Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość r43qr43qr

chciałabym miec wesele w takim miejscu

Polecane posty

Hahahahahahaha :D Dziewczyny jesteście cudowne. Bardzo ładne te zdjęcia :D MAm nadzieję, że przyszłemu wybrankowi któreś się spodobają. To on patrzy najostrzejszym okiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził: - Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć. Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta: - No i jak było? Facet na to: - Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
:) ja tez jestem bardzo wybredna :) bardzo kocham zdjecia i zrezygnowałam na ich rzecz z kamerzysty. moze robie źle, ale wole piekne drogie zdjecia niz kiepawego kamerzyste i kiepawego fotografa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któregoś tam pięknego wieczoru jeździliśmy z kolegami w poszukiwaniu klem, bo samochód nie chciał odpalić. Trafiliśmy w końcu na stację benzynację naszego monopolisty,za kasą urocze dziewczę, więc kolega podchodzi (wiadomo dziewczę to dziewczę) i pyta się: - Są klemy? Pani obsługująca z rozbrajającym uśmiechem również pyta: - Do ląk czy do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehehe A co to klemy:D Ja też zrezygnowałam z kamerzysty na rzecz ładnych zdjęć. Film wiem, że oglądnełabym raz i potem gdzieś by się ta kaseta walała. Poza tym uznaję, że zdjęcia przenoszą chwile, uczucia, piękno a film niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie z wami. Gdybyście miały jakieś pytania lub zdecydowałybyście sie na moje usługi zapraszam serdecznie. Było mi miło was poznać. www.hucznewesele.pl ada@hucznewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super te Wasze lokale
szkoda, że w Opolu nie ma takich pięknych. my robimy tutaj: www.regius.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
scarlett- bardzo fajnie :) natomiast to drugie tez moze nie jest złe. Ale to musiało by byc klimatyczne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
super te waasze...--> nie narzekaj masz piekne miesjce na wesele. Ja mam duzo gorsze. Ale 1) w mojej okolicy nie ma ładnych miejsc, a ja cos juz sie znajdzie to bardzo drogo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczęta , w porownaniu z Waszymi wymarzonymi bądz też zamówionymi salami ,\"moja\" wypada dość blado :) Ale dla mnie ważne przy wyborze tej restauracji było to że mają wyśmienite jedzenie i bardzo dobrze zorganizowaną obsługę. Poza tym szukam pokrowców na krzesła do tej sali a w moim regionie jest to niesamowicie trudne. http://www.roma.sns.pl/gallery.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja sala jest już wogóle w innym stylu bo jest cała w drewnie. Cała będzie jesień więc, żadnych balonów tylko swiece serwetki w jesiennych kolorach i bukiety kwiatów tez jesienne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g46hdf
mnie jednak najbardziej podoba sie 1.fotka zauważcie,ze nie ma tam zbytecznej pompy w wystroju sali, bo sala z pewnością zamowa i niczego nie trzeba doklejac balny byłyby profanacją wszystko jest w delikatnej bieli kwiatów tam widać klasę żebym wiedział, gdzie to jest autorko topiku powoli akceptuję swoją rzeczywisość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g46hdf
miało być sala zamkowa ale to widać i dlatego nie potrzeba już zadnej dekoracji, która miałaby cos udawać i to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
Asega, masz ładna sale. Mi sie podoba :) A co do pokrowców, to wiem jak trudno jest cos znaleźć i jeszcze w rozsądnej cenie... Dlatego ja wypozyczam z Łodzi (jestem spod Wawy). Pani z tej firmy byla tak dobra ze za free mi przysłała 1 pokrowiec żebym zobaczyla i przymierzyła. Pocztą mi przesle pokrowce a potem przyjedzie po nie i sie rozliczymy. polecam http://www.bigscreen.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
okokokokokoko ja tez mam sale w boazerii :o nie podoba mi sie to za bardzo, ale jak ja to mowie jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r43qr43qr---------- Napisz proszę ile płacisz za wypożyczenie pokrowców? Powiedzmy ile za sztukę. Ja będę mieć około 90 gości. Po tym jak wysłałaś mi linka jestem w coraz większej desperacji żeby jednak zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
płace 4zł/ szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×