Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość r43qr43qr

chciałabym miec wesele w takim miejscu

Polecane posty

Ładnie ale jak dla mnie nie na wesele. Wesele to ma być zabawa a nie spotkanie wyższych sfer. Każdy boi się dotknąć coś poruszyć się żeby nie zepsuć pięknej sali. Poza tym krótka sukieneczka młodszej kuzynki czy pistacjowo-zielona sukinia balowa szyta na ilość nie na jakośc cioci Krysi gryzłoby się. A ludzie czuliby się skrępowani. Chyba, że są przyzwyczajeni do przepychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ci sie uda.Przecież piękne wesele w przecudownej scenerii powinno być spełnieniem marzeń a nie tylko jego podobizną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
moze i tak ale tam jets tak pieknie że nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
tez będe miała taki stylowy wystrój i sama sala taka bedzie królewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
az grzech wieszac balony prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
jakie balony? daj spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
kapie złotem , napufane takie jakieś, salon jak u serialowych Carringtonów :P ale - są różne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
nie mam fotek, ale nie będę miała pokrowców białych tylko obite eleganckie krzesła takie stylowe .Kafle wszędzie, poprostu na twój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
patrz juz krytykują. jakbys wkleiła zdjęcie sali gimnastycznej z balonami tez by dowaliły.Nie dogodzisz. Mi sie podoba bo sama chciałam miec na stylowy styl i taki lokal wybrałam a nie zwyczajna restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
ej ty nie musisz mi jechać że na moj styl... Chamska jestes wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g46hdf
ten pierwszy fotosiksuper gdzie to jest? też bym chciała tam meć słub chociaż jeden mam juz z sobą nawet rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
nie wiem gdzie to jest :) znalazlam w necie zdjecie :) ale pewnie nie w naszym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
jka macie jakies fajne zdjecia sal to dajcie popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
chamska? przeciez ja jestem za tobą. Ty masz stylowy styl w sali i ja tez stylowy styl mam wybrany, i gdzie tu chamstwo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g46hdf
jest pięknie i ze smakiem dobry gust jaka stawka złośliwe uwagi ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
a to ty nie bedziesz miała tam wesela? ja myslałam ze będziesz tam miała i ze wklejasz swoją salę jaka chcesz miec i ze jest szansa ze ja będziesz miała. A to tylko marzenia? No ja mam o ty dobrze ze moje marzenia co do takiej styowej sali sie spełniły bedzie podobna, stylowa, elegancka, ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
napisałas tak: "Kafle wszędzie, poprostu na twój styl" i jak mam to odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogadanka
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że ktoś ma rozdwojenie jaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g46hdf
nie w naszym? hmm to coraz mniejsze mam szanse na takie przyjęcie rozwódka unieważnienakościelnego nie mam nawet faceta-potencjalnego faceta na męża teraz mam takie wymagania wobec facetów,że nie wiem, kto się załapie książę z bajki też będzie miał klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
napisałam wyraźnie w temacie: chciałabym miec wesele w takim miejscu a to nie znaczy że mam tam wesele. zamiescilam jeszcze drugie zdjecie miejsca gdzie mi sie podoba, a juz w moją strone lecą oskarżenia. Czytajcie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
no ze bede miała takie kafle, eleganckie , na twój styl, na styl tej sali bo myslałam ze to twoja sala. Kafle takie eleganckie na podłodze, i na suficie tez slicznie jest zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki kobitki mam dla was taki humorek Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle. Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni. Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch. Zdenerwowany bierze \"pałę\" zza drzwi i wali nią w kołdrę. Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić. Wchodzi patrzy a tam siedzi jego żona i czyta pismo i mówi: Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieje że już się przywitałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
do g46hdf nie martw sie, życie nie zawsze jest takie jak zamarzymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam przeszkadzam tymi kawałkami to krzycznie !!! Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małżonka robi mężowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. - Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąż. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r43qr43qr
ej ty, no to sorry, zrozumiałam że krytykujesz to drugie zdjecie bo tam są kafle na suficie :) przepraszam :) fajny kawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×