Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość gość
Do Marysia 32 I jeszcze jedno oprócz tego o czym wszystkim pisałem ci wcześniej to warto zastosować adipex dużo!!! lepszy od tych ziół tybetańskich lub srazańskich. Pozdrawiam Agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie !!! ziołom tybetanskim. tak!!! adipex lub trigopharm-dnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła tybetańskie stosowałam 6 miesięcy i nic nie schudłam. Zdecydowałam sie na Terma Line Forte i błyskawicznie przez miesiąc schudłam 12 kg. Będę dalej stosować ten rewelacyjny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila45
A ja zadowolona jestem bardzo z Z.T. ale nie chce być posądzoną o ich reklamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minął kolejny tydzień jak zdecydowałam sie na Terma Line Forte i przez ten tydzień schudłam kolejne 7 kg to już razem 19 kg. Będę dalej stosować ten rewelacyjny produkt a nie jakieś zioła z tybetu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria26
Jestem zadowolona z ziół TibetanHerbs razem z moją mamą. Po prawie 90 dniach stosowania ich schudłam 11,5 kg a moja mama prawie 8 kg. Mam 26 lat ale naprawdę stosowałam wielkie rzeczy aby cokolwiek stracić z wagi i nigdy nie osiągnęłam tego co na tych ziołach. Żeby tylko te kilogramy nie wróciły ale nie ma być JO-JA jak podają w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolciaJolcia
Zioła Tybetańskie zamówiłam w czwartek a dostałam już następnego dnia to jest wczoraj - BŁYSKAWICA wow. Zaczęłam więc wczoraj i mam nadzieję że dzięki ziołom będę mogła sobie przez Święta pofolgować i nie przytyję a raczej jeszcze trochę schudnę przez ten smaczny okres. Na razie po każdym jedzonku jest w.c.... hehe :) OK. Koleżanka tak zawsze robi już od 2 lat i od niej ten sprawdzony na każde Święta i większe imprezy pomysł kupiłam. Smacznych, zdrowych i wesołych Świąt każdemu życzę Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odkupię ale taniej jak komuś zostało. 6 lub 8 opakowań. Kontakt mirka782@poczta.wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel 24 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszka1
a ja jestem troszku zawiedziona już popijam trzecie opakowanie i szału nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję od stycznia od 3 i również mało zleciałam może 3-4 kg,zostało mi jeszcze pić do lipca ,ale zaczynam wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaWwa
U mnie po prawie 100 dniach 9,7kg. Szału nie ma ale dodatkowo wszystkie gadki lecą mi z pupy bo w cm ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie po 68 dobach 11kilogramow ubylo. Radocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po piciu ziół tybetańskich przez tydzień bardzo boli mnie głowa z przodu, z tyłu, praktycznie cała głowa, czy ktoś się z tym spotkał? czy to jest przejściowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaxxl
Mnie głowa nie bolała nigdy a kurację stosuje od 4 miesięcy z wynikiem 12,5kg. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie glowa poboliwala przez drugi tydzien stosowania. poboliwala to mam na mysli ze od czasu do czasu cos cmilo i kulo w glowie. od polowy lutego stosuje ziola tybetanskie i ten wlasnie drugi tydzien nakladal mi sie rowniez z mocnym czyszczeniem i czestymi wizytami w ubikacji ale po tym tygodniu nadmierne czyszczenie ustalo i bole glowy znikly. na razie schudlam prawie 9 kilo i nie mam boli glowy. do ubikacji chodze srednio 3 razy dziennie a apetyt zmalal u mnie conajmniej o 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madja
U mnie na razie 8,6 kg po 53 dniach :) głowa nie bolała nigdy a sranko OK ! super cały czas luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia1616
WŁASNIE ODEBRAŁAM PRZESYŁKĘ. :) ZACZYNAM KURACJĘ 4 MIESIĘCZNĄ. CEL DO ZNISZCZENIA TO 12 KG TŁUSZCZU. JUŻ ZALAŁAM I WŁAŚNIE PARZĘ ZIOŁA. START OD ZARAZ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynkaW
Po namowie koleżanki..... Startuje od dzisiaj będę pisać co ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3czarownice
Jako że jesteśmy 3 urocze czarownice od lat szkolnych, takoż razem w zespól zamówiłyśmy dnia dzisiejszego po minimalnej kuracji dla każdej z nas co czyni 12 mieszków ziela z gór Tybetu razem. Dzięki owej kombinacyji uczyniło to owe ziele dużo tańszym co do zamawiania z osobna. Niskie ukłony dla całej kompaniji xxx-elek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie adres na zakup oryginałów!!!l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i naiwna
Ja wypiłam 5 opakowań i nic!!!! nie zadziałaly - powiem więcej efekt jest taki że po zakończeniu picia ich miałam tak potworne zaparcia i tak rozleniwiły mi się jelita że przytyłam kolejne 8 kg!!!!! oszustwo !! mam tylko nadzieję że nie zaszkodziłam sobie pijąc przez kilka miesięcy wywar z czegoś czego składu tak naprawdę nie znam...ale cóż mogę miec pretensje tylko do siebie że byłam taka głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i naiwna
100 x lepszy jest Adipex bo siostra schudla 26 kg w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana wielerazy
Potwierdzam Adipex DNP oraz Meizitang odchudzanie polecam bardziej niż te zioła. Schudłam 32 kg stosowałam Meizitang miesiąc. Rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirginii
Do gość z 28.04. My kupujemy na www.odchudzanieziolatybetanskie.pl od 4 miesięcy. Wszystko jest zawsze ok, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rozpoczął się właśnie 3 miesiąc stosowania ziół tybetańskich. Narazie schudłam 8,7 kg i kilka cm dookoła he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli o mnie chodzi to widać efekty po ubraniach... mam 167 cm / waga prawie 69 kg( ale maleje).. nie ma tragedii ale biorąc pod uwagę fakt, że zawsze ważyłam 57-59 kg i od trzech lat odkąd tyle mi przybyło po eksperymentach z różnymi środkami anty, nie mogę zrzucić nawet pół kilo... nie działają na mnie żadne cud diety żadne rewelacyjne środki nie mówiąc o fitnesie (po pół roku wyglądałam jak koks)... przemianę materii mam fatalną - mogę wypróżniać się raz w tygodniu i oczywiście napady głodu, do 16 mogłam jeść naprawdę malutko, a potem czystka w lodówce... dramat... zdecydowałam się na kurację bo nie mogłam sobie poradzić z tym ciągłym uczuciem głodu, a zioła Tybetańskie naprawdę pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiss
Podobnie jest u mnie. Waga troszkę po 2M w dół (-3,8). Ale w cm rewelacyjne. W sumie bardziej zależy mi żeby być mniejszą a mogę być ciężka. Mi to nie będzie przeszkadzać tylko temu co będzie mnie nosić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×