Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Ja też rodziłam w Narutowiczu. Jestem strasznie zadowolona z tego szpitala i drugie dziecko kiedyś tez na pewno tam będe rodziła. Miałam tam swojego lekarza, który odbierał mój poród, także wszystko było super. A ty nie jesteś zadowolona z Narutowicza? A ty już drugi dzidziuś? Szybciutko. Chociaż przyznam szczerze, że ja też bym już chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle sie napisalam i sie nie dodalo. wkurza mnie ta kafe wrr... ja teraz chodze do drzewickiego i tez sie zastanawiam nad narutowicza bo najblizej jest... ale nie bylam specjalnie zadowolona ostatnio... moze dlatego ze nie mialąm lekarza ze spzitala a moze dlatego ze swieta byly i personelowi sie nic nie chcialo... a co do maluszka to tak sobie wymyslilismy ze odchowamy 2 naraz :) wiem juz ze synus teraz bedzie :) a ty do jakiego lekarza chodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do doktora Jędrzejowskiego. Przefantastyczny facet. U tego całego Drzewieckiego byłam na swojej pierwszej wizycie zaraz po zrobieniu testu w przychodni na Pachońskiego i to była moja ostatnia wizyta u niego. Wywarł na mnie złe wrażenie i chyba poniekąd słusznie bo jak leżałam na patologii ciąży to dziewczyny też na niego psioczyły strasznie. A masz może gg będzie nam prościej rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka ja chodzilam w 1 ciazy do jedrzejowskiego ale tylko 3 razy bylam i tez mi sie mily wydal a drzewicki... fajny z niego czlowiek. zabawny mily jak ma czas to pogada pozartuje... ale mam wrazenie ze wiecej wiem o ciazy i porodzie niz on :D:D moje gg 7193127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) o Mooniczka powróciła :) co tam u Ciebie?? hej MaMani:).. jak ty sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Donn. A no powróciłam na stare śmieci. Wieczorkiem napiszę coś więcej bo teraz nie bardzo mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Donn. A no powróciłam na stare śmieci. Wieczorkiem napiszę coś więcej bo teraz nie bardzo mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jest tu jeszcze kto?? MaMani co u ciebie?? Doris, Kika!!!!! Mooniczka a u ciebie co słychać?? Meggi!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1906
Hej ja tez z Krk naszego cudownego miasta jestem w 31 tyg mam pytanie gdzie rodzilyscie i jak wam ro poszlo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka1906 >> ja na Ujastku.. nie było źle.. ale teraz nie wiem gdzie sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don ja wlasnie chodzilam do szkoly rodzenia na ujastek bardzo ale to bardzo mi sie podobalo Mam zamiar rodzic na Ujastku wlasnie wiekszosc opini na temat szpitala jest poytywna ale niestety znalazly sie ze tez negatywne No ale nie wszystkim sie dogodzi wiec zaden szpital w 100% nie bedzie mial pozytywnej opini heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka >> też chodziłam tam do szkoły rodzenia..a z opiniami już tak jest ja byłam zadowolona bardzo.. a koleżanka wręcz przeciwnie... a masz lekarza z ujastka albo może położną ?? bo wydaje mi sie że lepiej mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja chodze do pana doktora Szaranca On nie jest tam lekarzem ale kirownikiem NZOZ niesty teraz zachorowal wiec bylam zmuszona isc do innego lekarza mam nadzieje ze ppredko wroci Polozna mam zamiar wybajac od znajomej dostalam telefon do podobno bardzo dobrej poloznej z ujastka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też jestem z krakowa. I też zastanawiam się nad Ujastkiem bo moja lekarka tam pracuje, ale na stronie "rodzić po ludzku" opinie dziewczyn skutecznie zniechęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do dr Duniec- Kamińskiej też jest z ujastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale i tak najważniejsza jest położna. To ona jest podczas całego porodu i to przede wszystkim od niej zależy co i jak się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 >> do porodu to tak.. chociaż ja będe mieć cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 >> też na ujastku?? ja rodziłam u leszyńskiego .. przynajmniej próbowałam i on teżmi cc robił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Krakowa .. narazie nedługo może będe z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Krk ale za niedługo będę z okolic:D A mój lekarz ma coś z nerkami i ok 2 tyg temu przepisałam się do innej ginekolog mam nadzieję że W Szaraniec wróci za niedługo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllllllka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×