Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość do smiley dokad ty jezdzisz
na taki wypoczynek? konkretnie i ile to cie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie cos w gorach
jakis wypoczynek, gdzies , gdzie mozna tez cos zobaczyc i cwiczyc joge itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakopane super miejsce
na taki wypasd sama byłam 2 lata temu na majowy weekend tam o tej porze jesyt piękbnie a dolina chochołowska bajka cała w krokusach polecam jesli nie byłaś my zatrzymaliśmy sie w Harenda u Józefa napewno znajdziesz w internecie płaciliśmy 50 zł od osoby w tym super sniadanko i obiad miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie w końcu jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaZakochanych
Spędziliśmy równiez bardzo miłe chwili w Willi Scaliano, bardzo przyjemne miejsce, Kudowa Zdrój bardzo przepiękna, polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki122222
Teraz bedziuemy miec weekend czerwcowy i wybtieram sie do http://www.scaliano.com.pl/ wiele osó poleca ten pensjonat. Z zewnatrz robi niesamowite wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka9999
A był ktoś w tej willi Scaliano?? Fajnie tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinkaes
Ja wiem czy tak drogo?? MAsz tam spa z pełnym komfortem. PAmietaj ze to Kudowa Zdrój wiec tanio nigdzi enie bedzie. A to Scaliano jest bardzo prztyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arika223
Znajomi pojechali z mojego polecenia do Scaliano i wrócili zachwyceni. Obiekt bardzo ładnie sie prezentuje,na miejscu jest duzo atrakcji i jedzenie tez niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik897
Mog epotwierdzic. Byłam z mezem na weekend w Kudowie Zdrój,własnie w Scaliano i jestesmy bardzo zadowoleni. BArdzo miła obsługa i wysoki standard pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku na majowy weekend zamierzam pojechać na Teneryfę. Znalazłam już nawet bardzo ciekawą ofertę firmy Bon Voyage. Ten weekend pewnie przedłuży mi się do tygodnia, ale to tym lepiej, bo zamierzam wypocząć jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu_zetka
ja proponuje zwiedzić Wrocław albo Kraków - akurat wypad na weekend z chłopakiem lub znajomymi:) dodatkowo fajnym pomyslem jest wynajęcie sobie apartamentu na te pare dni tzn - samodzielnego mieszkanka - bo mozna sobie cos upichcić samemu i ma sie pełna swobodę:).. ja zawsze korzystam ze strony www.zasypiam.pl, naprawdę ceny za noclegi maja rewelacyjne. W tym roku wybieramy sie z chłopakiem własnie do Wrocławia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że w tym roku weekend majowy wypada dokładnie w sobotę, niedziele i poniedziałek, to na te trzy dni nie opłaca się jechać gdzieś dalej. Ja zostaje w Polsce, wybieram się w tym roku ze znajomymi do Jastrzębiej Góry do hotelu Primavera. Fajne miejsce, niezły hotel, a co mnie najbardziej cieszy to mają zabiegi SPA. Myślę, że wyjazd mi się naprawdę uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem? Ja bym się jednak gdzieś wybrała- może być do primaveraspa:) Niestety prawdopodobnie nigdzie się nie wybiorę,ale pomarzyć zawsze można, prawda? Można tez sobie wmówić,że we własnym ogródki też można spędzić mile czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na tegoroczny weekend majowy ;) - bo widzę, że temat tak średnio co roku był odświeżany ;) - proponuję Pojezierze Brodnickie :) Nie dość, że są tam piękne krajobrazy - zobaczcie sobie tylko na zdjęcia w internecie ale też w okolicy jest ładny hotel i sap (z winiarnią) w Głęboczku Wielkim. Jeśli tylko pogoda dopisze - zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend majowy wybieram się w tym roku do Dźwirzyna. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Znalazłam fajny ośrodek Geovity z możliwością zorganizowania jednodniowej wycieczki do Berlina. Nigdy nie byłam, więc poza słodkim lenistwem nad morzem, trochę pozwiedzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka86
Achh do Danii też bym chciała!! Ale niestety w tym roku budżet nie ten :( Dlatego jedziemy troszkę bliżej - do Ustronia Morskiego. W hotelu Planeta mają małe spa i gabinet odnowy biologicznej - przyda mi się coś takiego przed prawdziwym sezonem wakacyjnym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A ja w nadchodzący weekend znajomy zamierzam odwiedzić swoich przyjaciół w Krakowie. Bardzo lubię nasze spotkania, ponieważ spędzamy cudownie czas spacerując i odpoczywając . Zawsze tez zaglądamy do Scandale Royal na obiad. W pewien sposób jest to już nasza tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×