Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość gość
U mnie już jest tradycją że zawsze wyjeżdżamy w góry. Tym razem padło na domki Tajgołka w okolicy Zakopanego. Wcześniej tam nie byliśmy ale bardzo chwalili sobie znajomi. Przede wszystkim że są że są bardzo fajne pomyślane bo w różnych stylach np. amerykańskim, wiejskim czy regionalnym. Oni nocowali w amerykańskim i podobno bardzo klimatyczny z super widokiem na Tatry. Sama jestem ciekawa bo na stronie faktycznie wszystko prezentuje się świetnie www.tajgolka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzziek
ja w tym roku jadę do Budapesztu, już nawet zarezerwowałam sobie noclegi na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davienka
u mnie w tym roku Zakopane, apartament już na bookaparcie zarezerwowany:) liczę na to że będzie fajna pogoda i że będzie naprawdę bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terssss
W Mikołajkach zdarzyło mi się jakiś czas temu nocować w hotelu Mazur nad jeziorem Mikołajskim. Dobra miejscówka zwłaszcza jeśli chodzi o takie weekendowy wyjazd. Brałem pokój 1 osobowy. Wygodny, dobrze wyposażony, łazienka bardzo czysta, a na to zawsze zwracam dużą uwagę, żeby w fugach między płytkami syfu nie było. Jest strona hotelu na hotelmazur.pl. Tam są telefony, maile itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenae
ja jadę do Gródka nad Dunajcem, zarezerwowałam sobie nocleg na bookaparcie i nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę do Milówki, będę chodzić po górach, wszystkie szpicle - mobilizacja!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię gór, od 5 lat wybieram sie do warszawy do sejmu i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×