Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cha

SoNA - Prison break

Polecane posty

Gość cha

oglądnęłam i zapowiada się baardzo gorąco III sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odcinek calkiem calkiem szczerze bylam przeciwna 3 sezonowi, ale jesli bedzie tak dobry jak ostatni odcinek 2 serii to bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tak wymyslaja ze mam tego dosyc i bojkotuje 3 serie, ale pewnie jak przyjdzie co do czego to bede ogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno sie wszystko zakonczyc na 2 serii:) 3 to juz przesada, no ale nie ukrywam, ze po obejrzeiu wczoraj ostatniego odcinka zzera mnie ciekawosc:D A mialam nadzieje, ze Michael i Sara odplyna w sina dal i beda zyli dlugo i szczesliwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktorym odcinku mowa
konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce trzecia serie :D tylko szkoda ze tyle trzeba czekac :O odcinek, jak kazdy zresztą bardzo mi się podobal, moglabym to ogladac non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabósia
Tylko LOST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze.............
rozszyfrowac mi tytul odcinka SONA ?o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ogladales dobrze do konca sona - tak nazywa sie to wiezienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze......
ogladalam i mam watpliwosc czy to aby napewno wiezienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuó
a trzecia seria ponoc ma miec inny tytuł..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dicarlo
dziewczyny czy ten odcinek SONA byl ostatni w drugiej serii? zaczynam sie juz tym wszystkim wkurzac, na poczatku mi sie ten serial podobal ( no i michael uuuuuhhhh) no ale 3 seria to juz lekka przesada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha
III seria: Sara zostanie na bank porwana, Michael będzie uciekała z bellickiem i Mahone, co z T - Bag, maricruz i Sucre???? warto oglądać - nawet jeśli będzie głupsze niż II serie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllly
Sona to pewnie nazwa eksperymentu jaki wykonuja "CI":) na Scolfildzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia pienusia
u Sary juz bylo lekko widac ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba podziękije...miłe były dwie serie i tyle ;) no ale pewnie jak będzie 3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3 serii to Linc zapewne będzie wyciągał Michaela z pudła ;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sona to jest nazwa więzienia do którego trafił Scofild. No podobno na serio Sarę maja porwać, Michael ucieknie z tego więzienia, Maricruz będzie w opałach podobnie jak Sucre. Mnie tez denerwuje już III seria... Ale cóż podobno to sie na trzech nie zakończy. Może będą PB ciągli podobnie jak Mode na sukces, no i 60 letni Michael Scofild będzie uciekała o lasce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha
Ponoć w III serii ma być tylko kilka odcinków. Reszta -kulisy. Zobaczycie, będziecie narzekać jeszzcze, ż e tak szybko się skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to więzienie Sona jakieś dziwne, nie sądzicie? ;) biedny Michałek :( mam nadzieję,że Bellickowi i Mahone nie uda się zwiać :p ja tam czekam na 3 sezon z niecierpliwością :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoke30
A nie zauwazyliscie ze osoba lezaca na podlodze.,., cala poobijana to BYL BELLICK !!!!! Jak wy to ogladacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoke30
A nie zauwazyliscie ze osoba lezaca na podlodze pod koniec odcinka 22go .,., cala poobijana to BYL BELLICK !!!!! Jak wy to ogladacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjkgyu
sama jesteś beelick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha
To prawda, Michael stanął przy Bellicku. Wydaje mi się, że oni razem zwieją - Bellick, Mahone i Scofield... poczekamy, zobaczymy, tylko jeszcze 4 ies. i się przekonamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjubżdzu
sliczne ciasteczko w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosirp kaerb to shit
Co wy ludzie widzicie w tym prisonie? Jakis geniusz z niska ukryta inhibicja (co za debilna nazwa....) pakuje sie do wiezienia zeby uwolnic brata. Od razu przypominaja mi sie takie stare filmy w ktorych wiezniowie piluja kraty albo kopia dolki. Co za zenada. Do tego ogolnoswiatowy spisek z USA w roli glownej na tle ropy. Takie watki byly juz walkowane 1000 razy wiec serial jest wtorny jak brazylijskie telenowele. LOST GÓRĄ!!!! LOST GÓRĄ!!!! LOST GÓRĄ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z niecierpliwoscią czekam na III serie i mam nadzieje ze bedzie wiecej niz kilka odcinkow, a jesli nie chcecie oglądac to nie oglądajcie ale nie mowice ze to przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosirp kaerb to shit- LOST to dopiero jest shit! Zero akcji, sama nuda, wszystko do przewidzenia... Szkoda tylko czasu na oglądanie tego durnego serialu... Prison Break to co inne....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam i Prison Break i LOST i nie pozwolę na obrażanie tych seriali :P Wg mnie w LOST nic nie jest do przewidzenia i serial jest fascynujący, ale to temat o PB, więc będzie o PB. Nie wiem, czy widziałyście już scenariusz do pierwszego odcinka trzeciego sezonu ... krąży już po necie i czytałam opinie, że niby nie jest on na 100% oryginalny. Przeczytałam jednak ten scenariusz i powiem Wam, że jeśli on nie jest prawdziwy to wymyślił go ktoś, kto bardzo dobrze wczuł się w klimat serialu. Ale raczej scenariusz jest prawdziwy. Czytał już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×