Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość S2015
Witam Mam sporo do zrzucenia (nadprogramowe Kilogramy po ciąży). Chciałabym się dowiedzieć od osób które stosowały te zioła jakie są Wasze doświadczenia z ziołami? Przeczytałam wątek, ale nie chce mi się wierzyć w takie spektakularne spadki wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie to schudnięcie 8,4kg w 64 dni. Teraz czyli w 3 miesiscu ma być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni chudną inni nie,kupiłam na pół roku kurację z gwarancją schudnięcia,jestem po 4 miesiącu kuracji i nie schudłam ,zostało mi na dwa miesiące więc już nie liczę na cud,nawet celulitis się nie zmniejszył,ciekawe czy otrzymam zwrot pieniążków w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak dodatkowo,mówiąc szczerze dużo lepszy jest meizitang,czy adipex dnp,po których chudnięcie jest pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po miesiącu -6,4 :) :) :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenapilzno
ponad 6 kg w miesiącu gratulację ja startuje z nimi od jutra i chciałabym schudnąć co najmniej 24 kg a idealnie by było 30 kg ale czy w ogóle i ile schudnę to jedna niewiadoma no ale kto nie ryzykuje ten szampan nie pije magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w pierwszym miesiącu udało się schudnąć 2kg a w drugim 5,5kg jestem bardzo ciekawa ile schudnę w zaczynającym się właśnie trzecim miesiącu ;) ale jestem dobrej myśli i wiary w sukces końcowy sześciomiesięcznej kuracji tymi ziołami z tybetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1234
Ja dzisiaj otrzymałam zamówione zioła wczoraj. Dostawa bardzo szybko. Duży plus:).....i zaczynam od dzisiaj :) . A cel oj daleko :'( . Będę się dzielić uwagami i spostrzeżeniami na tym forum. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia39
Ja na nich bardzo ładnie chudnę i nie mam żadnych zastrzeżeń a stosuje je już 4 miesiąc więc to chyba nie chwilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrla
Witam was wszystkie odchudzajace No dziś udzoło mi się przekonać samą siebie, żeby do was napisać. Jestem częstym gościem na waszej stronce ale jokoś nigdy nie pisałam. Więc: Jestem na ziołach tybetanskich w 3 miesiąc. Przez pierwsze 2 chudłam 12 kilogramy, a od tego czasu stoję w miejscu. I oczywiście jestem zła. Codziennie jażdżę na rowerku stacjonarnym 30 min i ćwiczę brzuszki. Więcej nie daję rady i tak dużo jak na mnie. Ja mam do zwalenia 25 kilo. Ale oponka jest i to spora. Nie wiem czy to takie przejściowy zastuj, bo diety to wcale nie stosuję . Ale nie jem słodyczy i nie jem po 20. Może to coś da. Pod koniec czerwca wypad na urlopik wiec nie będzie mnie przez dwa tygodnie. Ale kurację mam na 120 dni wiec zdążę podzielić sie z wami moim sukcesem (mam nadzieję) Jeśli chodzi o samopoczucie to jest w porządku. Żadnych innych objawów. Nie wiem tylko, czemu niektóre z was stosują aż tak długo (6 miesiace) czy to ze względu na gubione kilogramy ? Czy po prostu lepiej dla organizmu, żeby miał czas sie przestawić ? Piszcie. Niestety odzywać sie będę tylko w tygodniu po w domciu nie mam sprzętu. Pozdrawiam wszystkie dzielne dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła i nie muszę się odchudzać. Ale moja cioteczna siostra jak była w Polsce pod koniec marca to zakupiła te zioła u nas bo jak mówiła to w Norwegii są dużo droższe. Dzisiaj ja zamówiłam dla niej kolejną partie i mam jej wysłać jak tylko przyjdą. Ona jest bardzo z nich zadowolona i poleca je swoim znajomym w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia39
Karrla moje wyniki: 1mc - 0,5kg 2mc - 2,5kg 3mc - 8kg 4mc - 5,5kg 5mc - ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej samemu sobie wyciskać sok z ziół, z taką maszyną mozna http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings albo zebrać sobie ususzyć i zrobić napar... po co yufać jakiemuś chiniolowi co nie wiadomo skąd to wziął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurellia
Waga 77,00 -28.03.2015 Waga 74,5 - 30.04.2015r. Waga 69,00 - 29.05.2015r. Waga 62,00 - 22.06.2015r. Cel-53kg Damy rade!!!!!!!!! w sierpniu urlop nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Aurellia lecisz w dół. Ja zaczynam od jutra swoją przygodę z ziołami tybetańskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka11111
Zajrzałam bo już się obudziłam do wc. Ale to OK, to nie biegunki a łatwe sranko. Mam dużo więcej energii jak je piję i budzę się dużo wcześniej. Piję te ziółka 2 tygodnie i stwierdzam że apetyt bardzo mi zmalał a na wadze 3,5 kilo ubyło. Muszę kończyć. Idę bo woła mnie moja połówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmara
Od dzisiaj startuje z ziołami bo przed chwilą przyniósł mi je listonosz. Muszę schudnąć minimum 16kg do wesela w końcu października :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jestem nowa na tym forum ale ja już mam za sobą branie Ziół Tybetańskich i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z efektów ich brania nie wiem co będzie póź niej ale narazie chudłam 10,5kg i czuje się dobra .Moja koleżanka od ktrórej się dowiedziałam o tych ziołach też skończyłą brać ale 2 miesiące temu i nic jeszcze nie przytyła tyle tylko że je tak samo mało jak w czasie brania zioł buziaki życzę takich samych efektów i zadowolenia jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmara
Dla mnie te ziółka są super. Po 10 dniach schudłam ponad 3kg. To po 2 miesiącach może być nawet ?????? :) Nie zapeszam nie nie i pluje przez ramię hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porząsiu kmara, ja po trzech tygodniach pozbyłam się dopiero drugiego kilograma, ale widzę że sporo zgubiłam w pasie usmiech.gif A jak tam u Ciebie, w cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmara
Też, w cm też ładnie widzę że schodzi :) ciuszki są dużo luźniejsze no i trzeba będzie kupować nowe:( hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kmara. No i u mnie chyba wreszcie oprócz cm w obwodzie na wadze tez ruszyło, bo przez te ostatnie 4 dni widzę na wadze 1,4 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmara
No to super :) życzę ci dalszych sukcesów w chudnięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martapkobp
Wróciliśmy z imprezki do hotelu i zamówilam te magiczne? .....Zioła Tybetańskie. Zamówiłam......bo na imprezie była kobitka która schudła ponoć? 19kg. Nie znałam jej wcześniej ale inni to potwierdzali. Więc kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czytam to forum już od dłuższego czasu. Zastanawiam się nad kupieniem ziół tybetańskich na odchudzanie. Mam dużo do zrzucenia bo ok 25 kg. Opinię na temat tych ziół tu na forum są bardzo podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj tych ziół, nie ma sensu :( Dużo lepszy i skuteczniejszy jest Adaś czyli Adipex DPD ja schudłam 28kg na nim w 2 miesiące Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę spróbować ziół niż się truć Adipexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoola
Jak chcesz 25kg to kuracja pół roku bo ja po takiej właśnie jestem i schudłam 22kg ale liczę że jeszcze mimo że skończyłam pić zioła to zlecę tak 6 - 8kg dodatkowo przez najbliższe 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×