Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
sokla on zartowal :) ale ja i tak wiem ze on nie mysli powaznie o mnie ;) to on od dluzszego czasu do mnie pisze ostatnio a nie ja do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zarty...uff....ale dowcipniś...Ja jednak uwazam ze z tej mąki chleba nie bedzie, ale moge sie mylic( i chciabym sie mylic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja to chyba za bardzo zazdrosnica jestem :P Bo nie wytrzymalabym ze on gada z jakimis pannami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja tez nie wytrzymuje ale staram sie o tym nie myslec i nie robic mu scen bo bylo juz ich wystarczajaco :O i dziwie sie ze on w ogole jeszcze ze mna gada :O mowie Wam tyle scen mu juz o to zrobilam ze szok :O i bylam zazdrosna o japonke i myslalam ze on ja kocha a jednak nie kochal skoro teraz jest inna ;) a moze gada ze swoimi kolegami a nie z laskami ja mam od razu najgorsze wizje w glowie i sama sie nakrecam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
facet który nie podchodzi poważnie do rzeczy i mieszka tak daleko - to nie ma przyszłości. odległość to jedno ale związki na odległość są możliwe pod warunkiem wyjątkowo mocnego i poważnego zaangażowania w związek z obu stron bo inaczej szkoda czasu i nadziei a ten nie podchodzi poważnie- bo ma za dużo internetowych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tez tak mysle ... ale on nie jest moja wlasnoscia !! nigdy nie powiedzial ze kocha i nic nie obiecal wiec mzoe miec ile chce ;) ja tez mam pelnooooooo internetowych kolegow :P i nawet z jednym sie umowilam na srode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
no to właśnie nie ma raczej co się łudzić - i Ty i On nie pragniecie siebie na tyle mocno... jak komuś na kimś na prawdę mocno zależy to nie ma ochoty na inne kontakty i nawet o tym nie myśli a wyznawanie miłości przez internet też nie jest poważne gdy się kogoś nie spotkało w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
zwiazki na odleglosc to bardzo trudna sprawa. Fakt potrzeba mocnego uczucia,zaufania,cierpliwosci,wytrwalosci itd. Raz mialam taki zwiazke na odleglosc trwal dosc dlugo, zakonczyl sie nie z mojej strony. Powiedzialam ze kochac nie bede na odleglosc juz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
i wiadomo że nie jest własnością ale jak facetowi i kobiecie zależy to inni nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tez tak mysle czytalas caly topik ??? jejku nie znasz go ani mnie wiec nie oceniaj :O nie lubie jak mnie ktos ocenia nie znajc sytuacji :O ja kocham na maxa mimo ze nie widzialam ale widzielismy sie w kamerkach i spedzilismy milion godzin na rozmowie na skype, a to ze gadam z innymi to nie znaczy ze szukam kogos, rozmawiam zeby sie rozwijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
Pomarańcza - bardzo mądrze mówisz. :) Mimo że Wam nie wyszło, to znam wiele par którym się udało - ja obecnie jestem też w takim związku od wrzesnia i obojgu nam na sobie zależy bardzo, mamy też przerwy ale mamy zaufanie do siebie - i także mielismy cieżkie dni, raz on raz ja ale tak nas do siebie ciągnie, że wszystko nie jest ważne tylko to że nam na sobie bardzo zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
czytałam calutki i czytam co dziennie od jakiegoś czasu ale sie nie wypowiadalam do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomplikowane to wszytsko, ja tylko nie chce zebys cierpiala Ja tez kocham... kazdego zranionego serduszka szkoda:o milosc nie wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
to zwracam honor :) u mnie jest naprawde trudna sytuacja co pomarancza moze potwierdzic bo wczoraj rozmawialysmy o tym na gg i zna troche wiecej szczegolow ;) on ma strasznie trudny charakter :( i nie potrafie do niego dotrzec :( a mowie Ci ze juz bylam o wiele ich zazdrosna i to sie konczylo a ja jestem caly czas od sierpnia i to on do mnie pisze caly czas ostatnio a nie ja do niego ;) ale to nie znaczy ze mowie ze cos z tego bedzie bo prawdopodobnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
tez tak mysle----> Ja kocham... i Pan ze skypa nie sa para ;) No ja bylam w takim zwiazku rok i pare miesiecy :) Nie udalo sie niestety ale coz na to poradzic nie z mojej winy. Choc niedlugo mu sie odwidzialo ale ja 2 szansy nie dalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
on jest francuzem i denerwuje cię japoneczka i co chwile jakiś problem bo on pisze i z Toba i z innymi naraz a ja Cie nie oceniam przecież tyle że rzuciłam może inne światło na Wasz związek że on i tak się skończy jak tak będziecie oboje postępować ale wiem jedno że chęci musza być z obu stron nie tylko z Twojej bo wiem że ci zależy (w głębi serca) a on to tylko młody facet który jeszcze poważnie nie myśli o takim trudnym związku bo na odległość to bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
nie są parą ale .......... jest zazdrość i jest uczucie i jest zaangażowanie i wkład czasu a przecież: "czas to najcenniejsza rzecz jaką można ofiarować drugiej osobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja wiem ze jest. I ja sie z tym zgadzam ale On tego nie widzi, upiera sie ze nic nie czuje i to jest najbardziej zakrecone. Nie pozwala dotrzec to tego, nie mozna zrozumiec jego zachowan :O DObranoc Solka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solka dobranoc :) tez tak mysle nawet jak nic z tego nie bedzie to to czego sie nauczylam z nim (chodzi mi o slownictwo francuskie) nie naucze sie z nikim innym :) i to juz mi zaprocentuje na zawsze ;) a poza tym nie uwazam zebym tracila czas z nim ;) on jest bardzo inteligentny i sie od niego wiele ucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę że nie będzie
to na pewno i dużo się nauczysz, ale gdy cztyałam Twoje posty - wiedac że emocjonalnie Cię to jednak pochłania... życzę POWODZENIA:) i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tez tak mysle dziekuje za zyczenia powodzenia :) i masz racje pochlania mnie to emocjonalnie ale to nie znaczy ze trace czas :) on mi wiele razy mowil ze trace z nim czas i to mnie strasznie wkurzalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Najwazniejsze zebys nie cierpiala a reszta jest niewazna. A takie rozmowy miedzynarodowe racja ze rozwijaja :D:D:D z tym masz racje :D Ja poprzez listy,smsy w zwiazku na odleglosc ang szkolilam i nie mialam zastoju z tym jezykiem jaki mam teraz :O Przyjemne z pozytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
dokladnie pomarancza to na pewno nie bedzie strata czasu, bo jestem w kontakcie z francuskim i to zaprocentuje, a od niego sie nauczylam najwiecej z wszystkich moich kontaktow z francuzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja tez uciekam juz spac bo oczy mi sie zamykaja :) Mam nadzieje ze ten w srode okaze sie jakims fajnym gosciem i ze sie umowilas w bezpiecznym miejscu ;) Ja "reala" caly tydzien nie bede widziala. Dzis jakos nie odczuwalam jego braku :O POkrecona jestem:P Dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
dobranoc pomaranczko :) ja z tym co sie umowilam gadalam tylko raz dzis na gg ;) ale co tam przynajmniej sobie nie zrobie zadnego jego obrazu w glowie :) a mam jego nazwisko imie i telefon i umowilam sie w bezpiecznym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
dzien dobry :) ja dzis w dobrym humorze :) od rana slonko widac ;) odwolalam to spotkaniu na jutro :O przestraszylam sie ze w ogole go nie znam :P ale co tam bedzie kto inny :) hehe jakos optymistycznie dzis na wszystko patrze :) pomarancza jak tam Twoje wymyslone problemy :P ?? solka jak samopoczucie ?? Kropeczka odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Moze poklikaj troszke z nim, lepiej go poznasz i wtedy sie umow :) Moje problemy hehe a no wymyslam wymyslam :O Za pewny on dla mnie jest i to o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Niewychowane dziewuszysko ze mnie nawet czesc nie powiedzialam :P 🖐️ hej :D poprawiam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×