Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Unmei, masz rację- ja też uważam że bardzo dużo daje fakt, iż po 17 nie powinno się nic jeść. Ja przyznaję że czasami coś zjem po 17, ale i tak wyrabiam się przed 18. A to ważne. Jednak zioła te przekonują też dlatego, że PODOBNO nie występuje po nich efekt jojo. Jak będzie w rzeczywistości to się okaże. Fajne jest też to, że mogę się po nich lekko wypróżnić, bo z zaparciami to u mnie różnie bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
no hej drugi dzień na ziołach..przeczysciło mnie z rana..będę na pewno zdawac relację..pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
a czy Wy przestrzegacie tych 15 minut przed posiłkiem , jeżeli chodzi o picie ziół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
wydaje mi się , że te zioła troche zmniejszają łaknienie, bo nie chce mi sie tak jeśc, ale chyba chodzę troche wzdęta?? jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinia39
Witam po dłuższej przerwie, wypiłam 4 opakowania ziół i ważę 6 kg mniej, więc uważam, że szału nie ma. Moim zdaniem nie są warte tych pieniędzy. Wystarczy przestać jesć po 17.00, ewentualnie jabłko wieczorem i też tyle się schudnie, a znacznie taniej. Na pewno plusem jest to, że zmniejsza się cellulit, ale tak naprawdę biegałam do WC cały czas po 5-8 razy dziennie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara42
gabinia39 Ja 6,5 kg schudłam na dzień dzisiejszy a piję je dopiero od 5 tygodni. Wynik widzę dużo lepszy niż twój z czego się bardzo cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
hej wczoraj zaczelam dzisiaj jest drugi dzien i fajnie czysci czuje sie lzejsza duzo lzejsza bede zdawac relacje i pisac jak u mnie jest pozdrowionka kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
unmei84 ja przestrzegam 15 minut przed potem jablko i jedzenie ja tez czuje mniejszy jakby glod a na wadze dzisiaj pol kilo mniejszy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
unmei84 jestem ciekawa jak za tydzien tez bede zdawala relacje na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hej dziewczęta, no czuję na pewno , że mam mniejszy apetyt, ja pije zioła, ale tez zjadam..i wydaje mi się, że jak się je zjada to wypełniaja tak żoładek na dłużej..Ja naprawdę potrafię zjeśc mega dużo...a teraz nie mam takiego apetytu. Powiem jeszcze że moja waga to 65 kg przy wzroście 170cm. To nie jest nadwaga, ale chciałabym ważyć 58:) no zobaczymy..trochę bardziej optymistycznie podchodze już;) a ponieważ nie chce mi sie tak jeść, to nie miałam dużego problemu, żeby po 17 na kolację zjeśc tylko jogurt..:) więc cos się zmieniło:) zdaję tę relację specjalnie dla osób, które tak jak ja nie jestem jeszcze pewna..zobzaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unmei, to ty jesteś laska ! Nie powinno Cię tu być na tym forum haha :) Ja mam 30 kilo do zrzucenia, to jest dopiero liczba! Ja przestrzegam tych 15 minut przed posiłkiem- wypijam zioła , potem od razu jabłko i za 15 min. jem posiłek. Mnie też wydaje się że ogólnie zioła hamują łaknienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hahaha, mychamycha;) ja trzymam za Ciebie kciuki , ale Ty za mnie też..chcę być jeszcze większa laska (żartuje;) ja dzisiaj też zjadłam jabłko, i chyba to wprowadzę, dodam jeszcze raz, że jem zioła..i naprawdę nie chce mi się po nich tak jeść, a to naprawdę duży sukces..bo jak mówiłam, lubię jeśc i wino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGołdap
Dzisiaj widzę na wadze minus kilo 5, może to nie jest za wiele na ponad miesiąc ale zdecydowanie zmalał mi cellulit na dupęcji co widać wyraźnie i zostało potwierdzone przez mojego Dziubusia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hej Dziewczeta, sorry za cisze, ale miałam problemy sercowe, i schudłam 2 kg przez to, bo ze stresu nic nie jadłam a nawet nie mogłam pic, wiec nie jest to miarodajne..pije zioła cały czas, więc sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unmei, czyli rozumiem że po tygodniu masz 2 kg mniej? To całkiem nieźle. Tylko czemu się denerwujesz...? A napiszcie proszę jak wyglądają Wasze jadłospisy w ciągu dnia? Tak mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka SS
Ja tam wolę sporo ćwiczyć i stosować odpowiednią dietę, by schudnąć. Dodatkowo zaczęłam łykać dokładnie takie tabletki na odchudzanie http://dermalab.pl/85,acai-berry-select.html . Już schudłam 12 kilo, ale jeszcze muszę się odchudzać, bo zostało mi 5 kilo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywezłotko
Piję Tybet.Z. 5-ty tydzień. Ważę teraz 74-75kg jednak ciągle coś gubię i do wakacji w połowie sierpnia mam zamiar ważyć 60kg.Wiem, że to mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka SS
Po co się tak długo męczyć pijąc te zioła, ja na tych tabletkach na odchudzanie http://dermalab.pl/85 ,acai-berry-select.html schudłam 12 kilo w niecałe dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
na wadze dzisiaj półtora kilo mniejszy wynik to razem dwa kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
moj jadlospis to normalne cztery posilki a ostatni o osmej lub dziewiatej wieczorem, jak widzicie nie glodze sie wcale i nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
mój cel to 17kg, a czy Ty jesz jabłka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
mój cel to 17kg, a czy Ty jesz jabłka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
mój cel to 17kg, a czy Ty jesz jabłka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
mój cel to 17kg, a czy Ty jesz jabłka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
unmei84 spokojnie już odpowiadam. przed posiłkiem jem dwa jabłka potem wypijam szklankę naparu który dodatkowo zamieszam i połykam przy tym trochę ziół po 10-15 minutach jem posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minął trzeci tydzień z Tybet ziołami....idzie chyba dobrze,bo znowu ubyło 1cm a co do wagi ,to właśnie jestem zła,bo chciałam się znowu zważyć po następnym 1 tygodniu a ta .....nie działa nie chce się włączyć,to może i lepiej,bo może zniechęciłabym się albo coś innego.Jest fajnie,bo nie chce mi się jeść.Ale mam problem,bo zbliża mi się okres ogólnie jem mało ale wtedy to jem jak ....przeważnie słodycze ciekawe jak teraz będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGołdap
mychamycha30....no tak sobie marzę że 24-26 to by było super. Dzisiaj po tygodniu widzę na wadze minus kilo 1,3 ale z tym cellulitem to super i to mnie nawet bardziej cieszy:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×