Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjghj

im bardziej brzydkie ciuchy tym bardziej jestescie na tak

Polecane posty

Gość hjghj

zauwazylam takie "zjawisko". ktos wkleja linka z paskudnymi butami,z nieciekawymi spodnicami itp...i wtedy duzo glosow jest na TAK!"kupuj bo sa swietne!" "bedziesz w tym super wygladala!zazdroszcze!" boicie sie konkurencji???ze zobaczycie na ulicy laske w spodnicy za pupe?albo w panterkowej bluzce z "uwydatnionym"biustem?(tutaj to szczyt nieelegancji i zlego gusty:o)o zlotych dodatkach juz nie wspomne..jakie to sa "wiejsckie i kiczowate".wysokie ,czerwone szpilki z odkrytymi palcami?tez wiocha!nie ma to jak adidasy lub brazowe baleriny.w tych butach wyglada sie sexy!:O(sama posiadam brazowe baleriny ale nie uwazam by byly sexowne,po prostu sa wygodne) jakies szare myszy maja czelnosc wypowiadac sie na tym forum i wpierac innym ich brak gustu:olitosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjghj
to ze niektore baby sa zazdrosne,falszywe i glupie! a na dodatek zakompleksione(bo w tym tkwi ich problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego...
Ty pewnie należysz do tych ze zdjęc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaczniesz wyzywać innych od szarych myszy, zaczernij sobie nicka, bo \'hjghj\' to akurat pasuje do szarej, nijakiej, tchórzliwej, małej myszy:-P. Która ma zbyt mało odwagi żeby wyglądać i poczuć się wyjątkowo i potrafi tylko bluzgać swoim mysim jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Masz rację i nie masz jej bo każda z nas ma odmienny gust. Fakt adidaski i balerinki są b. wygodne ale sexowne? Zależy dla jakiej osoby. A niewygodne szpile na wysokich obcasiskach są sexi lecz niewygodne w noszeniu - koszmar! Natomiast srebrne i złote ciuchy to raj dla ludzi extrawaganckich. Napewno nie dla szarych myszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinka9
czesc, dziewczyny... troche zgadzam sie z autorką topiku... sama kilka miesięcy temu zalożyłam temat o sukience, któą chciałam sprzedać- piękna, czerwona, bardzo obcisła, seksowna sukienka VICTORIA'S SECRET do kolan na brylantowych ramiączkach... topik rozrósł sie do ponad 100 wypowiedzi, gdzie nie było ani jednej pozytywnej opinii na temat sukienki:) OHYDNA, OBLEŚNA, KICZOWATA, FUJ, FE, BRZYDKA, BEZ GUSTU...! a kiedy wystawiłam ją na allegro na aukcji walczyły 24 Panie...więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinka9
jednak nie zgadzam się z tym, że caffe to miejsce dla szarych myszy... przeciwnie, wiele osób tutaj wyraża swoje (często dość odważne)opinie, walczyć o swoje zdanie, itd obserwując wiele tematów stwierdzam, że 70% babeczek na forum to inteligentne, zabawne dziewczyny- NA PEWNO NIE SZARE MYSZKI natomiast pozaostałe 30% to podszywacze i osoby z nickami "jkiat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złociak
Ja uwązam ze każdy.. nawet "szara mysz" ma prawo wypowaidać sie na forum. przeciez poto ono jest. I nie zgadzam sie ze złote/srebrne dodtatki to wiocha.. a pozatym co to za okreslenie? ja jestem ze wsi i w tym momencie mnie obraziłas.. moze sie zdziwiłas ze mam internet? i nie uberam sie gorzej niz przecietna miastówka... i jeszcze jedno.. mam złote buty i dobrze mi z tym są oryginalne i modne:] no i odwarzne.. to moze ty jestes szarą myszka i nie odwazysz sie na nic wiecej niz na brązowe baleryny.. a moda jest przeciez po to by eksperymentowac i sie odrózniać. wiec jesli ty tego nie robisz to mozesz oceniać laski ktore nosza np czerwone szpilki? pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z stwierdzeniem ze powstaja tu rozne opinie. o ile sa one kultullarne to bardzo prosze o ich wyrazanie. wrecz nalegam an krytyke o ile jest ona konstruktywna i cos przynosi a nie tylko wyzywanie. sory tez jestem ze wsi obecnie mieskzam w miescie i nieczuje sie gorsza ale czasem az sie rzuca na jezyk wiocha takie utarte stwierdzenie na cos bez gustne i butne nasladownictwo. tylko czasem lepiej dokladnie ze to nasladownictwo ze tu nie pasuje dlatego bo pelnymi zdaniami wyrazic oco nam chodzi zeby zostac zrozumianym. wiem czasem nie chce sie pisac i tak sama mam czesto:) prawie moraly nie patrzac na siebie:P wiec mam nadzije ze sama sie poprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×