Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Dania to ponoć przepiękny kraj. wydaje mi się, że na taką majówkę może być naprawdę super. Ciekawa jestem co unity Line proponuje rodzinom z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoki-kielce
a może kurs spadochronowy i skoki ze spadochronem ? Szczegóły znajdziesz na www.skoki-kielce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanecznica
ja się wybieram; na skoki-kielce.pl znalazłam wszystkie potrzebne informacje, chcę do weekendu zdążyć z badaniami, mnie zajęlo to dwa popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantomas6
oh weekend majowy, szkoda że w tym roku zawalona bede pracą ale rok temu wybrałam się z chłopakiem w okolice szklarskiej poremby, to był naprawdę cudowny weekend. spaliśmy w niesamowicie klimatycznym miejscu http://www.willapodzegarem.pl/, okolica szczególnie interesująca dla rowerzystów i fanów pieszych wycieczek. byliśmy tez w niedalekiej mieścinie świerardów zdrój urocze uzdrowisko. jakby ktos nadal nie miał pomysłu to naprawdę polecam te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, zerknij na ich stronę, wiem, ze w sezonie letnim mają na promie plac zabaw dla dzieci, ale nie wiem od kiedy dokładnie, na stronie wszystko powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie do władysławowa pojechała , ale z racji tego że mam najbliżej do Kołobrzegu to jedziemy sie odchamić i zjeść rybkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuza557
a ja mam propozycje dla tych ktorzy nie chca jak wszyscy inni pojechac standardowo - nad morze albo w gory. znalazlam fajna oferte pod pila (jestem z poznania, wiec pila niedaleko :). co prawda to osrodek geovity, ale nie jest wcale jakoś drogo (440 zł/os. za cały weekend z wyżywieniem, w cenie są m.in. rowery, tenis i bezprzewodowy net;p), poza tym co hotel to hotel, inaczej niz kwatera prywatna czy jakis inny motel ;) polecam wszystkim, moze sie spotkamy ;) tu sobie można zarezerwowac: https://geovita.pl/obiekt/last_minute/pokaz/564_10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła oferta, ale to już chyba na kolejny długi weekend, czerwcowy ;)ja mam wtedy akurat pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etienetta
Był ktoś i widział ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam temat
ja pojde sobie w góry najprawdopodobniej, piesze wędrówki z plecakiem, Beskidy polecam i Tatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convali
Ja albo wyruszę na Kaszuby albo jeśli finanse pozwolą udam się na majówkę moich marzeń do Głęboczka na pojezierzu brodnickim :) Chciałabym choć na chwilę odciąć się od rzeczywistość i po prostu odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuhudi
Też bym się gdzieś, przejechał, ale z moich znajomych, raczej nikt nie chce jechaĆ, tak samo z wycieczką zagraniczną, nikomu nie pasuje, bo firmy mają, albo jeszcze studia kończą, latka lecą, a my tylko po weekendach jeździmy pt-pn i stałe miejsca, mielno- karpacz bo blisko i szybko dojechać, a ja bym się gdzieś wybrał poleżeć 2tyg, na plaży, ale samemu to dolina, i jeszcze wielka obraz że pojechałem, 2 lata temu tak zrobiliśmy, męski wyjazd :D to wszyscy poobrażani strasznie dlaczego nie powiedzieliśmy, szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiiiiw
A ja polecam majowke w kajaku. splyw to swietny sposob na oderwanie sie od codziennego zgielku, zapomnienie o miescie, pracy, obowiazkach... przyroda, rzeka, las, kajak i Twoi znajomi lub rodzina. a wieczorem ognisko z kielbaskami i muzyka. dobrze ze w tym roku prognozy przepowiadaja ciepla majowke. nie obedzie sie bez splywu!! Polecam www.kajakarze.com w Swornegaciach. zawsze mila obsluga i nigdy mnie nie zawiedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Łowicz. Byliśmy jesienią. Jest tam wieża widokowa w Katedrze Łowickiej. Okazało się że przy okazji można zwiedzić Muzeum, oprowadza przewodniczka. zastanawialiśmysię, bo muzeum.. ale było ciekawie. ta dziwczyna opowiada ciekawostki i legendy, jak ktoś się dopytuje to sypie szczegółami, ale wystarczy powiedzieć co interesuje. Nasłuchaliśmy się legend... Łowicz z góry bardzo fajny. a niedaleko park w Arkadii. też warto, jesienią było przepięknie. i słynny nieborów z Karczmą u Prosiaka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna cyklisty
Ja ze znajomymi jadę na objazdówkę... Bieszczady, Gorlice, Kraków, Solina itd... i w końcu Słowacja i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weekend majowy zdecydowanie polecam Wodnice k. Ustki. Lasy, rzeki....można się świetnie zrelaksować. A dla aktywnych polecam spływy kajakowe www.na-kajakach.pl. Polecam tym, którzy chcą odpocząć od codzienności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom z wielkopolski polecam malownicze miasteczko Wargowo i gościniec Gryszczeniówka ;) Byłam tam kilka razy i było świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadąsana
Ja strasznie ubolewam, bo chciałam bardzo plynąć do Szwecji z Unity Line promem, ale nie udało mi się w końcu z terminami wszystkiego dograć. Już się teraz uparłam, że z mężem musimy w końcu termin ustalić i chyba poplyniemy na dzień dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja majówkę spędziłam w stolicy i przyznam, że bardzo mi się podobało, wszyscy gdzieś wybyli, więc spokojnie można było pozwiedzać i nie było dzikich tłumów. majówka już za nami a już teraz warto pomyśleć o tym, żeby zaplanować kolejny długi weekend w czerwcu. Myślę o Krakowie, bo to piękne miasto i mogłabym się zatrzymać tutaj http://www.rthotels.com.pl/ w jednym z tych hoteli w samym sercu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwina
Nadąsana i jak byłaś ? Mnie się w tym roku udało i jestem zachwycona i każdy kto postawi na Unity Line uzna to za niesapomniany wyjazd. Poza tym każdy weekend może być taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Norwina, podejrzewam, że u mnie jest podobnie jak u Nadąsanej - z jednej strony czas, a z drugiej odległość od morza. W moim przypadku w grę wchodzą wakacje nad morzem, jeżeli spędzę je w Polsce. I przy okazji kilka dni można poświęcić na prom i zwiedzanie Szwecji, a może czegoś jeszcze innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka234
Kobietki a czerwcowy weekend gdzie spędzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSowaa
Super pomysł, mam nadziej, że jeszcze nie za późno i coś zdarzymy wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregator
Proponuję weekend na Warmii i Mazurach Przepiękny dom nad rzeką, lasem i jeziorem :) Super baza wypadowa np. na zwiedzanie Olsztyna (15 km) fotki i opis: www.zwirokiejka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×