Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość zerttaa
Mnie nie tak dawno mąż zabrał do Przechlewa na naszą rocznicę ślubu na weekend i było super. Hotel nazywa się Aubrecht, a skorzystaliśmy z pobytu w pakiecie o nazwie – Winny Weekend (www.hotelaubrecht.pl/winny-weekend). Na każdym kroku czekały na nas kolejne atrakcje. Naprawdę człowiek za żadne skarby nie chciał z tego miejsca wyjeżdżać...ale trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku rezygnuje z zagranicznych wypadów. Znajomi polecili mi hotel Grand Lubicz w Ustce www.grandlubicz.pl. Z ich opowieści jak i z samej strony wynika, że to piękne i magiczne miejsce. Najbardziej zachwyciła mnie oferta spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można faktycznie naładować akumulator i wypocząć na pojezierzu w Lubelskiem. Spędzam tu każdy urlop od lat. Ostatnio nocuję głównie nad Piasecznem. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, czy dla kolonii, obozów itp. Duży, ogrodzony teren z dala od miasta, las, jezioro, pięknie tu jest. Zdjęcia pokazujące jak to wygląda są na stronie ośrodka – www.resortpiaseczno.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pakiety specjalne mają w valentina-apartamenty.pl. To jest mały hotelik w Kępnie. Otrzymałam z chłopakiem śniadania do pokoju, szampana, do tego romantyczną aranżację na życzenie. To jest najlepiej oceniany hotel lokalnie. Ja na nich trafiłam przez FB dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagaaa33
Weekend majowy się zbliża, ktoś ma jakieś fajne pomysły, kierunki? Ja zastanawiam się nad szczawnicą tu http://www.szczawnica.com/ przeglądam właśnie noclegi i informację o regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Wisełka:) Góry w okresie majówki są bardzo urokliwe - jest ciepło, słonecznie i świeżo, wszystko już obudzone do zycia i pobudzająca zieleń:) Ja się zawsze zatrzymuję w http://willa-julia.eu/ i za nieduży pieniądz spędzam tam od razu 3-4 dni. Nie zawsze jest to czas wypełniony aktywnościami, ale zawsze totalnym relaksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jutro z mezem jedziemy do www.hotel-lidia.pl - juz sie nie moge doczekac dojazdu tam i wypoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! Jak weekend to do przyjaciół na grila i wódeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×