Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zapach Orientu

Akademia Tańca w Poznaniu - był ktoś na kursie tańca?

Polecane posty

proszę o opinie osób, które chodziły do akademii tańca w poznnaniu i czy naprawdę się czegoś nauczyły w ciągu 2 miesięcy ;) zwłaszcza jeśli chodzi o taniec LATIONO SOLO albo TANIEC BRZUCHA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tekst z ich strony internetowej >>„Nie mogę regularnie uczestniczyć w zajęciach. Co zrobić?\" Jeśli Twoja absencja na zajęciach nie będzie większa niż kilka lekcji z rzędu, nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskazuje chyba na to, że nie wiele można się nauczyc, a raczej przez 3 tyg. uczymy się tego samego :O (bo zajęcia raz w tyg.) a wolałabym jednak z lekcji na lekcję coraz to nowsze rzeczy poznawać... ćwiczyć to ja będę w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkawoj
witam,ja chodze na salse solo dla pan i na taniec brzucha, salsa solo wedlug mnie jest prowadzona profesjonalnie,technika jest dokladnie wytlumaczona i mozna sie podstawowych krokow nauczyc w ciagu 8 lekcji,nie wiem jak to wyjdzie jak bede chciala tego uzyc do tanca w parze ale nie po to uczeszczam na te zajecia,po prostu lubie tanczyc i dobrze sie bawie,natomiast jesli chodzi o taniec brzucha to nie jestem zadowolona, poniewaz jak bylo zastepstwo dopiero zaczelismy uczyc sie techniki, w tancu brzucha nie tylko kroki sa wazne ale tez elastyczne cialo ktore trzeba wycwiczyc, a tego nie zapewnia prowadzaca ten kurs.takze nie polecam,czy moze ktos wie gdzie jeszcze w Poznaniu sa kursy tanca brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tańca brzucha uczę się z filmików ściagnietych z You tube :P i eMula ;) wolno mi to idzie ale jakis mini postep chyba zrobiłam :P i też zauważyłam, że żeby dobrze to wszytko wychodziło to przydałoby się rozciaganie i joga ;) wyrobienie mięsni brzucha... a nie znasz może kogoś kto chodzi na latino solo? a na tańcu brzucha czego dokładnie się nauczyliście? skoro na zastepstwie dopiero była technika to czego uczyliscie się normalnie z instrutorką? :) mogłabys cos powiedzieć o tej technice?:P (jesli da sie to opisac) tu jest jeszcze tańce brzucha w poznaniu :) http://www.taniecjawor.pl/index.php/a/2/b/4/id_kurs/10 http://www.tancerze.pl/ aneczkawoj - a byłaś kiedyś w Muchos Potatos? :) bo tam uczą salsy za free:) w pon-podstawy, środa-sredniozaawansowany, niedz.-zaawansowany:) jesli byłas to napisz jaka różnica w programie? :) czy zbliżona czy zupełnie cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkawoj
chodzi o to ze kobieta ktora nas uczy pokazala nam moze 50% tego co jest najwazniejsze w tancu brzucha,np w ogole nie pokazala jak poruszac rekoma,tego sie nie robi tak jak sie chce,ja tez tak szybko nie chwytam krokow i figur,potrzebuje zeby ktos mi dokladnie pokazal po kolei etapami kazda figure,nawet ruchy dlonmi maja swoja technike,wlasnie tego nie ma na tym kursie,ja tez ucze sie z filmow ale nie jestem pojetna i wole na zywo.poza tym robilam wszystko tak jak pokazywala nam instruktorka ale nie wygladalo to tak jak tancza tancerki,dopiero teraz po tym zastepstwie wiem dlaczego,ta kobieta ktora miala zastepstwo powiedziala nam ze taniec brzucha nie jest tancem brzucha czy bioder ale tancem nadgarstkow,bo przeciez niektore tancerki maja zakryte brzuchy,musze przyznac ze sie zgadzam,rece ,dlonie nadaja temu tancowi lekkosci... jesli chodzi o latino to nie wiem,natomiast darmowe lekcje w muchos to sa chyba w parach?a ja nie mam partnera,poza tym nie lubie salsy w parach bo jest za duzo obrotow,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tańcem brzucha w Poznaniu ciężko. W Akademii Tańca tańczyłam jak jeszcze uczyła Nikolett. Ale odkąd wyjechała i zastąpił ją ktoś inny jest gorzej. Poza tym są jeszcze zajęcia z Eleną. W różnych miejscach Poznania. tel do asystentki: 508-634-185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak weszłam na chwilę do muchos to cały parkiet tańczył solo :) więc nie wiem jak to jest :) wszyscy juz umieli :) a potem ich widziałam w parach.. a co do tańca brzucha to nie wiem do jakiej szkoły sie zapisac 😭 a jak sie nazywa ta kobieta z którą mieliście zastepstwo i jak ta co ma z wami normanie zajęcia? może jest szansa żeby zmienic nauczyciela? :P a może ona wam pokazuje same podstawy? może każdy musi od tego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nayateneri - a co myślisz o tych szkołach co linki podałam wyżej? Słyszałaś coś o nich? Ta Elena - fajna? :) Masz jakieś strony godne polecenia w necie? :) moga być zagraniczne ;) albo jakieś filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki różne znajdziesz na moim blogu www.blancari.blox.pl Elena daje dobry fizyczny trening, ale niestety klimat mało arabski :( poza tym tancerki mają forum, na którym jest mnóstwo informacji http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29390 W Poznaniu odbywają się też warsztaty z Donyą z Bydgoszczy, ale ostatnio zostały czasowo przerwane z powodu kontuzji instruktorki. Ale myślę, że niebawem powrócą, bo Donya jest świetna. Link do jej szkoły Salam u mnie na blogu. Ewentualnie napisz do mnie po szczegóły: quintafalsa@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia333
Hej dziewczyny ja musze powiedziec ze bylam na kursie w metrum i odradzam, bo ta Pani co uczy to sama by musiala sie doszkolic, to jakas sciema, przenioslam sie do akademii tanca i odrazu czuc roznice nauczylam sie o wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh pewnie taniec brzucha.... to to teraz zdania zostały podzielone :) bo jedna z was pisze, że w akademi tańca kiepsko a druga, ze ok :) może napiszecie kto was uczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzia - a w metrum prowadziła Małgorzata Wieczorek? ona tak kiepsko prowadziła? Bo na ich stronce pisze, że to ona prowadzi zajęcia \"Zajęcia prowadzić będzie wybitny specjalista BELLY DANCE Małgorzata Wieczorek, trener mistrzów Polski BELLY DANCE 2006 roku.\" -> myslałam, że to jakaś specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia333
no tak chodzilo mi o taniec brzucha, nie chce krytykowac nikogo, ale w metrum jest kiepsko. A na stronie to moze sobie pisacco chce, co innego jest na zywo. Zreszta z tego co mi wiadomo to Wieczorek sama uczy sie bollywood i tanca brzucha od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkawoj
jak ktos ma porownanie to wiadomo ze wybierze lepszy dla siebie wariant,ja w metrum sie nie uczylam,normalnie zajecia w akademii tanca prowadzi RAda,zastepstwo miala Samira,dla mnie i innych dziewczyn Samira byla lepsza,pokazala nam o wiele wiecej,Luzzia co o tym myslisz?bylas na zajeciach z Samira? w akademii zaczynalam od podstaw,mysle ze za szybko Rada zaczela nam pokazywac trudniejsze kroki,wg mnie to bardzo trudny taniec i 4 m-ce na podstawy to chyba troche za malo,wiem ze powinnam cwiczyc w domu moze,wydaje mi sie ze Rada wlasnie tak mysli ze dziewczyny cwicza w domu,ja bardzo malo,uwazam ze zajecia sa po to zeby sie nauczyc,sprobuj zapisac sie do akademi, mozesz przez miesiac pochodzic i to sprawdzic, wydaje mi sie rowniez ze kazda tancerka ma swoj styl nauczania,a mi bardziej odpowiadal styl Samiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... czyli Samira uczyła szybciej a Rada wolniej? :) bo mi właśnie zależy na tym, żeby się szybciej nauczyc :) bo wim, że ćwiczyć to co było na lekcji to bedę w domu ;) z drugiej strony zależy mi , żeby dokładnie mi pokazano technicznie te wszystkie ruchy :) żebym załapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudafarbowana
ja byłam na kursie tańca brzucha w nowej szkole - babilądzie na Bukowskiej. bardzo fajskie miejsce:) a na miejscu odkryłam coś jeszcze innego: kurs tańca dla singli hehe:) ale to już inna historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , ze w Poznaniu kursy tanca brzucha prowadzi szkola tanca Jawor na dozynkowej. Zajecia 4x60 minut w miesiacu, cena 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może jak wygląda nauka tańca brzucha w szkole tańca Jawor? Chce się tam wybrać na kurs, bo lekcje są tam stosunkowo tanie, ale wolę rzecz jasna najpierw się czegoś dowiedzieć.Czy ktoś może polecić tę szkołę, czy może odradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zrażajcie się do wolnego tempa na tb. Pierwsze pół roku to szlifowanie podstawowych kroków, ruchów rąk, ale głownie koordynacji i izolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na warsztaty tańca brzucha z Samirą we Fraktalach w Luboniu k/Poznania. Zajęcia są jednorazowe w sobotę 24 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) W Akademii Tańca uczy teraz łada Toulik i jest naprawdę świetnie. To prawdziwa profesjonalistka:) Możecie nawet wykupić na 1 lekcję, żeby zobaczyć jak prowadzi. O ile mnie pamięć nie myli to chyba kosztuje ok 30 zł. Wiem, że trzeba się tam najpierw zapisać. Można np. napisać maila. Ja chodzę już 3 miesiące w każdą niedzielę i jestem zadowolona:) Link to: www.akademia-tanca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek00
ta twoja \"profesjonalistka\" zdaje się nie ma uprawnień do nauczania, więc nie dziwię się że już nie pracuje w akademii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
Ona stamtąd nie odeszła tylko została wykopana jak to się mówi \"na zbity pysk\" to tak gwoli jasności, a Ty jak jesteś jej chłopakiem i pozycjonerem strony to przyznaj się do tego i nie zaśmiecaj internetu. To jest forum o tańcu brzucha jakbyś doczytał. Nic nie wiem na temat tego, zeby ona uczyła tańca brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
wystarczy wybrać po lewej stronie "członkowie wspierający" i wybrać "wielkopolskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia333
Hej Kuba007 , nie wiedzialam ze chlopacy tez chodza na taniec brzucha, gratulacje. Nie slyszalam tez zeby do Aadmeii chodzil jakis chlopak. Widac mamy tu jakiegos desperata, pozdrawiam i zycze sukcesow....ach juz rozumiem wiec jestes chlopakiem tej dziewczyny, ale to nie ten adres, tu omawiamy taniec brzucha jakbys nie zauwazyl, a takie reklamy mozesz pisac gdzie indziej. Zreszta co to za brudna kokurencja, musisz sie jeszcze duzo nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoruaki
A wie ktoś, czy wszystkie szkoły tańca po ukończeniu gwarantują jakiś dyplom albo papier?Jak nie, to czy wiecie w których tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×