Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) Widze ze twardo walczycie:) To dobrze:) Za tydzien do Polski wpadam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Czesc wszystkim :) Kropeczko czemu nic nie napisalas co u Ciebie ?? Ja wlasnie wrocilam do domu :) wczoraj ze soba nie rozmawialismy wiec nie mam co opowiadac ;) Ale nie wiem czy nie skoncze tego :O przemyslalam wszystko i doszlo do mnie, ze on albo mnie na poczatku oklamywal, bo mam wrazenie ze on wszystko zapomnial jak mi mowil ze bylby ze mna szczesliwy itd albo tak sie przestraszyl ze wszystko wymazal z pamieci i raczej ta opcja jest bardziej prawdopodobna bo on jest zdolny do szybkiego zapominania :O cos mu ostatnio powiedzialam ze mi cos mowil, a on do mnie ze w zyciu tego nie powiedzial i zebym mu poszukala w histori i zacytowala ze to mowil (bo on nie ma histori rrozmow) no i oczywiscie znalazlam to i nie wiem czy mu to pokazac i stwierdzic ze jest klamca i przestac z nim calkowicie rozmawiac ( bo nie wyobrazam sobie rozmawiac z klamaca :O ) czy po prostu czekac na to spotkanie i wtedy sie wszystko wyjasni ?? on byl slodki i kochany poki nie zauwazyl ze mi strasznie zalezy czyli do polowy stycznia a potem tak jakby to wczesniej nie istanialo :O jakos mi sie nie wydaje zeby wczesniej klamal bedac czuly i mowiac mi rozne rzeczy , wydaje mi sie ze to jest jego strach ktory tu wplynal :O ale z drugiej strony wszystko jest mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Nie ma nikogo ???? Pomarancz jestes juz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
zostalam sama 😭 pewnie Was juz zanudzilam swoimi problemami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie bo nie mialam neta:/ Ale juz wrocilam:) U mnie super, moze to dziwne ale zamiast sie juz przyzwyczaic di tego ze caly czas jestesmy razem ja nadal czuje sie jak w bajce, coraz bardziej zakochana:) Niedlugo wracam do Polski ale tylko na chwile i zastanawiam sie jak ja bez niego wytrzymam te pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja umieram,pisze prace..powinnam juz konczyc, ale gdzie tam, dopiero 1/3 a oddac mam za 2 tyg. chyba mi palce odpadna i zakonczenie bede pisac podlaczona do kroplowki:o moze jakos przezyje:classic_cool: buzki, ide spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Widze ze znowu ja chce reanimowac nasz topik:o gdzie jestescie?! milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Hej :) ja jestem dopiero wstalam z lozka :P Wczoraj nie bylo rozmowy :( nie bylo jego :O juz nie bede sobie urajac ze sie przede mna ukryl bo to bez sensu ;) wiem ze tak nie jest :) pomarancza nas zostawila :( 😭 Solka a jaka Ty piszesz prace ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licencjacka....cholera, juz mam dosc, za 2 tyg.ostateczny termin oddania..masakra , bede sie musiala sprezyc bo mam 1/3 musze miec wene..:( a z ty ciezko u mnie ostatnio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Nie opuscilam Was no cos Ty :D:D:D Ale czasu zabraklo by wejsc no i mam co czytac troszke nadrukowalyscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes pomarancza:) witaj🖐️ coraz mniej dziewczyn tutaj zaglada, mam nadzieje ze to nie wina mnie, albo inaczej-mojej obecnosci tutaj i plecenia bzdur hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrug
tam w topiku " potrzebuje oiektywnej oceny" ktos opisal jak inny jest facet od kobiety i mysle ze jesli wczesniej wszystko bylo ok i nagle zamiknal to nie musi swiadczyc o tym , ze juz mu nie zalezy - oni tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
Solka co Ty wygadujesz ?? to raczej przez moje gadanie wszystkie sobie poszly :P ja wlasnie wrocilam z roweru i umieram :) czesc pomarancza :D jak sie wyjazdn udal ?? stesknilas sie za nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez wsiadlabym na rower gdyby nie dwa problemy:brak sprawnego roweru i paskudna pogoda za oknem. Na rowerze jezdze jak wariatka, jak mialam 2 lata to juz ponoc o 2 kolkach jezdzilam...geniusz ze mnie;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
ja ostatnio uwielbiam rower :) czekam na mojego lubego ale go nie ma :O i znowu zaczynam sobie urajac glupie rzeczy :O grrrr ale jestem glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos mu wypadlo i nie moze dzisiaj rozmawiac:) nie martw sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
tylko ze wczoraj tez go nie bylo :( jejku czy ja zawsze musze sobie jakies dziwne mysli wbijac do glowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
jest jest :D i napisal zanim ja zdarzylam zobaczyc ze on jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Wyjazd udal sie :D:D:D Bylo super:D A tesknilam i nawet doczekac sie nie moglam jak go zobacze jakos mi go malo wciaz jest :P A 1 robil sceny zazdrosci o opisy :P:P:P Oj co to za przypadek to ja nie wiem tzw pies ogrodnika :P Aaaaa i on znow do mnie z tekstem ze mam do niego przyjechac po szkole... Oj on to ma pomysly :P Rower hehe fajna rzecz ale mnie zawsze tylek boli od siodelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
a widzisz jednak tesknilas :P super ciesze sie :) :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
Dzien dobry :) Ja tylko owiedziec ze jak znikne to wina mojego komputera, bo cos go szlag trafia od wczoraj i resetuje sie caly czas sam :O milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Hej 🖐️ A co sie mu stalo ze wariuje??? No stesknilam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
przestałam kochać internetowo bo mi nawalił komp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ale co sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham inernetowo
to ostatnie to byl podszyw :O dokuilam pamiec i caly czas sie sam resetuje bez przyczycyny :O wczoraj to potrafil sie zresetowac sam po 10 razy pod rzad :O mam nadzieje ze ktos mi dzis go naprqawi ale kumpel mowi ze nie czemu tak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ja tez kocham :) zalozylam sobie profil bo te odszywacze mnie wkurzaja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
A to nie wiem co jest. Mam nadzieje ze Ci szybko naprawi zebys mogla normlanie uzywac kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem te komputery tak maja, ze psuja sie w najmniej odpowiednich momentach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie jeszcze ani razu sam nie zresetowal od kilku godzin :D ale zapewne sie zresetuje jak bede rozmawiac z NIM i juz pewnie nie da sie go wlaczyc :O tak mialam wczoraj :O no coz czekam na kolege moze cos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×