Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość tylko dyscyplina
Ja też nie schudłam po wypitej paczce ziół no może 2 kg. Jednak przyznaję nie byłam zdyscyplinowana i nie pilnowałam do końca systematyczności picia ziół oraz diety no i podjadałam na noc słodycze. Następne 4 paczki które kupiłam piłam tak jak było napisane w instrukcji oraz telefonicznie pytałam jak czegoś nie byłam pewna. Efektem mojej pracy było to że po następnych 2 miesiącach picia schudłam 14 kg. Moja mama po 2 opakowaniach zgubiła 6 kg od razu ale ona korzystała już z mojego doświadczenia. Czytałam na temat Tybetańskich ziół nie dawno spory artykuł że na świecie są ludzie którzy potrafili schudnąć dzięki Ziołom Tybetańskim nawet 50-60 kg ale u nich była bardzo duża nadwaga rzędu 90 -100 kg. Dlatego dziewczyny życzę cierpliwości i dyscypliny w stosowaniu tej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj na google!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie bierzcie nigdy tej trucizny - Meizitang. : Zdrowie forum.styl.fm/nie-bierzcie-nigdy-tej-trucizny-m... - Diese Seite bersetzen 24 Beitrge - 15 Autoren - Letzter Eintrag: 22. Mrz 2006 Z opisu wynikało, że są tam wyłącznie tybetańskie zioła. Stwierdziłam, że nie będę brała tych tabletek, bo były dla mnie od samego początku ... to czysta amfetamina- reszta wypowiedzi na forum to klakierzy zarabiajacy z mafia na naiwnych ludziach dobra kase. bedziecie uzaleznieni od narkotyku !czytaj google ziola tybetanskie tylko zadne forum wypowiedzi, szukaj fachowych informacji na ziolach tybetanskich byly robione dopalacze dlatego sa wycofane z obiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię wynalazki
Jeszcze nie mogę mówić o długoterminowych wynikach, bo piję Zioła Tybetańskie tylko 5 tydzień, ale w ciągu tych dni straciłam 6,5 kg i zostało a chcę jeszcze zrzucić 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
Witam ale tu sie narobilo balaganu szkoda wchodzic na forum i dzielic sie z wami bo duzo wpisow jak wnioskuje jest nieprawdziwych i jak powyżej ktos napisal ze sie podszywaja i pisza glupoty A napewno wielu z nas pisze uczciwie i prawde tylko jak to rozgraniczyc gdzie PRAWDA gdzie KLAMSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpieczeństwo
Uważam, że najważniejsze jest bezpieczeństwo przy odchudzaniu. Dlatego żadne tabletki czy proszki chemiczne. Zanim zaczęłam się odchudzać czytałam wiele i radziłam się lekarzy dlatego ostatecznie wybrałam Zioła Tybetańskie. Powodów dlaczego właśnie wybrałam zioła było wiele ale główne były 3. - Bezpieczeństwo gdyż sprawdziłam, że ten produkt jest zgłoszony do rejestracji u Głównego Inspektora Sanitarnego. - Dodatkowo o skuteczność przekonała mnie moja koleżanka która schudła na nich 12 kg. Ja dotychczas schudłam 8 kg no i jeszcze bym chciała 6 kg a jestem pewna że nie będzie z tym żadnego problemu. - No i cena produkt nie należy do najtańszych ale jak już gdzieś czytałam powiedzenie to jak mówią tanie mięso to psy jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKatowice
jolciaL. Jak myślisz czy jeżeli schudłam przy pierwszym opakowaniu 1,5 kg a przy drugim 6 kg czy to jest zdrowe ?. Teraz zaczęłam i piję trzecie opakowanie i mama kazała mi iść natychmiast zbadać krew bo obawia się że to nie jest normalne aby w takim czasie tak schudnąć. Ja czuję się dobrze i zdrowo, nic mnie nie boli mam dobry humor i kondycję. Oczywiście zrobię te badania krwi ale nie wiem czy mam zrobić przerwę w piciu ziół. W zaleceniach otrzymanych z ziołami jest napisane aby nie robić przerwy w piciu więc nie wiem, proszę czy możesz mi coś podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 18 kg
AnnaKatowice - Spokojnie nie panikuj. ALE !... Badania krwi zawsze warto robić żeby wiedzieć co i jak z nami. Ja schudłam 18 kilo przez pół roku. Przez pierwszy miesiąc pijąc zioła Tybetańskie też prawie nic bo tylko 2 kg. Myślę że każdy inaczej reaguje ale trzeba patrzeć na to jak się czujesz. Myślę że jeżeli nic cię nie boli i masz dobre samopoczucie to jest OK bo organizm by dał znać. Niedawno oglądałam program o odchudzaniu i ziołach Tybetańskich. Mówili że działanie ich jest bardzo zdrowe dla każdego ale czasowo każdy reaguje inaczej i nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie da rady załatwić
Zasada jest jedna z tych ważniejszych- im szybszy sposób tym mniej dobry dla zdrowia i większe prawdopodobieństwo powrotu złej wagi. Sport, nie dieta -a zdrowe odżywianie, sen, unikanie stresu itd a nie tablety tylko i inne głupoty. Ludzie nie ma nic za darmo, nie można jeść co się chce i byc szczupłym i zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 18 kg
Masz racje z tym że im szybsza utrata tym mniej dobra dla zdrowia. Ale ja na ziołach Tybetańskich schudłam 18 kilo przez pół roku. Czyli średnia wychodzi 3 kilo na miesiąc, no nie licząc pierwszego miesiąca to 3,5 kilo. To prawda co piszesz bo wszędzie mówią że zdrowe chudnięcie to max 4-5 kg na miesiąc i że więcej to nie zdrowo bo traci się mięsnie, będzie jojo i obwisła skóra która nie zdąży wciągnąć. Jest już rok od mojej przygody z ziołami Tybetańskimi jak zakończyłam picie i nie mam jojo, nie przytyłam oraz nie mam obwisłej skóry a cellulit który był w niektórych miejscach prawie znikł całkowicie. Zawsze dbam o zdrowe jedzenie, sen a ruch to lubię sobie pojeździć rowerkiem od czasu do czasu a bez ziół i tak nic nie chciałam schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaT12
Nie rozumiem jednego, piłam zioła tybetańskie zakupione na www.odchudzanieziolatybetanskie.pl "Kuracja" zadziałała w 100% Schudłam 23 kg, gdzie po ciąży odbywało się to na zasadzie 3 kg w dół i 3 znów w górę. Oczywiście nie robiłam tego na własną rękę. Zbyt cenne jest dla mnie moje zdrowie. Wszystko robiłam za wiedzą dietetyka. Efekt jak napisałam rewelacyjny, jednak raz nie liczcie na cuda, że miesiąc pobierzecie i będziecie miały figurę modelki, a dwa jak piszecie, że ktoś się podszywa, sprzedaje coś nie pewnego to piszcie dokładnie. Samo hasło Zioła Tybetańskie to troszkę za mało i może, a właściwie jestem pewna w 100% krzywdzi uczciwych sprzedawców. Oczywiście zgadzam się, że takie osoby trzeba eliminować ze społeczności internetowej i jednak należy to robić dokładnie wobec takich osób a nie ogólnie jako hasło produktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania32
Mi te Zioła Tybetańskie pozwoliły powrócić do normalnego funkcjonowanie w przeciągu 4 miesięcy. W tym czasie schudłam 19 kg co było moim przekleństwem przez 5 lat po urodzeniu kochanego dzidziusia. Nic mi nie pomagało. Dietetyka się nie radziłam bo mój Miśku kupił mi je na urodziny. No i tak się zaczęło za co jestem mu naprawdę wdzięczna. On ćwiczy od lat Jogę i ten pomysł dała mu jego trenerka. Chcecie zdrowo schudnąć bez jojo to nie ryzykujcie zdrowia i nie łykajcie tabletek czy jakiś nieznanych proszków chemicznych. Zioła to jednak zawsze naturalny produkt bez żadnych trucizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
dziewczyny mam pytanie czy ktos stosowal ziola przy niedoczynnosci tarczycy czy te ziola by zadzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADALEJN
Kania32.Wzbudziłaś moje zaufanie.Proszę napisz coś więcej.Mój problem jest podobny.Tyle że moje maleństwo ma już 7 lat.Ja w miedzy czasie poznałam dogłębnie efekt jojo.Następował milion razy po każdej diecie.Jestem w połowie 2 opakowania dzw-hz i straciłam marne kilo.Jestem w rozterce-zamawiać dalej czy nie?Dla mnie to spory wysiłek finansowy.Jeżeli możesz to napisz jak wyglądały Twoje przykładowe posiłki-może tu popełniam błąd.Słodyczy nie jem i nigdy nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tip-Top-Krak
olcia 20, ja 6 lat temu zaczęłam u siebie obserwować objawy takie jak : drżenie rąk, częste pocenie, senności, przyśpieszone bicie serca, zaparcia i częste uczucie gorąca. Po około 2 latach zaczęłam obserwować zmianę zarysów szyi podjęłam farmakoterapie. Będąc osobą dość otyłą ponad trzy lata temu zaczęłam stosować zioła tybetańskie przez 8 miesięcy a pozwolił mi mój lekarz. One nie szkodziły mojemu leczeniu farmakologicznemu absolutnie a dzięki nim schudłam 24 kg. Z tego co się wówczas dowiadywałam to zioła tybetańskie nie mają żadnych przeciwwskazań przy tarczycy a są nawet polecane ze względu na działanie i ich skład jako środek wspomagający wychodzenie z tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
tip-top-krak nie napisalas czy ponoygly ci w wyleczeniu niedoczynnosci l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tip-Top-Krak
olcia20, nie wiem, ale jestem teraz zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania32
MADALEJN to wyglądało tak że ja stosowałam się do otrzymanych wskazówek w paczce z ziołami. A efekty kuracji były takie że po pierwszym miesiącu schudłam 1,5 kilograma po drugim 3,5 kilograma po trzecim miesiącu 5 kilogramów po czwartym 7 kilogramów pod koniec pierwszego tygodnia piątego miesiąca ogólnie schudłam 19 kilogramów. Siostra mojego Misia w pierwszym miesiącu schudła 4 kilogramy ale ona jest 7 lat młodsza i jej łatwiej gubić sadełko. No i nie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADALEJN
KANIA32.DZIĘKUJĘ.ZROZUMIAŁAM ŻE POCZĄTKI MAJĄ PRAWO BYĆ TRUDNE.BĘDĘ PIŁA JE NADAL.ODEZWĘ SIĘ ZA JAKIŚ CZAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka34
prosze podajcie sklad tych ziol tybetanskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak...
pij dalej, bądź cierpliwa. bo o to chodzi, aby naiwna zorientowała się, że to pic na wodę, jak już wyda odpowiednią kasę cha, cha...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka34
Halo !!! ci co piją ziolka podajcie SKLAD !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaRec
Te zioła to jest mieszanka 9 ziół Tybetańskich rosnących na tamtym terenie i w tamtym klimacie. Nazwy tybetańskie poszczególnych nic mi nie mówią ale ważne dla mnie jest to że po 3 miesiącach jestem lżejsza o 9,5 kg. Chcę jeszcze zrzucić szósteczkę i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia41
niuńka34 .......podaję ci skład ziół Tybetańskich które piję pięć miesięcy : dza smel gi li che mo ba sha gum gur sug nu dug gur rta mdung sug yab rgya mo ta se kha che kha smel rtsi li shi sug gur gum shi sug smel gang ka ko smel so ma ryig zhu bri bal gul zi po zi Ra dkar na mnie te zioła robią naprawdę duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie też
wrażenie jak cholera - zaczynajac od nazw, przez cenę i na działaniu kończąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia41
Minus 18 kg, kurczę ja nic więcej nie chciałam i barzdo za to dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka34
spodziewalam sie polskich nazw ziol... nic mi to nie mowi.... i bardzo chcialabym wam wszystkim odchudzonym uwierzyc w dzialanie tych ziolek. Ile juz roznych tabletek plynow herbatek wypilam ile kasy zmarnowalam i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka34
PolaRec Te zioła to jest mieszanka 9 ziół Tybetańskich rosnących na tamtym terenie i w tamtym klimacie. PolaRec- Te ziola to jest mieszanka 17 ziol a nie 9...... Taka odp dostalam z firmy. Wiec je pijesz czy nie ? i czy te ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do naiwnych
Luuuudzie !!!!!! czy wy już zupelonie ogłupieliscie? wiem, że tonacy brzytwy sie chwyta, ale nie dajcie sie nabierać.Jak czytam te zachwyty-kto, ile schudł "ja mój maz, córka, sąsiadka, jej tesciowa,listonosz, kominiarz, kotek, piesek i nawet chomik"i szczególnie te liczby powalaja.Słusznie parę inteligentnych osób zauwazyło, że to niezdrowe i że skóra nie zdążyłaby sie wstapic.Poza tym, a kazdy lekarz potwierdzi, że to niebezpieczne, hormony wariuja.Nie dajcie sie nabrac tym podstawionym postom.Wszystko zrobią dla kasy.Siano Wam sprzedaja za ciezka kase.Ja tez mam duzą nadwagę i chciałabym, żeby bylo "cudowne zioło czy inny bezbolesny sposób na schudnięcię ale nie ma. Bo bylby juz Nobe lub wielkie korporacje tym juz by się zajęły.Miałam kiedys sklep m.innymi z prasą, obserwowałam różne ogłosze\nia podobnie brzmiace za którymi kryły się rózne firmy, ktore w nazwach miały madre słowa typu: instytuty zdrowia, dietetyczne itp a dziwnym zbiegiem zawsze ten sam nr telefonu. Tez obiecywali takie spektakularne efekty chudnięcia-dobry biznes, głupich i naiwnych nie brakuje.Panie"Krzysiu", ile pan płaci za te kłamliwe posty,jak duzo to może ja tez pościemniam? Gratuluję, mistrzowskie posuniecie z tym " schudłam tylko 20 kilo a obiecywali 40" ha ha i naiwni to kupują bo ich urządza 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naiwnych masz rację
potwierdzam - testowałam różne rzeczy, zioła tybetańskie również...niestety skutek podobny...bez rygorystycznej diety jedyny pozytywny efekt - to regularne wypróżnienia. Niestety tylko tyle z pozytywów...Jako środek regulujący wypróżnienia za drogi. Liczyłam przede wszystkim na ograniczenie łaknienia - niestety to nie zadziałało. Ja mimo wyłączenia z diety ziemniaków, chleba, ryżu, słodyczy i zastosowaniu ziół tybetańskich nie zrzuciłam jakiś znaczących kilogramów, bo wahania do 4 kg nie uważam za sukces. Takie i bez ziół są i zależne są od pory roku, cyklu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do naiwnych
Luuuudzie !!!!!! zioła tybetanskie a co to jest nie ma noc takego chyba że ziano z tych stoków gurskich bo ziół tam nie ma. Nie głupiejocie wiecej juz. Naprawdę jezeli hcecie schuodnon to tylko to co jest prawdziwe i jeżeli to http://kenayag.pl/9-odchudzanie Zioła tybetanskie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×