Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć też jestem z krakowa mieszkam w krowodrzy, są jakieś dziewczyny z tych rejonów? ja rodziłam w ujastku i bylam bardzo zadowolona pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaMani :) a dziękuje u nas leci pomału.. Leoś już łobuz jakich mało.. własnie cwiczy chodzenie.. Aura już zaczeła 4 rok.. a z nowości to już 5 miesiąc mieszkamy na wsi :) a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka mila83
witam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka mila83
zapraszam do pogawedki o dzieciakach moja corcia wlasnie idzie do zlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mieszkam w okolicach parku wodnego mam 20m łobuza w domu chętnie poznam jakąś mame do pogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka mila83
czy jest jakas mama ktora oddaje dziecko do zlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaBar70
Witam. Jestem nową mamą. Chętnie poznam się z innymi mamami. Mam 40 lat, a mój najmłodszy maluszek ma 2 i pół roku. Mieszkam w śródmieściu. Pozdrawiam. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaBar70
Hej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evoludek1
Witam wszystkie mamy, Ja tez jestem z krakowa, mam 7 miesiecznego synka! Chetnie sie tutaj dolacze :) Kropka ja jestem z pradnika bialego to blisko krowodrzy, moze kiedys wspolny spacer po parku krowoderskim lub bialopradnickim? Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evoludek1
Mam nadzieje, ze ten topik nie umieraaaaaa i uda nam sie tu nawiazac jakies kontakty, ja chetnie pogadam, czekam na odzew mam z krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tats
Witam mamy. Mam nadzieję, że jest nas tu więcej. Mój synek ma 26 miesięcy i mało okazji do spotkań z innymi dziećmi. Może są tu jakieś mamy chętne do zorganizowania grup zabawowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka D.
Witam, moj synek kończy 5 msc i jak tylko nastaną cieplejsze dni chetnie spotkam się z mamami z Krakowa. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacje dla dzieci w Krakowie
Zapraszamy na zajęcia przedpołudniowe oraz warsztaty artystyczne dzieci w wieku wczesnoszkolnym! Codziennie będziemy spotykać się z profesjonalnymi animatorami zabaw i pedagogami, wspólnie bawić się i spędzać twórczo czas! Więcej informacji na stronach internetowych oraz pod numerem telefonu. Dowiedz się więcej i dołącz do nas. Pracujemy w kameralnych grupach, w bardzo przyjacielskiej atmosferze, w centrum Starego Miasta. Kontakt: farafka@gazeta.pl Iza - tel. 602 424 676 ul. Mikołajska 2, Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwiadomaMama
Po raz pierwszy w Krakowie! Świadoma Mama intymnie - łamiemy kobiece tabu. Bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów adresowane do kobiet w ciąży i obecnych Mam - "Świadoma Mam intymnie" już 21.03.2013 w Krakowie! Spotkanie poprowadzi znana mama, aktorka Paulina Holtz, która zada pytania specjalistom, a także podzieli się własnymi doświadczeniami macierzyństwa. Podczas warsztatów poruszone zostaną tematy intymne, które często znajdujące się jeszcze w sferze tabu. Seksualności w okresie ciąży i tuż po niej, dbanie o zdrowie intymne oraz kwestie dotyczące badań prenatalnych, to tylko część tematów, które poruszą eksperci. W programie: * Porady ekspertów: - ginekologa - dietetyka - położnej * sesja zdjęciowa, * quizy edukacyjne, * loteria z nagrodami * zestawy upominkowe dla wszystkich uczestniczek! Zapisy: www.SwiadomaMama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku prowadzoną przez Was działalnością, pragniemy przedstawić Państwu możliwość uzyskania wsparcia finansowego pochodzącego z Unii Europejskiej, na rozwój działalności związanej z prowadzeniem żłobków oraz klubów dziecięcych. Obecnie w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Działanie 6.4 Infrastruktura opieki nad dziećmi do lat 3, istnieje możliwość pozyskania 75% dofinansowania na prace związane z budową modernizacją, ulepszeniem, remontem, rozbudową infrastruktury opieki nad dziećmi do lat 3, czyli żłobków oraz klubów dziecięcych i/lub zakupu wyposażenia tych obiektów (wszelkie instalacje, meble, zabawki, pomoce edukacyjne). Minimalna kwota wsparcia dla projektu wynosi 50 000,00 PLN (zatem minimalny koszt całej inwestycji to 62 500,00 PLN). Maksymalna kwota wsparcia dla projektu wynosi 800 000,00 PLN (zatem minimalny koszt całej inwestycji to 1 000 000,00 PLN). Nabór wniosków trwa do 31 grudnia 2013 r. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem 75% dofinansowania na realizację opisanego powyżej przedsięwzięcia, zachęcamy do kontaktu w celu zdobycia szczegółowych informacji. www.dotacje-unijne.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link. Chcę zbadać czy kobiety są świadome swoich praw i jak przestrzegane są te prawa w stosunku do kobiet ciężarnych i rodzących! Gorąco zachęcam!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra kosmetolog
Manicure z dojazdem dla Mam :) Witam Was dziewczynki serdecznie! Mam na imię Ola jestem kosmetologiem. Praca przy dłoniach jest moją pasją, chętnie polepszę Wasz humor i pomaluję Wam paznokcie, a dla relaksu wymasuję Wasze dłonie, służę również swoją osobą jeżeli chodzi o wyżalenie się/luźną rozmowę :))) Kosz to około 50 zł manicure hybrydowy lub japoński (leczniczy), 30 zł manicure zwykły Na życzenie podejmę się fantazyjnych wzorków Zapraszam i zostawiam swój telefon kontaktowy 782 072 138 Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowy Dwór
Zapraszamy do nas wszystkie mamy (tatusiów również) wraz z pociechami na bezpłatne warsztaty. Cykl spotkań pt. Akademia Małego Kucharza i Cukiernika ma na celu wprowadzenie dzieci do kulinarnego świata. Warsztaty odbywają się co niedzielę w godz. 14-17 w Chochołowym Dworze w Jerzmanowicach k. Krakowa. Więcej informacji: www.chochlolowydwor.pl/warsztaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małopolski Ogród Sztukli
Drodzy Rodzice, Droga Mamo i Drogi Tato! Małopolski Ogród Sztuki serdecznie zaprasza 6 kwietnia 2014 roku o godz. 11 na GUGU BLUES - koncert dla rodzin z dziećmi w wieku 0-3 roku życia i kobiet w ciąży. Koncerty „Zakręcalni” to spotkania Maluchów w atmosferze swobody z „żywą” muzyką instrumentalną i wokalną. Wraz z „Zakręcalnią” wystąpi tym razem zespół Levi! Więcej informacji na stronie: http://www.mos.art.pl/spektakl/pl/477/gugu-blues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi21
Hej, czy są tu jakieś świeżutkie mamy lub oczekujące na Maluszka?? Jestem z Krakowa i chętnie poznam nowe koleżanki:-) termin porodu mam na 24 kwietnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula870
Hej jestem z Krakowa mam dwóch synów jeden 7 lat a drugi 7miesięcy też bym chętnie pogadała z innymi mamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) chciałabym poruszyć trochę inny temat, a mianowicie czy znacie jakieś fajne miejsca gdzie organizowane są zajęcia dla dzieciaków? Szukam dla swojego malucha jakieś fajne kreatywne zajęcia...Ostatnio znalazłam ofertę Leader School Kraków Bieńczyce, że organizują warsztaty krawieckie podczas których dzieci od 7 roku życia będą szyły ozdoby świąteczne. Te warsztaty są 19 grudnia od 14-19. Całkiem ciekawa propozycja. Mamy piszcie, czy znacie coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetlica Pijarów
Jeśli któraś z Mam potrzebuję chwilki wytchnienia, polecamy świetlicę na ul. Pijarskiej 2, działamy od pon-pt w godzinach 14-19, to Ty ustalasz godziny, kiedy Twoje dziecko będzie bawić się u nas:) We wtorki mamy darmowe zajęcia teneczne (zumbę) z instruktorką, w środy darmowy basen z opiekunem-ratownikiem, ostatnio nowością jest mini kurs języka migowego. Mamy dwie wychowawczynie pedagoszki, jedną wychowawczynię psycholożkę. Dzieci, które do nas przychodzą są w wieku szkoły podstawowej. Zapewniamy ciepły posiłek i pomoc w nauce:) Mamy mnóstwo wycieczek (darmowych), możecie sprawdzić na naszym FB, gdzie już byliśmy : https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-SOS-Pijarzy-Krak%C3%B3w-1504145333199572/?ref=hl NOWOŚCIĄ jest możliwość zorganizowania w soboty od 9-16 urodzin, mini kina, czy po prostu spotkania dzieci - udostępniamy salę, piłkarzyki, stół do ping ponga, rzutnik ... oczywiście wychowawca w tym czasie czuwa nad Dziećmi:) sobota również za darmo:) Sprawdź i opowiedz o nas innym Mamą z Krakowa i okolic. Pozdrawiamy, Panie Wychowawczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Filmowe Kraków - Creative Arts Center zaprasza na jedyne w swoim rodzaju warsztaty filmowe dla najmłodszych w trakcie których rodzice wraz z dziećmi pod okiem doświadczonych filmowców wykreują plan filmowy! Rezultatem wspólnej pracy będzie wyjątkowy materiał wideo, który zostanie wyświetlony na ekranie kinowym. Do udziału w warsztatach zapraszamy całe rodziny. W trakcie warsztatów rodzice wraz ze swoimi pociechami napiszą krótki scenariusz, a później - jeżeli będą mieć na to ochotę - wraz z dziećmi zagrają główne role w swoim filmie. Efektem końcowym będzie pamiątkowy film, którego premiera odbędzie się na dużym ekranie (8 x 3 m). Co więcej, film zostanie przesłany do uczestników warsztatów drogą mailową i już na zawsze będzie niezapomnianą pamiątką z Dnia Dziecka w Centrum Filmowym Kraków! - nauka i zabawa dla dzieci i rodziców - nauka podstaw techniki filmowej - pokaz różnych technik makijażu filmowego - realizacja własnego filmu i jego projekcja Koszt: rodzina 2+1 / 40 zł rodzina 2+2 / 50 zł [warsztaty dla dzieci powyżej 4 lat] Zapisy / kontakt http://filmowykrakow.pl/events/dzien-dziecka-warsztaty-filmowe-dla-dzieci-rodzicow/ / + 48 572 508 558 Kiedy: 3 czerwca 2017 Miejsce: Centrum Filmowe Kraków, ul. Lipowa 7, Kraków Uwaga: ilośc miejsc ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam kilkumiesięczne dziecko i w sumie z d**y ze mnie ekspert. ALE w żaden sposób mnie to nie powstrzyma przed udzieleniem kilku rad przyszłym mamom. Bo czy przypadkiem mama nie jest ekspertem w każdej dziedzinie życia? Kiedy urodziłam dziecko wielu rzeczy nie wiedziałam, a szkoda bo byłoby mi łatwiej, ale Ty?! Ty masz mnie. Ty będziesz wiedziała. Na mnie możesz liczyć..." https://www.facebook.com/events/451525825205134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×