Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

Kurcze nie potrafie sie z nikim zwiazac na dluzej

Polecane posty

Martisha** ważne są też : wyobraźnia i spontaniczność :) wtedy robi się ciekawie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
a od ilu lat nie mozesz sie zakochac???Bo ja czekalam 5 lat na uczucie, do wszystkich znajomosci podchodzilam dosyc sceptycznie, bo tez ciagle mialam "pecha" ,a mozde podswiadomie dokonywalam zlych wyborow, za to teraz wiem, co to znaczy kochac i byc kochanym :) Cierpliwosci, przyjdzie pora i na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outsider moe zycie to spontan, takze mi tego powtarzac nie musisz;) nareszcie jakas optymisic wypowiedz:D no u mnie to mniej niz 5 lat wiec moze mam szanse:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska - 27 - latek - juz
czesto kobity maja tak ze same nie wiedza czego chca. nie potrafia docenic normalnego chlopa za to maja jakies niewiadomo jakie wymagania i kreuja sobie w glowie obraz jakiegos maczo. Potem zas cierpia i narzekaja bo ten ich wymarzony maczo okazuje sie byc zwyklym draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet powinien
byc meski i bogaty a dziewczyna ladna i kobieca ot i cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska - 27 - latek - juz Fajnie byłaś uprzejma napisać :) , Wy kobiety same sobie bicz na kuper często szykujecie, za afrykańczykiem do piekła pójdziecie a normalny i nudny Polak nie ma szansy bo za nudny to źle albo coś innego wymyślacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananjanjanja
Martisha , mam podobny problem , ja od 4 lat juz nie moge sie zakochac , kochałam jak miałam 19 lat , całą soba , zranił mnie.Potem juz nigdy sie nie zakochałam.moje zwiazki jakies takie jałowe były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czy przejmujesz sie zdaniem innych obcych ludzi ? Bo będąc spontaniczną można wpakować się w różne sytuacje, spotkać się z niezadowoleniem a nawet wrogością osób postronnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananjanjanja
no bo z miościa to jest tak , ze nie chodzi o to , czy jest za nudny , za brzydki , za biedny etc , jak sie zakocha człowiek to to wszytsko jest zupelnie obojetne i ja tak własnie chciałabym sie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, trafi Cie i jest i nie mozesz sie wycofac chocbys tego chcial ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh chciabym sie znow tak poczuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak być sobą i widzieć te zdziwione i zszokowane miny tych ludzi którzy nie potrafią pokazać się i robić to na co naprawde mają ochotę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtyry
mam to samo ehhh facet podoba mi się do momentu jak go nie zdobędę!!! pierwsze randki fajne, pierwszy pocałunek fajnie za jakiś czas łóżko. Prześpię się i mi przechodzi!!!! martwi mnie to. Sama próbuje się przekonać ale się nie ma. Automatycznie facet przestaje mnie interesować zaraz po albo niedługo po. Moje fascynacje trwają z miesiąc jak nie krócej. Martwi mnie to i wkurza bo chce się zakochać jak normalny człowiek a nie po kilku spotkaniach obrzydzać do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×