Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kundera

ŚLUB - MAJ 2008. Ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość Kundera

Dzis to ustalilismy... slub: maj 2008!!!! Wiem, ze to nieco odlegla data, ale ja juz sie niesamowicie ciesze!! Moze ktos jeszcze w podobnym okresie? Byloby razniej dzielic sie szczesciem w grupie :) Pozdrawiam, szczesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja tez jestem na 2008 rok ale lipiec zapraszam na forum \"czy jest tu ktos na 2008\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie bywam zabobonna ale slubu w maju się nie bierze raczej. To miesiąc zakochanych ale nie małżeństw. Znam kilka majowych nieudanych małżeństw a wszystko było tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam slub w lipcu. Po prostu kiedy indziej nie było miejsc. Ale ciesze sie bo moje imieninki;26.07.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
Nie,no w maju bierzesz ślub?????????????????Lepiej załuż temat:"biorę ślub w maju czy jestem gorsza?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko są przesądy... moja ciotka brała ślub w maju i ma super małżeństwo z 27-letnim juz stażem. a kumpel brał w lipcu 5 lat temu i jest juz po rozwodzie... ja sierpien 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub majowy grób gotowy
taki przesąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundera
Wlasnie chce skoczyc z tymi majowymi przesadami dotyczacymi slubu. Nie przesadzajmy...Swiadomie i dobrowolnie zdecydowana jestem na maj. Moze troche z przekory, moze z powodu ze to przepiekny miesiac, dobry jak kazdy inny :) Jestesmy ze soba juz 8 lat i 6 miesiecy - gotowi na slub w maju 2008... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundera
Nie wierze w przesady slubne i juz. Pomyslcie same... Tyle tego jest, ze co krok mozna sie natknac na cos czego nie wypada, nie wolno, nie powinno sie robic: www.magia.onet.pl/1,195,6,14696746,41341403,1799967,0,forum.html www.naszslub.com.pl/art-03-04/art-przesady.html A wiec STOP slubnym przesadom. Nie, dziękuję. Ja nie wierze. P.S. Kolezanka z USA dzis mnie poinformowala, ze ona tez zdecydowala sie na maj, tyle ze 2009. Pozdrawiam wszystkie "odwazne" dziewczyny i ich przyszlych mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zalozycielka tego tematu, zmienilam nazwe profilu :) Tak dla jasnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hej to tylko glupi przesad ze slub w maju to grob,teraz ksiedza zachecaja do brania slubow w maju gdyz jest to miesiac maryjny,piekny miesiac,ja tez planuje swoj slub na maj 2008 roku i uwazam ze jest to wspanialay miesiac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1911 -> i tak trzymac! Przynajmniej z terminem w kosciele i wynajeciem sali nie powinno byc klopotow :) Techniczne pytanie do wszystkich: na ile wczesniej trzeba wszystko zalatwiac? Tj. organizowac sprawy koscielne i weselne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hej ja to mam zamiar juz brac sie za organizowanie,jezeli chcesz miec wypatrzony przez siebie zespol lub kamerzyste to lepiej tak z rok wczesniej zarezerwowac terminy,ja chcem sie bawic w domu goscinnym lech w bialymstoku i tak trzeba rok wczesniej rezerwowac terminy gdyz sa duze kolejki,tez niebawem bede kontaktowac sie z zespolem i kamerzysta a potem pojde aklepac termin w kosciele ,to jest najwazniejsze i warto juz tym sie zjaca,reszta nie potrzebuje takiego pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa Panna Młoda 17
Witajcie Przesądne i Nieprzesądne! Witajcie Wszystkie majowe Panny Młode!!! Popieram pomysł zawierania małżeństwa w maju! Ja dokładnie za 2 tygodnie staje na ślubnym kobiercu (3 maja). Z natury jestem osobą przesądną, ale ślub w maju był zawsze moim marzeniem. I właśnie to realizuje. Nie straszne mi groby i rozwody. Trzeba wierzyć w miłość i uczucie jakie Nas (Was) łączy. Maj jest cudnym miesiącem, przyroda budzi się do życia, kwitną konwalie, pięknie śpiewają ptaki - to wszystko tworzy najwspanialszą oprawę dla tak ważnego dnia, jakim jest ślub!!! Jest to także miesiąc Matki Boskiej! Wszystkim planującym składanie przysięgi na maj życzę szczęścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-ga
ja urodzilam sie w maju, slub tez bralam w maju 3 lata temu i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przesadow, znam moze z 3... i nadal nie wiem o co chodzi z koronkowa bielizna pod suknie - nie wiem czy mozna czy nie? a sandaly mozna? kto zna takie przesady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romullka
Witam Was dziewczyny:) Ja tez biore slub w maju ale tego roku- dokladnie 18 tego:) Ups w dodatku ze to maj to jeszcze w piatek:) Zdecydowalismy sie na maj zubelnie nieswiadomi tych wszystkich przesadow, moj przyszly maz nie jest Polakiem i nie mieszkamy w PL a tutaj ponad polowa malzenstw zawieranych jest wlasnie w maju w piatek. My slub bierzemy w Polsce ale ze wzgledow praktycznych (tutaj mamy dlugi weekend) zdecydowalismy sie wlasnie na ta date:) strasznie sie z tego ciesze bo co sie okazuje- w maju mozna uzyskac znizki na wszystko- bo u nas przez te wlasnie przesady nikt nie chce slubowac w maju. A szkoda:) bo to taki piekny miesiac na slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziraelka
a ja 3 maja kilka lat temu brałam ślub. Tez nie chciałam wierzyc w przesądy. Była taka cudna pogodna i wszystko było tego dnia cudne. Tylko te kare konie co nas do ślubu wiozły .....niczym karawan. Teraz po kilku latach stoję u drzwi rozwodu. Tylko czemu ta dziwna kobieta spotkana przypadkiem miała racje, ze majowe małżeństwo nie przetrwa.... Życzę wam majowe panny młode lepszego małżeństwa niż moje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusial
My również bierzemy śłub w maju Dokladnie 3 maja 2008 :) Zabawa zaplanowana jest w restauracji KIM w Katowicach. W tej restauracji ma miec wesele jeszcze jedna para mloda ... Wiekszosc juz mamy zaplanowane. Teraz jeszcze orkiestra (nie ukrywam ze znalezienie kogos dobrego jest dla nas bardzo trudne ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na 10 maja 2008. I w dupie mam przesądy. Jak się nie wie na co zwalić niepowodzenie w małżeństwie, to się zwala na maj, proste:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgłupsze powiedzenie, które słyszałam to właśnie \" w maju ślub szybki grób\", albo \"ślub majowy grób gotowy\" przecież to pasuje do każdego innego miesiąca \"w czerwcu ślub, szybki grób\" albo \"ślub sierpniowy grób gotowy\" A po drugie jak moża brać ślub kościelny i wierzyć w przesądy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKAMI
Cześć dziewczyny!!! biore ślub 10 MAJA 2008!!!! To był nasz ŚWIADOMY wybór :) a w te [przesądy nie wierze, w Boga wierze :) Moja babcia z dziadziem brali ślub w maju i w tym roku obchodzilismy wszyscy 50 - ta rocznice ich ślubu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto chodzi - grunt to pozytywne myslenie i dazenie do realizacji marzen :))))))) Ja wybralam date: 24 maj lub 31maja (choc caly maj jest jak najbardziej ok). Jeszcze data nie jest do konca ustalona. Przyznam, ze wlasnie odnalazlam ten topik (wlasnorecznie kiedys tam zalozony), gdyz m-ac temu na nowo zaczelam interesowac tematem naszego slubu. Jutro jedziemy ogladnac kilkanascie restauracji w KRK. Przyznam, ze jestesmy troszke spoznieni, ale nie odloze mojego slubu za Chiny Ludowe.... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 31maj:) narazie mamy sale i ksiedza z ktorym i tak sie musimy umowic.Z nami bedzie troche ciezko bo mieszkamy za granica i w wiekszej mierze to rodzice musza wszystkiego dopilnowac:) Aha i jestesmy juz po slubie cywilnym:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynarrrr
Witajcie dziewczyny :-) Ja również biorę ślub w maju, dokładnie 10 maja 2008 r. A przesądy? Mam je gdzieś... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja też na 10 maj 2008:) Przesądy mam gdzieś:) Jak mi się małżeństwo ma nie udać, to się nie uda i tyle, niezależnie czy ślub w maju, lipcu, wrześniu itd. Walczmy z głupimi zabobonami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Ja również 10 maja. A przesądy niech sobie istnieją - dzięki temu nie mam najmniejszych problemów z terminami sali, fotografa itp..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te śluby to kościelne bierzecie? Bo ja chciałabym też 3-go ale cywilny, tylko nie wiem czy USC pracują, bo to przecież święto - może ktoś się orientuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×