Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzelec..............

z jakiego znaku zoodiaku pauje facet do kobiety strzelca

Polecane posty

Gość kilos
wężownika czyli 13 znaku zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubdziubie
juhuuu :D, ty to jesteś spoko, wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
CZESC WODNICZKA, ale masz teraz fanek;-) ech mialam zly dzien:-( A mowia ze to jest ROK STRZELCA, jakos ciezko mi uwierzyc w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
ech a co ta wenus mowi?Dzisiaj wszystkie planety mnie zbombardowaly meteorytami, nic nie zrobilam i nic nie zalatwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zakochany po uszy w Tobie. Już na poczatku Waszej znajomości musiało iskrzyć. Musieliście zwrócić na siebie uwagę, nie było szans przejść obojętnie.Masz Wenus- planetę miłości i ciepła na Ascendencie- tak widzą cię ludzie, taka jesteś- bardzo ciepłą i uczuciowa kobietą! Kobiecą kobietą jak nic! I to w miejscu gdzie znajduje się jego Słońce- czyli energia życiowa. To może zaowocowac naprawde długim trwałym związkiem. Ale nie obyło by sie bez \" ale\" jak to w każdym związku. Plączą się w tych okolicach Twój i jego Uran- planeta która jednoczesnie nie pozwala się nudzić, ale czasem aż za bardzo Refotmatorska. Wszystko super jeśli obu stonom to odpowiada, jeśli nie, to moga byc spięcia. Ty masz piękne Stellum w Strzelcu (Słońce+Neptun+Merkury) Merkury- planeta intelektu, pisarzy, ludzi światłych o dużej zdolności percepcji. Neptun jednak jest tu takim melancholikiem troszkę, jest mgłą, narkotykiem, opium- może dawać wrażliwą osobę. ponieważ Neptun Twojego partnera znajdyje się w bliskiej koniunkcji z tym Stellum, może oboje pozostawiacie dla siebie nutkę tajemnicy.Lub on moze działac na ciebie jak opium =) uzależniająco i zniewalająco. Jego działania są skierowane gdzieś tan na twoich dążeniach- optymistycznych wizjach, podróżach ( Jowisz na Medium coeli) -w Lwie On chyba jest bardzo władczy- ma Marsa w Lwie =] Zastanawia mnie jeszcze Opozycja Twojego bardzo wrażliwego Księżyca w Rybach do jego Saturna ( Planeta czasem niezbyt przychylna, ale czasami zamiast przeszkadzać utrwala, scala , porządkuje to co już jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubdziubie
jesteś kochana, ze się troszke nade mną pochyliłaś, pierwsze zdanie dodało mi skrzydeł, bo to dopiero początki i tak jakoś nic nie jest do końca pewne... baaaaardzo ci dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
cos te gwiazdy nieprzychylne dla mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
Mowisz ze ascendent , mowi o postrzeganiu osoby przez innych..jaa cos wyliczalam kiedys i wyszlo mi ze jestem jakos pomiedzy lwem i panna w ascedencie , blizej mi do lwa, ATY jaki acendent? Wygladasz mi jakbys miala cos z wagi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec- faktycznie ostatnio cos chodzą ci po kościach same kwadratury i w interesach i w miłości. Masz może ostatnio wrażenie że nikt Cie nie jest w stanie zrozumieć, a może masz tak częściej niż ostatnio? Tobie też Saturn tranzytuje Księżyc- czyli tak jakby coś ciężkiego siadło ci na duszę, na psychikę , na podświadomość. Ale jest też Uran , Jowisz, planety które poruszaja się szybciej i zmieniają na lepsze :) Musisz po prosu przeczekać te trudne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
Ja mam trudny charakter konfliktowy , wladczy , dlatego ciagle nieporozumienia , do tego wymagajacy od innych i od siebie i znowu konflikty.I tak o.. Dletego bardziej mi do Lwa tyrana , niz do systematycznej , poukladanej , zoorganizowanej panny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
To Ty niekonfliktowa jestes.. Taka osoba zawsze wytrwa w zwiazku, bo ja zawsze musze postawic na swoim , oczywiscie jezeli mam jakis powod , czasami jak mam dosc prowadzenia kazdego faceta za reke :-( Chce zeby podjal decyzje , niestety zadnemu się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
NO nie weim co masz na mysli , ze jestesmy niedoskonali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże trzeba puścić tą rękę i przestać być mamusią dla faceta? Bo jak go tak od poczatku nauczysz, to on już nigdy nie podemie żadnej decyzji. Silne kobiety muszą czasami poudawać cynika, albo sie tak niby wahać, stosować różne sztuczki, zeby to facet o czyms tam zadecydował ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
Wlasnie slowo NIE , jest mi tez obce , bo zawsze ktos wykorzysta moje dobre serce i tak sprytnie postawi na swoim , ja tylko potupie i pokrzycze , a zostane na lodzie jak zwykle wysterowana ,slowo NIE , jest takie wazne, nie pozwala sobie wejsc na gloww , czasami , ktos wydaje sie byc silny w sposobie zachowania , a cichutki , spokojniotki wampir energetyczny , pomalutku wykorzysta i dopnie swego, a niby silny, denerwuje sie, wrzeszczy az skonczy na zawale .ALE czy ja nie myle slowa silny z cholerykiem?...bo czasami te spokojne osoby , udajace slabiutkich maja 100 razy silniejsza psychike od temperamentnych cholerykow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...........
dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Masz rację Strzelec. Trzeba uważać na Wampiry energetyczne. Może zamiast krzyków warto się zaopatrzyć w jakiś poradnik asertywności i ćwiczyć każdego dnia i na wszyskich ;) Tylko to jest tak jak już kogos nauczysz do swojej dobroci, to nie przyzwyczajony do zmiany bedzie oburzony twoim nowym \"asertywnym\" zachowaniem, i będzie się domagał żebyś była \"normalna\" czyli taka jak dotychczas =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 874e8ydhss
czy ktoś widział dziub dziub dziuba-a jak mozna wyliczyć ten Ascendent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec.................
Czesc W odniczka! Dzis nie wychodze z domu , po wczorajszym dniu , wole nie wychodzic, bo zalicze jescze ceglowke z jakiejs budowli.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
dziub dziubie dzeki za odezw;), zgadza sie, ze moze zbyt powaznie podchodze do spraw uczuc, a moze po prostu nie spotkalam odpowiedniegofaceta i na razie nie chce mieszac sie w zwiazki, tylko chche byc z kims to mi zakreci w glowie;) wiec pod tym wzgledem jest fakycznie dosc zasadnicza. pozdrawiam🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
874e8ydhss --------- > ja obliczam przy pomocy programu astrologicznego. Musisz znac dokładna date urodzenia i godzine urodzenia najlepiej co do minuty--- zazwyczaj o swojej własnej się wie lub matka wie. :) i miejsce urodzenia- bo to też od tego zależy :) Jak chcesz to ci obliczę:) a Ty strzelczyni skąd jesteś? bo ja was wszystkich obliczam na Kraków ;) i moze być jakaś mała różnica. A odpocznij sobie dobrze Ci zrobi ;) dziś Merkury sprawia ze rzeczy martwe będą złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec.................
ja szczecin , troche daleko od krakowa..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×