Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość stara psychologi
tak to bijące serce, tak mamy doprowadziło mnie to do stanow przed zawałowych:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
staram sie tego nie robic :O choc nie bardzo wychodzi :P Tez tak mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
uuufffffff a myslalam ze to tylko ja jestem nienormalna :P :P :P znowu wszedl :O dzis sie chyba nie opanuje i do niego napisze :( a moze on napisze choc to chyba niemozliwe , juz tyle razy ostatnio pisal ;) w ogole dzis mu powiem ze jednak nie bede z tym facetem co sie z nim niby spotykam :P nie potrafie tak klamac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
hop hop :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ciasteczko byl na korkach u takiej pani profesor..musial swoje cudowne autko przestawic zeby moj kolega swoim gruchocikiem mogl zajechac...wysoki o boskim usmichu..oj jak dobrze ze tacy faceci istnieja...rozmarzylam sie;) A pan od cwiczen....oj mlody magister, tez niezly, nawet dzis sie usmiechal jak mu zaczelam po zajeciach opowiadac rozne niezbyt madre rzeczy;).ja to zawsze przed kadra musze ze siebie glupka zrobic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie napisal :( co robic ??????????????? help !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a jednak napisal :P juz nie help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No Solka :D:D:D widze ze fajnych facetow nie brakuje :D:D:D Oj tam na pewno nie bylo tak zle z tym mgr ;) Mogl sie do Ciebie ten wysoki na korki zglosic ;) Ja tez kocham... A jednak napisal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
stwierdzil ze wydaje sie szczesliwa pewnie przez tego kogo mam :O nie wytrzymalam i powiedzialam ze to koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Solka nawet tak nie mysl :) Przeciez kazdy ma gdzies ta polowke i predzej czy pozniej ja spotka. Nie mozna mowic ze to nie nastapi :D Ja tez kocham... Ale koniec miedzy Toba i tym wymyslonym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tak pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko, ja juz w takie bajki nie wierze. znalezienie tej \"polowki\"kwestia przypadku albo i szczescia. A ja szczescia do takich rzeczy nie mam, a i z przypadku pozytywne zjawiska nie wynikaja :) ale macie przeprawy z tymi swoimi facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
umawiam sie z jakism innym kolesiem z neta :P :P kurde chyba troche przesadzam :D a "moj " mi powiedzial "agusiu" czego juz dawno nie mowil :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,pojawil sie inny samiec to od razu chce bronic swojej \"samicy\" i chce miec wylacznosc hihi..oj, nigdy nie zrozumiem mezczyzn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja tam juz wiem na czym stoje. Nie ma zludzen choc tez go nie rozumiem, bo tez przejawia elementy zazdrosci. Ja to go tez nigdy nie zrozumiem :O Ale nic na to nie poradze nie daje sie zrozumiec jego strata... Bajki nie bajki przeciez kogos spotkasz :D Nie mozesz mowic ze nie. A przeprawy sa ale to z ich powodu :P Ja tez kocham... znow zaczyna byc lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie wiem czy zaczyna byc lepiej :( chyba nie ... moze ta go puscila kantem :P nie mam pojecia choc jego opis o tym zapominaniu jest dziwny :O nie wiem !!!! umowilam sie na srode z tym innym z netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
oooooooo prosze inny sie pojawia no no :D:D:D Ciekawe co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwazne jestescie dziewczyny:) ja wychodze zalozenia ze milosc nas znajdzie:) czasem trzeba pomoc ale ..co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomaranczko Ty jestes moim dobrym duszkiem 👄 normalnie nie znam Cie ale mi bardzo pomagasz :) dziekuje :) nie wiem co z tego bedzie, bo ja wiem ze kocham tamtego :O i trudno bedzie sie w kims innym zakochac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Pewnie ze co ma byc to bedzie niebo znajde wszedzie :D A tak na powaznie zawsze mowia ze szczesciu trzeba pomoc choc troszke ;) A ja i tak wiem ze spotkasz tego kogos. Myslalas o bylym ? czy nadal nie wiesz co z nim i z Toba? Ja tez kocham... nie ma za co :D:D:D Ciesze sie ze moge pomoc :) I na pewno jesli tylko bede potrafila to zrobie to. W tym momencie to potrzebujesz odskoczni od niego, zeby ktos inny zajal Twoje mysli. A zakochanie hmmm nie przychodzi tak od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomaranczo...moj byly...wciaz ma nadzieje, a ja juz szans nie widze, przeszlo mi. Wiem ze jest dobrym czlowiekeim, ale ja chyba nie potrafie z nim byc. Ale zawsze jest szansa tylko 1/1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomaranczko wiem ze nie przychodzi zakochanie od razu ;) solka a on wie ze Ci przeszlo juz znowu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Oj pokrecone te zycie uczuciowe ;) Bylo by super gdyby bylo o wiele prosciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham=> on caly czas wie ze chyba nic z tego nie bedzie. Nie jest glupi, ani malolat, takie rzeczy sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
to dobrze ze przynajmniej mu nie robisz nadziei to sie chwali, bo rzadko sie tacy ludzie zdarzaja :) a "moj" mi odpisuje co 5 minut :O i powiedzialam mu ze musze sie z nim umawiac teraz na rozmowy bo ma ich za duzo :P i stwierdzilz e zrobi grafik i mi poswieci dwa wieczory w tygodniu :O i sie mnie pyta czy mi pasuje a ja ze oczywiscie ze moze byc nawet mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
moze on sobie zartuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
hehe ale to bylo wszystko na zarty :P to nie bylo na powaznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaskawy jest....Słonko...szukaj kogos blisko, na miejscu... ten koles powaznie chyba nie mysli o waszej wspolnej przyszlosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×