Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn: Poczte sprawdzałam. Zdjęcia super. :) Bedziemy jutro ale nie wiem o której dam Ci znać :) Wczoraj przyszła lampa i musiałam reklamować. Ja to mam pecha. Pomylili zamówienia. Dostałam lampe kogoś innego :) T mój był w końcu u lekarza i wszytko ok. Jutro Ci opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lampami lipa ... a chłopu twojemu to przylać trzeba... jeszcze by trza było przeżywać jakby nie poszedł a tu wszystko dobrze ....uffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Zmiany są ale nie bedzie operowany bedzie miał kuracje lekami :) To co u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani: Przeczytałam Twoją historie na wrześniówkach. Ja bym z miejsca zmieniła lekarza i jeszcze skarge złozyła tam gdzie trzeba. Ja w pierwszej ciąży zmieniła lekarza w 7 miesiącu bo powiedział mi ze moje dziecko przy po rodzie umrze jak nie bede zążywac antybiotyku tego co mi dał bo mam bakterie która powoduje zapalenie płuc a to jest duzy odsetek umierlaności. Zaznaczam ze był to antybiotyk który uszkadza układ kostny płodu. Trafiłam do dr Olszańskiej której zaufałam i nie zażywałam tego antybiotyku. Natalka urodziła sie po terminie. Zdrowa i dostała 10 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika a czy ona przyjmuje panstwowo? dzownilam na ujastek do pana dr ktory akuat teraz przyjmuje to mi powiedzial ze moja pani dr jest bardzo dobra lekarka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani: Nie wiem czy przyjmuje państwowo ja chodze prywatnie. Dobra lekarka............!!!!!! Sorry ale no coments. Ja bym skonsultowała to z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja chodze do Jaworowskiego z ujastka... przyjmuje prywatnie na centrum A i tak jak Kika jestem bardzo zadowolona... a o co chodzi z tym twoim lekarzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani>> przeczytałam na wrześnówkach... i wkurw....sie lekoo... co za baba..normalnie szok...nie no nic tylko jej wyciąć.... ten mój doktorek przyjmuje w czwartki i wtorki.. jest do niego cała chmara babek zawsze i niestety nie da sie na godzine umówić... ale lekarz jest spoko... z Kiki i Doris opowieści wiem że ta ich lekarka też dobra.... i najlepiej to nigdy więcej nie chodź do przychodni!! ja nie chodze bo to jak oni tam ludzi traktuja to jest skandal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Co tam u Was ,jak dzieicaczki? Donn: Natalka po wczorajszym spotkaniu z Aurorą miała tyle energi że poszła spać po 22 :) Nieźle nie :) A i zostaje z nami napewno przyszły tydzień. Prawdopodobnie bede miec poniedziałek wolny wiec zapraszmy do nas. Zdzwonimy sie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dziewczyny poszlam do innego lekarza- tez do przychodni ale ten jest zupelnie inny. Ten lekarz byl przy moim pierwszym porodzie. Naprawde poczulam sie tak jakby mu zalezalo na tym zeby moje malenstwo bylo zdrowe. wyslal mnie na jakies dokladne usg, wypisal ze na cito bo tam sie czeka ponad miesiac a jak powiedzialam w rejestracji od jakiego pana dr to mam miejsce na 29 stycznia :D:D Niestety nie pracuje w ujastku... ale narazie to nie istotne. teraz tylko wazne zeby z maluszkiem bylo ok a o porodzie bede myslala za kilka miesiecy :) my wlasnie wstalysmy niedawno :D:D Mania wczoraj nie poszla spac w dzien ( spala tylko raz przed poludniem) bo pojechalismy do mojej mamy i miala moc wrazen i nie chcialą zasnac wiec jak tylko wrocilimy to padlą i dospala do 9.30 ciągiem :D:D:D Teraz tez jest mega grzeczna :D:D a ja bym jeszcze troszke pospala :D:D a najlepiej tak caly dziec :P:D:D:D Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak puściutko?? MaMani>>co tam u ciebie??? Kika>> o której Naalka ci poszła spać??? bo Aura zaraz po 20 a ja razem z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczyny chcialam zapytac jaki rozmiar bucików nosza wasze dzieci? moja ciocia zamknela sklep z obówiem dla dzieci i zostalo jej sporo bucikow- takich niefirmowych ale bardzo ladnych i bartka i z eldam i chce sprzedac za 60 zl ( te bartek i eldam) ale trzeba przyjsc i zmierzyc. Jakbyscie byly zainteresowane to dajcie znac. a ja sie czuje znów xle. Maniula daje w dupke... zolza z niej straszna... nauczyla sie mówic "mama" i powtarza praktycznie non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don to jak sprawdze czy cos fajnego bylo na 25 to ci dam znac i najwyzej sobie wpadniej obejzec i zmierzyc... cos mi sie przypomina ze byly przesliczne klapeczko-sandalki z bartka na 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania: Sprawdz prosze czy nie ma coś na 24 :) Z góry dziekuje :) Donn: Dam znać napewno jak po wizycie u gina :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani >> popatrz na 26 bo 25 na lato to mogą być małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn popatrz sobie na te buciki jak ci sie jakies spodobaja to mozebys podeszla ze mna i je zmierzyla malej? jest jeszcze pelno tenisówek na 25-26 slicznych i takich sandałków leciuskich na lato tanszych tak za 8-10 zl www.bucikidladzieci.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani>> my narazie z Auruska chore.. mam nadzieje że wszystkiego nie wykupią zanim wyzdrowiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn narazie poszly tylko 4 pary... poiwiem ci ze te klapeczko sandalki z eldam sa cudne te w kwiatuszki niebieskie :) jak wyzdrowiejecie to dajcie znac :) a na co chorujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie nic nowego. Nadal jestem w ciąży i poród zbliża się wielkimi krokami. Szczerze zastanawiam się nad cesarką. Dwa tygodnie temu z USG wyszło, że mój Synuś waży już 3,800. Wiadomo, że te wymiary nie sa idealne ale są zbliżone, więc moja Kruszynka na pewno jest duża. Nie wiem czy dam sobie rade, dlatego myśle nad cesarką. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kika jak sie czujesz? donn co z tymi bucikami? meggi ja tam na temat cc nic nie wiem procz tego ze bym nie chciala :) Mi tez móili ze Mania moze byc duza itd... a wazyla 3040... Ta waga z usg jest niemiarodajna to raz a dwa to rodza sie duzo wieksze dzieci niż 3,800 :D:D:D:D ale oczywiscie to twoj wybór :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×