Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Zdaje sobie sprawe z tego,że te wymiary są plus minus anie idealne. Jednak jeżeli Antoś dwa tygodnie temu ważył 3,800 więc logicznie myśląc On w tym momencie jest większy. Moja ginekolog powiedziała, że do porodu może ważyć około 4 kg lub więcej, dlatego myśle o cesarce. Gdyby miał ważyć tylko 3,800 to tylko naturalny poród ale ja zdaję sobie sprawe, że może ważyć więcej dlatego zastanawiam się nad cesarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi 🌼 gratuluje. cudne malenstwo :) Gdzie rodzilas? w jakim szpitalu i czy ejstes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi gratulacje ❤️ Antoś jest prześliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siemiradzkiego i jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjna kobita odbierała poród i wogóle opieka numer jeden moim zdaniem. Napisze coś więcej jutro, bo padam już z nóg. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych, W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgody Z okazji Wielkiej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Ci duszę radością Czegóż jeszcze Ci życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancha w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jestem padnięta kompletnie i nie chce już do pracy chodzic:(:(:(:(:( i chce miec sprzątaczkę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ha ha to jak już jakąś znajdziesz to zapytaj czy by u mnie nie chciała posprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa donn a ty nic nie powiedzialas!!!! 🌼 gratulacje!!! teraz to musimy się spotkac i sobie pogadac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę się spotkac, mimo,ze w przeciwienstwie do Was usiłuję się pozbyc brzucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MaMani 🌻 Kiedyś bardzo często uczeszczałam na ten topik, i żyło mu sie całkiem nieźle. A teraz hmmm??? Jesteś z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka to ja mieszkam bardzo blisko :) a w ktorych bronowicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to blizej azorów :D ja mieszkam w Toniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miejsca do spacerków masz bardzo dużo. I pewnie mieszkasz w domku o czym ja marze. A właśnie a propo spacerków to ja właśnie czekam jak moja Oliwka się obudzi i lecimy do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech z tymi spacerami to nie tak fajnie bo nie ma chodników... piaskownice musze wlasnie malej nabyc :) Mieszkam w domu i ma to swoje plusy i minusy :) Moja mama i tesciowie mieszkają na azorach wiec jak moja mała wyzdrowieje mozemy sie umówic na spacerek :) w koncu z azorów na rydla to rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie rzut beretem. Mój mąż ma babcię na Azorach. Super pomysł ze spotkaniem, moja Oliwka jak widzi dzieci to dosłownie piszczy z zachwytu. A tak w ogóle to mam na imie monika i mam 28 latek Oliwcia moja coreczka urodziła sie 30 września 2006r. A w którym szpitalu rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem paulina mam 22 lata a moja Marysia ( mówimy na nią Mania) urodzilą sie w kwietniu 2007 czyli ma 13 miesiecy :) rodziłam w narutowicza. Teraz mam termina na sierpien/wrzesien... i nie wiem któy szpital wybrać. A ty gdzie rodzilas? Mozesz jakis spzital polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×