Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzelec..............

z jakiego znaku zoodiaku pauje facet do kobiety strzelca

Polecane posty

Gość strzelec..............
ja mysle ze to niezle nieporozumienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie schował dziub dziub
a godzinke ur jego znasz =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
do panny , bo to prawda za panna lataja blizniaki , wiem po kolezance tez ma do nich szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
niestety nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
ale to jeszcze nic, z 2 bylam i bylo swietnie dopoki nie znalezli innego obiektu pozadania jeden zwiazek 2 lata, drugi 3 i jeden meisiac i jak tu wierzyc w milosc jeszcze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
bo tak jest z tymi blizniakami, oni kochaja bardzo krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
nom 3 lata to bylo nawet dlugo ale coz widocznie dla nich to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
a facet ryba? ponoc tez z kwiatka na kwiatka , teraz moim obiektem nie skonsumowanym jest ryba..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
i nic nie poradze ale kolejni blizniacy uderzaja a ja sie boje:( juz chyba nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
wodniczka atwoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
masz do nich szczescie jak ja..jestes bardziej potulna czy silna? blizniaki musza miec silne kobiety . Oni musza czuc bata nad sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
osobiscie to jestem tez z wodnikiem =) Panna - Blixniak to podobno trauma :D ale zdarzają się wyjątki i to jest piękne z Rybami dajcie sobie spokój, za bardzo wysysające energię strzelczyni- rozpracowywuję twój horoskop porównawczy, zaraz ci coś powiem na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
w moich zwiazkach z blizniakami bylam bardzo silna, praktycznie ja bylam szyja a oni glowami krecilam wszystkim ale gdy sie zakochalam na maksa oni to wykorzystywali i zwiewali do innej a dwoch kochalam blizniakow, oj jakie byly plany, hoho a teraz dzwoni do mnie 3 blizniak ale ja go olewam bo czuje ze znowu bedzie porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
super! jestes WSPANIALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
WLasnie , blizniak niesamowicie umie klamac , a jak wmawia ze jestes dla niego najwazniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna
wes lepiej juz nic nie mow.... nigdy nie slyszalam tak pieknych slow z ust faceta jak z ust blizniaka szkoda tylko ze powtarzal to samo panienkom z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
dla panny idealny jest skorpion , jako nieliczny rzadko kiedy odchodzi od kobiety , nawet jak zdradzi lub zdradza ..dlaczego? nie zniesie ze ktos moglby miec jego wlasnosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
Powiem ci tak strzelczyni- jest między wami silne uczucie i przyciąganie seksualny pociąg Koniunkcja twój Księżyc ( i to w wymagającym pod tym względem Skorpionie- taki maly świntuszek) i jego Mars- czyli namiętność, pożądaniem działanie w tym kierunku. Jego księżyc znajduje się blisko Twojej Wenus- czykli planety miłości- więc nie trzeba nic dodawać. Ale jest jakies ale... Saturn to taka trochę hamujące planeta, a wy macie je bardzo blisko (koniunkcja), to może znaczyc tyle że kiedy ty będziesz miala trudne chwile to on w tym czasie tez nie bedzie mial się najlepiej. Siedzi ten saturn w Raku- czyli w znaku rodzinnego ciepła... jak tam zapartywania na dzieci i żeniaczke? =] niebałdzo chyba oboje się do tego garniecie? a moze się mylę? ogólnie rysuje się z waszych planet osobistych taki fajny zielony trygon :) ja się tak dobrze na astrologii nie znam, dopiero od niedawna zaczęlam się tym interesować więc narazie to wszystko co pisze jest taki pobieżne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
to prawda że często zakochujemy się w ludziach ze znaku obok. Dzieje się tak jeśli planeta Wenus ( ona zawsze jest blisko słońca, więc nie oddala się od niego na sporą odległość) gości w znaku obok naszego- i znajduje się dokladnie tam gdzie Słońce naszej milosnej ofiary. Wyobraźcie sobie że patrzycie z Ziemi , czyli tam gdzie teraz jesteśmy, na Słońce i na jego tarczy widac taki maly punkcik- planeta Wenus. Tak samo patrzymy na drugiego człowieka kiedy zasłania nam go nasza Wenus- takie różowe okulary. Od razu się zakochujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Niestety , to juz po frytach, moze i dobrze dla nas , bo ten zwiazek to ciagle pretensje do siebie nie wiadomo o co.. TERAZ mam na drodze rybe takze z tego samego roku co ja , dlaczego myslisz ze ryby nie sa odpowiednie? TEz chyba maja inkinacje do panienek(faceci)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
zastanawiam się czy 21 to jeszcze blizniak czy juz rak ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
Ryby to chodzące ideały, wrażliwi opiekuńczy, romantyczni, inteligentni wspaniali, nierzadko uzdolnieni, współczujący. Ale to pułapka, albo i nie lada wyzwanie... trzeba naprawdę mieć nerwy ze stali i nie dać się zatruć. Ryba to najlepszy kandydat na toksyczny związek, chyba że trafi na odpowiednia kobiete, która się nie da zmanipulować, nabrać na jego choroby, różne klamstwa. Ryba może się nawet na zabój zakochać... i to nawet za bardzo, tak chorobliwie bardzo ze nie da ci żyć. Lubi wzbudzać poczucie winy w swojej partnerce i nigdy nie przyzna się do własnego blędu. Mozna go porównać do Jemioly. Piękna roślinka żyjąca na drzewie. Powoduje że od czasu do czasu drzewo obumiera. Kiedy już jest krańcowo wyczerpane, jemioła sobie na chwilę odpuszcza, znów sprawia że drzewo odżywa i pięknieje z dnia na dzień- tylko po to by znów wyssać z niego życie. Ot prawda o facetach- Rybach. Myślę że Skorpionice sa na tyle bezwzględne, że mogą dać rade Rybom i być z nimi szczęśliwe, wzajemnie szczęśliwe. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
jego słonce jest w 29 stopniu Bliźniąt, może się już nawdychać trochę raczego powietrza i perzejąć kilka Raczych cech - to całkiem możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Dobre o rybach! Niczym wampir energetyczny! Ta skorpionice sa okrutne , jak ktos skreslony to do konca swiata, nie wytrzymaja zeby sie zemscic i zniszczyc, pamietliwe , msciwe...brrr.Faceci jakos inaczej mi sie kojarza , jak kochaja to naprawde i wszysko oddaca swojej kobiecie albo dziecku .Ryba ponoc jest bardzo slaby psychicznie i potrzebuje kobiety ktora będzie nim kierowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
eee, ja tam nawet do skorpionic nic nie mam :) nigdy zadnej za skórę nie zalazłam chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
oj prawda Ryba potrzebuje mamuski a nie żony ;] choć na początku na to nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Tak , mysle ze chyba najlepszy znak faceta to waga , niekonfliktowy , schodzi z drogi z poczuciem humoru , bardzo lubie ten znak ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos widzial dziub dziuba
ale ta Ryba którą masz na oku, to ci chyba daje nutkę optymizmu co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
oj ja zalazlam efekty mam do dzis:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec..............
Z ta ryba to są jaja , ryba atakuje juz jakis dluzszy czas , z tym iz to bardzo nietaly alfons, dlatego mysle czy wogole warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×