Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość Zula345
Przecież są też inne wolne weekendy, możesz wziąć urlop i jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież już czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na przyszłość polecam lubelszczyzne, zwłascza czarujący Kazimierz Dolny i koniecznie zwiedzenie Puław. Z tym, że tak w sezonie sporo ludzi to raz, a dwa pokoje ... no do najtańszych nie należą. My żeśmy dlatego wynajeli w Poniatowej, to jakieś 15 km od Kazimierza, w hotelu Słowik. I w sumie to był dobry pomysł, bo po całym dniu zwiedzania taki wieczór4 spędzony nad zalewem poniatowskim np jest bardzo przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tu http://bialelwy.pl/ i było naprawdę świetnie. Moim zdaniem zdecydowanie warto się wybrać do tego zoo w szczególności z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na majowke wyjechalam sobie pod torun do http://www.rytkowka.pl/ Cisza, spokoj, piekna okolice. Poza tym super warunki do noclegu i dobre jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypoczynek na kaszubach to jest to http://www.gosciniecmalinowka.pl/ ! ja uwielbiam kaszuby i jesli jest troche wiecej wolnego to udaje sie do malinowki, zeby odpoczac. Teraz planuje tam jechac przed 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargosiak
Zielona Polana w Bieszczadach, znakomite miejsce, dopracowane w bardzo fajnym standardzie. Przede wszystkim bogate pakiety, sauna, kort, basen, masa atrakcji - dzieci za darmo. My jedziemy ponownie - po prostu warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszko
Zielona Polana, miejscowość Łączki, to w Bieszczadach - wyjazd z dziećmi, mają wszystko za free, a przy okazji mnóstwo atrakcji na miejscu. Generalnie jedna z ciekawszych miejscówek z jakimi mieliśmy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jak zwykle na roztocze, jest przepiekne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz na majówkę wybrać się nad morze, w Bieszczady, na Słowację,w Tatry, ja w tym roku lecę do Paryża, rok temu spędzony tydzień był w Chorwacji polecam super. To gdzie wyjedziesz zależy od zasobności twojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to gdziekolwiek, ja jak mam tylko czas to lubię podróżować po Polsce. ostatnio byłam w Krakowie, to miasto zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Jestem zachwycona. Dużą zasługą tego mojego fajnego pobytu w Krakowie było to, że zatrzymałam się w hotelu Best Western Old Town, z którego wszędzie miałam blisko i mogłam zwiedzać i spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pojechalam rok temu do parku dinozaurow www.park-dinozaurow.pl i super bylo, nigdy nie widzialam takich stworów na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×