nie wierze w takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwkaczarna
Przecież to jest forum o Ziołach Tybetańskich a nie o jakimś Aronslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ma do odsprzedania taniej te ziola ? jestem zainteresowana chetnie odkupie 4 paczuszki. moj email : mbank.kasia3@mbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syossia
dzisiaj mój 22 dzień na ziołach Tybetańskich. Słuchajcie dziewczyny nie chcę zapeszyć, ale zdaje się, że straciłam trochę na objętości. Spodnie które kupiłam bo nie miałam co na tyłek założyć są za luźne!!!! Nareszcie!!! Nie wyobrażacie sobie jak się cieszę. To jest to o co pozwala wytrwać dłużej. Mam nadzieję, że jak się już ruszyła ta cholerna waga, to teraz będzie już łatwiej. Pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ziół tybetańskich lepsze jest Therm Line na których schudłam :) 20 kg w dwa tygodnie POLECAM ThermLine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 39
Boziu ile???? to chyba żart z tym termaline. Ja jednak ZT i spokojnie 3 lub 4 kg w miesiąc. Myślę że to zdrowsze i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoonnaa
Anula....ktoś sobie jaja robi. ;) Masz rację. Wolno i trwale ale przede wszystkim zdrowo, choć słowo wolno to rzecz względna. U mnie na ziołach Tybetańskich po 3 miesiącach 9 kg mniej. To niby tylko 3 kg na miesiąc chodź nie można tak uogólniać bo w pierwszym miesiącu schudłam tylko 1 kg. Do zrzucenia mam jeszcze z 15. Mam nadzieję pozbyć się tego do czasu zaplanowanego urlopu w Chorwacji tj. w połowie lipca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieńdoberek wszystkim. :) Paczkę z ziołami mam do odbioru na poczcie. Od juterka zaczynam. :) Moja znajoma schudła całkiem sporo i to mnie zachęciło. Kupiłam porcję na 4 miesiące i mam nadzieje że schudnę 15 kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam to na innym forum ale napisze i tutaj. a więc : Nie wiem ile w tym prawdy , ze tyle osób twierdzi ze chudnie na ziołach.....Ja powiem tak, kupiłam 2 opakowanie ziół, wydałam ponad 300 zł, piłam regularnie przed i po posiłku, nawet zaczełam jeść jabłka podczas picia, bardzo ograniczałam się z jedzeniem, ćwiczyłam i nic nie schudłam przez ponad miesiąc. Jedyny efekt to początkowe częste wizyty w toalecie. Dziewczyny to chyba jednak reklama, Jak myślicie czy warto dalej pić i wydawać pieniądze skoro nic mi nie zeszło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×